Ducati

bela said:
Kolega Miro,

eto trenutno 749 S 2004, upravo sada ima 8890 km, moram ovih dana staviti nove gume i stavit cu qualifiera (slickovi idu dolje konacno), sada je u Fila oklopima i u istoj kombinaciji boja, original oklopi + biposto su u crvenoj boji + original auspuh + grane (sada je na njemu termignoni + grane 57 mm sa elektronikom (for race use only), ajde snimi svoj zvuk kada ga palis i kad ga malo nasviras do 10 rpm da cujem tvoj, a ja cu snimit svoj zvuk i puknut ovdje da cujes :D (y) )
jel to ovaj bajk?
:mrgreen:

inače, na puno stranih foruma sam čitao da je 57 mm cijevi previše za 749 mašinu, 54 maximum, jer jednostavno ne može napunut tu rupčagu.
 
Hm, ako se ne varam, to je 749 fila od Paula iz Sinja, nakon sto je pao, dao ga je slozit u Filu, ali mislim ad on vise nije vlasnik vec decko iz Knina.
Moj nema retrovizore i ima masku samo sa 1-nim svjetlom i skinuo sam i zdanju lampu sa zmigavcima i ima slickove. 57 mm roka do bola, a detonacije kad opustis gas su pprreeestarasne ...

 
eto to je malo ogolicen dok sam ga cistio ...
 
pa to je čudovište jučer protutnjalo pokraj mene u Zaboku. zvuk je predobar (y) (y) (y)
 
Je u pravu si, prosli sam ga vikend tek kompletirao u FILU, a jucer sam oko 4 isel na krug oko Zabok - ZG - Zelina i natrag doma.

Ha, se cuje ke vrag, grmi 57 mm termic, nema jacega, akrapa jede za dorucak ...  :)

 
bela said:
Hm, ako se ne varam, to je 749 fila od Paula iz Sinja, nakon sto je pao, dao ga je slozit u Filu, ali mislim ad on vise nije vlasnik vec decko iz Knina.
Moj nema retrovizore i ima masku samo sa 1-nim svjetlom i skinuo sam i zdanju lampu sa zmigavcima i ima slickove. 57 mm roka do bola, a detonacije kad opustis gas su pprreeestarasne ...
aha, kužim. a što se tiče 57 - ne da ne roka do bola, već gubi na snazi. bolje ide s 54.
 
Hm, ne znam, nisam vozio s 54, stavio sam odmah 57 i elektroniku od R-a kako mi je i sam talijan preporucio, tako da ne znam dal vuce slabije, al znam da sam ga rastegnuo na 273 km/h, to je samo usporedba, jer je sa originalom isao 249/250 km/h ne vise, sada me samo hebe to kaj mi u nekad zna ''stekat'' izmedju 8-9 rpm, a ne znam zasto i upali mi se ona zuta lampica kao greska motora, na satu skroz lijeva lampica, ne uvijek, ali kad mi nekad dodje izmedju 8-9 pocne kao da se gusi i treba mu dugo da prodje 9 rpm i onda dalje ide ko lud, npr. ako sam u 6 oj ispod 7 rpm, nema sanse da prodjem tih 8-9 rpm i nemogu ga naterat vise od 209 km/h, moram saltat nize da prodjem 9 rpm i onda dizem u veću tako da sam iznad 9 rpm.
Moram nazvat slavena da cujem kaj je to u biti, greska ili kaj drugo ?