Ducati

bole said:
Mene je moja kostala,toliko da san moga komodno novoga Z1000 kupit !
I jos svako malo nesto iman radit!

Gusti se placaju!!!


(kupit cu 748 do ljeta)

to Bole  :naklon:  (valjda ne offaš opet  :misli:)
 
Stinky said:
to Bole  :naklon:  (valjda ne offaš opet  :misli:)

aaa,kad sam ja to offao  :misli:  :misli:  :mrgreen:



Dosta sam se raspitivao,sad sam uzeo maaalo ostecenog zr7,nega smo skoro napravili,prodat cemo ga prije ljeta,pa cu onda uzet 748 (95% iz vani)!
Jos je to sve u planovima,ali Dukac ce doci kad tad!!
 
sad bar imaš MOTOR, nije valjda da ćeš preći na motokultivatore i poljoprivredu...cc
 
... ah Brunek, pa nečim se mora obraditi zemljica da bi se tebe moglo kupusom nahraniti  :jesus:
 
bruno said:
sad bar imaš MOTOR, nije valjda da ćeš preći na motokultivatore i poljoprivredu...cc

Z900 ostaje u boravku,CBX 1000 ce se preradit brutalno,a Ducati cu vozit  :wink:

(a iman polja aaaajmeeee,pa bi moga malo i u poljoprivredu  :mrgreen: )
 
Stinky said:
... ah Brunek, pa nečim se mora obraditi zemljica da bi se tebe moglo kupusom nahraniti  :jesus:

ma da...u pravu si, bolje da šutim nego da dođe do nestašice kupusa... (y)
 
silvije said:
Krvava ti issa prvi servis 1790 kn pa od čega ja ti vaši Ducati.Od dukata ili??? Pa ko to može priuštit.Nije ni čudo da si jednom prilikom reka da moraš plakat punici da nemaš para he,he  :mrgreen:  :mrgreen:
ne znam u čemu je tajna, i meni je to van svake pameti, zaista, ali takva je cijena.
 
Stinky said:
ja mijenjam ulje svakih 5000, a desmodronika se štela svakih 10000. malo je skuplje to štelanje desma, ali sve ti je to tu negdje...
pretoči to u konkretne bojeve i tko ti štela desmodromiku. ovo što si napisao ljudi su meni pisali pola godine, a to je ni za Q! brojeke, samo brojke želim!
 
miro said:
pretoči to u konkretne bojeve i tko ti štela desmodromiku. ovo što si napisao ljudi su meni pisali pola godine, a to je ni za Q! brojeke, samo brojke želim!

pa sta,ti nisi jos napravia servis ????
 
triple_9 said:
Ducati ima duže servisne intervale :jesus:

sudeci po pricama,krndija gori,krndija doli,pa po 100 puta tako,ja san mislia da je skoro spreman za generalnu  :mrgreen:
 
bole said:
sudeci po pricama,krndija gori,krndija doli,pa po 100 puta tako,ja san mislia da je skoro spreman za generalnu  :mrgreen:

ah,ta dionica je jako kratka... nemoj se dati zavarati :wink:
 
Bok.

Samo podešavanje ventila(sa novim pločicama itd.) košta 2000kn, a klasican servis manje vise oko cca 1500 kn.
Za ostalo nazovi Daniela na 091/5684355 u servis kod Toncija.
BTW, jako dobar odabir motora, al ja sam ga se zasitio nakom mjesec dana i morao sam na soma kubika, tj. 999.


 
bela said:
Bok.

Samo podešavanje ventila(sa novim pločicama itd.) košta 2000kn, a klasican servis manje vise oko cca 1500 kn.
Za ostalo nazovi Daniela na 091/5684355 u servis kod Toncija.
BTW, jako dobar odabir motora, al ja sam ga se zasitio nakom mjesec dana i morao sam na soma kubika, tj. 999.

nije mi bas jasno!
imas li info koliko kostaju plocice!?
 
"podešavanje ventila(sa novim pločicama itd.) košta 2000kn"

bela, ti prodajes onu mille 2004?
 
bela said:
Bok.

Samo podešavanje ventila(sa novim pločicama itd.) košta 2000kn, a klasican servis manje vise oko cca 1500 kn.
Za ostalo nazovi Daniela na 091/5684355 u servis kod Toncija.
BTW, jako dobar odabir motora, al ja sam ga se zasitio nakom mjesec dana i morao sam na soma kubika, tj. 999.
pa ceste na kojima se pretežno vozim ne traže tako snažan motor, a kako na mom ima sbk r fila ducatijav top s granama i ostalo, ide sasvim zadovoljavajuće.  :mrgreen:. Meni je to dovoljno, a i 1000ccm mi bježi samo na ispucavanjima po ravnom, čega kod nas baš i nema, tj ne vozimo se takvim cestama, a to je samo ionako ispucavanje, jer se brzo dostiže limit vozača i ceste, tako da je to sve skupa tu negdje.