Dvojba RSV vs. Zx6 R

Saxo

New member
Ma evo pitao se sta dal uzmem novu ninju ili polovnu Mille, pa sta vi kazete?
Za mille znam da je masina avion, do 50k nema sta da se otvara, mjenjac nepoderiv... jedino sta trza ko blesavo :cool: a za ninju nemam blagog pojma, kolko traje masina, odrzavanje, stelanje ventila? :|
 
I ja sam dvojio izmedju nove Ninje 636 i polovne R1,nakraju sam se ipak odlucio za R1 jer soma kubika je ipak soma kubika;)
 
Ovo je sala bila :)
Sve ti je to isti kujac, uzmi ono sto ti se svidja, kvare ti se svi isto a i djelovi su po slicnim cjenama :)
 
ja bih uzeo Mileta jer mi je RSV naprosto nenadjebiv motor...dizajn...talijan...i aprilia je! 8) zvuk..ma sve! samo nažalost nikad nisam i izgleda da nikad neću ni moć vozit ga..rjetki su :(
 
ako je mile ispravan, očuvan i servisiran, kupi njega jer u suprotnom imaš rupu bez dna!
 
Znas kako lijepa je lijepa al nevina je nevina :mrgreen:
 
Ja bi uzeo Kawu jer mi Miletov dizajn jednostavno ne pase a s dijelovima za Apriliu nemam pozitivna iskustva.

A kao i sto Speed kaze, NOVO je NOVO pa makar bilo Kawasaki :mrgreen:
 
:wink: Kawa 636 je dokazano najmoćnija u klasi i nema dvojbe staro ili novo-uvijek novo!Posebno,ako je u pitanju ovakva usporedba. 8)
 
Depp said:
:wink: Kawa 636 je dokazano najmoćnija u klasi i nema dvojbe staro ili novo-uvijek novo!Posebno,ako je u pitanju ovakva usporedba. 8)

Ne znam zasto svi stavljaju to u klasu 600 kad je 50 kubika vise i zato je par konja jaci
 
upravo ti je i to napisao lik u pismo u motopulsu.
koga boli k*** za kubike kad je jeftiniji od ikojeg drugog min za 1000ojra.
jel tako????
uostalom, prije par godina smo pratili usporedne testove Thunderacea i GSXR1100.
isto imam malo predrasude prema ninji. je novo je novo i sve to, al kad vidim koliko ih se prodaje...a s druge strane, opet je i logično da ih se toliko prodaje po oglasnicima kad su i po prodaji u dućanu No1.
vidim da se momak na forumu žali da loče ulja, pa u motopulsu napišu da nisu mogli dobit ninju od zastupnika zbog problema s mjenjačem, pa vidim u plavom oglas za nju "novi mjenjač",...
i što da čovik misli?? al dobro, uvik je bilo bisera i uvik će ih bit.
uostalom, čemu služi garancija???
isto tako, zašto GSXR600 dođe 84500kn, jel to radi zastupnika, il im je inače i nabavna cijena veća vani od ostalih???
osobno, po kvaliteti:
1.honda i suza
2.yamaha
3.kawa

nek mi netko ne zamjeri :)