Dolazak u Hrvatsku i prometne kazne

Hard Rocker said:
a tak, sam sam pito sa tu kacigu, sad ispade da cu zajebavat svakog murjaka kojeg vidim i teatralno bjezat od njega dok ce se na motoru vijorit zastava ACAB  :misli:

Kad si pitao za homo logistiku, ja sam shvatio da se zapravo zanimaš za enduraše i da ćeš vijoriti barjak duginih boja...
 
Lolo said:
Prođe u rvatistanu svakaj nekaj, ovisno kak je pal grah tebi il' drotu  :LOL: kazna za neimanje reg. pločice je 300kn, a ako platiš na licu mjesta imaš popust 50% tj platiš 150kn iliti 20€.  :wink:

(y) :mrgreen:
 
A kako se smatra kaciga (Nolan, stara 4 godine) kojoj je sa remena otpala naljepnica o homologaciji?
ISPRAVNA il NEISPRAVNA
 
VTR 250 said:
A kako se smatra kaciga (Nolan, stara 4 godine) kojoj je sa remena otpala naljepnica o homologaciji?
ISPRAVNA il NEISPRAVNA

isto kao sto bilo kad bi ti ispala rega s motora. De facto ispravna, de jure neispravna  :mrgreen:
 
Lolo said:
Mogli bi malo o emancipaciji...

Nije mi bila namjera. Najozbiljnije.

KING RR said:
Vidis kako pravi rejseri znaju štivo  :mrgreen:

Kakvi 'pravi rejseri'? Gdje u mom postu prepoznaješ rejsere?

Hard Rocker said:
a jel prolazi kod vas kao ko poljaka kad skines tablicu i stavih u torbu...

Ne. Ovdje zakoluta očima i kaže ti: 'Vozi da te ne vidim...', a onda ti prijavu pošalje doma. Al' ne znam kako bi ti bio tretiran, jer ne znam kako bi tebi poslali prijavu doma, a i da ti pošalju prijavu doma kakvog bi to, i da li, učinka uopće imalo? A King nikako da odgovori... Sve nešto vrda...

Hard Rocker said:
nemam ali imam dojam da su jos uvijek u onom komunistickom fazonu...

Pa sad... Doživjela sam da žemsko (ne, nema veze s emancipacijom!) prođe pand policajca s 'lolipopom', nekih 50tak met., a onda se vratila, nekih 30tak met., autom, potom iz auta izašla i ostatak od 20tak met. propješačila (zbrajaš li i oduzimaš?!) sve kako bi policajca pozaupitala: 'Oprostite, jeste li me, možda, zaustavili?' Na što će policajac: 'Nisam, al' kad ste već tu...'  :D A ondak je, ponovno, pješačila jerbo je dokumente pozaboravila u vozilu...  :D

Hard Rocker said:
sto je babi milo....

Ti si prikrivena lezbićka?!


 
tilia said:
Nije mi bila namjera. Najozbiljnije.

Kakvi 'pravi rejseri'? Gdje u mom postu prepoznaješ rejsere?

Ne. Ovdje zakoluta očima i kaže ti: 'Vozi da te ne vidim...', a onda ti prijavu pošalje doma. Al' ne znam kako bi ti bio tretiran, jer ne znam kako bi tebi poslali prijavu doma, a i da ti pošalju prijavu doma kakvog bi to, i da li, učinka uopće imalo? A King nikako da odgovori... Sve nešto vrda...

Pa sad... Doživjela sam da žemsko (ne, nema veze s emancipacijom!) prođe pand policajca s 'lolipopom', nekih 50tak met., a onda se vratila, nekih 30tak met., autom, potom iz auta izašla i ostatak od 20tak met. propješačila (zbrajaš li i oduzimaš?!) sve kako bi policajca pozaupitala: 'Oprostite, jeste li me, možda, zaustavili?' Na što će policajac: 'Nisam, al' kad ste već tu...'  :D A ondak je, ponovno, pješačila jerbo je dokumente pozaboravila u vozilu...  :D

Ti si prikrivena lezbićka?!
:shock: :shock:

hebate led, prepala si kinga i ostal je bez teksta ....



:LOL: :mrgreen:
 
tilia said:
Kakvi 'pravi rejseri'? Gdje u mom postu prepoznaješ rejsere?

Ne. Ovdje zakoluta očima i kaže ti: 'Vozi da te ne vidim...', a onda ti prijavu pošalje doma. Al' ne znam kako bi ti bio tretiran, jer ne znam kako bi tebi poslali prijavu doma, a i da ti pošalju prijavu doma kakvog bi to, i da li, učinka uopće imalo? A King nikako da odgovori... Sve nešto vrda...

Prvo King je pretpostavljam mislio na mene kao rejsera, međutim ja sam više prašinar i šatoraš koji uči na tuđim greškama :0648:

Drugo, nisi pazila na satu, postoji sudac za prekršaje koji rješava možebitne dileme koje ne može riješiti drot,  :wink:
 
tilia said:
Nije mi bila namjera. Najozbiljnije.

Kakvi 'pravi rejseri'? Gdje u mom postu prepoznaješ rejsere?

Ne. Ovdje zakoluta očima i kaže ti: 'Vozi da te ne vidim...', a onda ti prijavu pošalje doma. Al' ne znam kako bi ti bio tretiran, jer ne znam kako bi tebi poslali prijavu doma, a i da ti pošalju prijavu doma kakvog bi to, i da li, učinka uopće imalo? A King nikako da odgovori... Sve nešto vrda...

Ko to mojeee ime dozivaaaa  :mrgreen:

Lepa jesi ti to mene samo pozelila ili  :mrgreen:  ako me trebas mozemo se PePeat, jos ako si riba a ne neka stara brkata opajdara koja lici na svagana onda moze sve sto pozelis  :0648:

Za sve ostalo tu je sudija  :LOL:
 
Gledaj da ima e-oznaka u kacigi kako je kolega Elias odgovorio u prvom postu i miran si.. Svaki Arai i shoei ima to na sebi.. Uživaj!  (y)


Za homologaciju googlaj malo.. Prilagodba važećim pravilima ... Vidim Rus se ne boji ničeg - osim da mu ga se ne navuče dok je pijan :mrgreen:
 
Hard Rocker said:
zavisi di si bio i na koga si naletio.
ja kad odem u zagreb ne znam ko me NE nervira a kad odem do splita npr odmorim i glavu i oci.
ja se od 1995 vrtim izmedju Rusije, USA i Cipra, nekako mi ovdje najbolje i najlakse za zivot a i sa rusima se najlakse sporazumijem
- jesi ti bio u pionirima?
- jesam!
- e to! ajd da popijemo jednu!
- moze!
- 'ocemo sad potpisat?
- 'ocemo!

kuzis sto mislim?

Tako sam nazdravio s Vijetnamcima  (y)
 
KING RR said:
Ko to mojeee ime dozivaaaa  :mrgreen:

Lepa jesi ti to mene samo pozelila ili  :mrgreen:  ako me trebas mozemo se PePeat, jos ako si riba a ne neka stara brkata opajdara koja lici na svagana onda moze sve sto pozelis  :0648:

Za sve ostalo tu je sudija  :LOL:
takvih nema ovdje

izvuci zakljucak

:LOL: :mrgreen:
 
Šta oš reć, da forumske babe ustvari nisu ribe nego stare opajdaretine i kalašturetine što liče na železničara  :shock:

A jbte ee  :?