Dvojba RSV vs. Zx6 R

kao prvo nemoj podcjenjivati 636 kubika jer je to i više nego dovoljno...dalje, 636 ti je zahvalniji što se tiče potrošnje, kao i modela '03 biti će i '05 kolko oćeš, tako da za polovne djelove nemoraš strahovati, bit će ih ko u priči. Za nove djelove također nemaš frke, ja sa KMS-om imam samo pozitivna iskustva. Kao treće, jebo te traktor od soma kubika...
 
Da ja mogu birati..uzela bi Mileta, ali to sam ja! :mrgreen:
Ipak mislim da je bolje Kawu jer je nova, a i ne znam kakva je sad Aprilija sa dijelovima, da li se uopce mogu dobiti jer jedno vrijeme nije bilo uvoznika za RH (tko zna jeli sada ima) i mogli su se dobiti samo dijelovi sa skladista!
 
RSbikerica said:
Da ja mogu birati..uzela bi Mileta, ali to sam ja! :mrgreen:

još ako dodamo činjenicu da nemaš pojma šta pričaš....:LOL: :mrgreen:
 
i jedno i drugo je ok. a ako se odlucis za apriliu mille imam ti je kao nova ali je i cijena velika
 
RSbikerica said:
bruno said:
RSbikerica said:
Da ja mogu birati..uzela bi Mileta, ali to sam ja! :mrgreen:

još ako dodamo činjenicu da nemaš pojma šta pričaš....:LOL: :mrgreen:

A zasto? :shock:

za babino brašno :LOL:

prc prc

da je baba muško, zvala bi se duško :mrgreen:
 
bruno ja cu joj odgovoriti: Woman, go into the kitchen and make me a pie!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
foggy said:
bruno ja cu joj odgovoriti: Woman, go into the kitchen and make me a pie!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i to po mogućnosti američku...

jooooooooooooooooooooooj jaaaaaaooooojaaaaaaaaaaahahahahaha /* Hloverka se opet javlja iz mene


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
VEKI said:
bruno said:
RSbikerica said:
Da ja mogu birati..uzela bi Mileta, ali to sam ja! :mrgreen:

još ako dodamo činjenicu da nemaš pojma šta pričaš....:LOL: :mrgreen:
:LOL:

mile je lipša,al novo je novo :idea:


:spam:
Pa to sam i napisala kasnije, jel znate vi citat? Meni osobno je Mile najnajnajnajljepsi motor pa mi on ima prednost pred bilo kojim motorom! :inlove:
 
Najljepsi motor po dizajnu je vjerovatno R1 ali mi je nekoko Suza 1000 mozda i ljepsa. A mille mi bas ni nije nesto lijep
 
Mille dosta drzi cijenu a novo je novo, makar mi je Mille bog i batina
 
Novo je novo samo do trenutka dok se ne izveze iz salona.