Ducati

mate said:
Nije, štelanje ventila je 400EUR.
400 je puno manje negoli 1500 !!! (samo ako ne spominješ o kojim valutama se radi)  :LOL: :jesus: :LOL: :jesus: :LOL:
 
Stinky said:
u savršenom, ali nije problem u ventilima  :mrgreen:

Ma nisam pital u tom smislu nego ak kontrolira svakih 5kkm a dobri su svaki put (netreba ih štelati) pa onda nek pomakne štelanjena recimo 7-8kkm! Tak si valjda more i nekaj prišparati za šerafe koje u tom servisnom intervalu pogubi!  :mrgreen:  :jesus:
 
evo, ja stigo sa servisa. Ventili i ostli kurci s remenjam i šapnerima sve dobro. sljedeći servis za 10 000km. Onda će vjerojatno trebat nešto poštelit desmodromiku i zamijeniti remenje i možda šopaner. To je sve.
 
plaća servis repe?
 
Sićaš se kako si prije jedno dvajs dana žuga kako moraš kukat punici kako nemaš love,pa ja samo povezujem  :mrgreen:
 
silvije said:
Sićaš se kako si prije jedno dvajs dana žuga kako moraš kukat punici kako nemaš love,pa ja samo povezujem  :mrgreen:
ma na dobrom si putu, ali to je nažalost samo moja interna šala na moj vlastiti račun i na moju surovu stvarnost - sve uvijek u životu plaćam sam. :mrgreen:
 
Ja se zajebajen i neshvaćaj me ozbiljno.Nije da nebi i ja tija imat jednoga "kanarinca" u garaži pa makar ga meni punica stvarno tribala platit.Nažalost moju moja buduća punica nije baš u nekom visokoimovinskom statusu tako da za sada vozim ovo a ko zna sto vrime nosi  :mrgreen:
 
bole said:
aaa,kad sam ja to offao  :misli:  :misli:  :mrgreen:



Dosta sam se raspitivao,sad sam uzeo maaalo ostecenog zr7,nega smo skoro napravili,prodat cemo ga prije ljeta,pa cu onda uzet 748 (95% iz vani)!
Jos je to sve u planovima,ali Dukac ce doci kad tad!!
javi se kad napravis ovi zr7, ako upola bude dobar kao tvoj z900 uzimam ga.
 
Mille 2004 prodao u Karlovac prije nesto vise od mjesec dana, onu 2003 crnu sam rjesio prije 3 tjedna, a Tuona sam sada prosli vikend, jos mi samo ostao konfekcijiski zx6r 2005 636, a dolaze mi i dvije mille 2004 i 2005 kroz nekoh 3 tjedna, cim papiri budu gotovi.



A o servisu dukca cu odmah pricat cim obavim, sad ima 8500 km ravno, cim dosegene 10 - ku, javit cu cifre i kaj se sve radilo na njemu.

 
bela said:
Mille 2004 prodao u Karlovac prije nesto vise od mjesec dana, onu 2003 crnu sam rjesio prije 3 tjedna, a Tuona sam sada prosli vikend, jos mi samo ostao konfekcijiski zx6r 2005 636, a dolaze mi i dvije mille 2004 i 2005 kroz nekoh 3 tjedna, cim papiri budu gotovi.



A o servisu dukca cu odmah pricat cim obavim, sad ima 8500 km ravno, cim dosegene 10 - ku, javit cu cifre i kaj se sve radilo na njemu.
striček bela, oprosti što nisam u toku ali kojeg dukca voziš? :D
 
alignja said:
javi se kad napravis ovi zr7, ako upola bude dobar kao tvoj z900 uzimam ga.

zr7 je gotov i registriran,ali u originalnom stanju,nisam nikakvu preradu radio(samo ravni siri volan)!
2003 god,8000 km  :mrgreen:
 
Kolega Miro,

eto trenutno 749 S 2004, upravo sada ima 8890 km, moram ovih dana staviti nove gume i stavit cu qualifiera (slickovi idu dolje konacno), sada je u Fila oklopima i u istoj kombinaciji boja, original oklopi + biposto su u crvenoj boji + original auspuh + grane (sada je na njemu termignoni + grane 57 mm sa elektronikom (for race use only), ajde snimi svoj zvuk kada ga palis i kad ga malo nasviras do 10 rpm da cujem tvoj, a ja cu snimit svoj zvuk i puknut ovdje da cujes :D (y) )