Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

  aaa  , da, :mrgreen:  i 1200  kn nije previse cak stovise.....nemozes kupiti
    takav bici za te novce niti priblizno
  :kada:
 
 
joj te zzyzx koćnice su smeće, imao ih ja pa onda prešao na deoru i jedne i druge su v-brake ali deore koći bar 10x bolje
 
mv_agusta said:
joj te zzyzx koćnice su smeće, imao ih ja pa onda prešao na deoru i jedne i druge su v-brake ali deore koći bar 10x bolje

jos ak je deore xt.. to tolko jako da ramu piga..  :?  bez brake boostera nebu rama dugo zdurala! 
 
jolly the roger said:
joj daaaaj ne lupetaj :LOL:

ne lupetam.. imal priliku vozit buddy-ja slozenog za street/dirt.. bez boostera kad si ju stisnul rama se uvijala..  :wink:  ista stvar s diskovima na odredenim rama.. 
 
Biker686 said:
ne lupetam.. imal priliku vozit buddy-ja slozenog za street/dirt.. bez boostera kad si ju stisnul rama se uvijala..   :wink:  ista stvar s diskovima na odredenim rama.. 

lol pa s magurinim HS33 se nisu pigale rame...
 
baš da se rame slamaju od deore xt ne, upri full jako nogom dok držiš zadnju onako na mjestu pa ćeš primjetit kako se sve krivi ako imaš neki XC bike kao i ja
na slabijim ramama magura ih može malo pigat ali ništa strašno
 
jolly the roger said:
lol pa s magurinim HS33 se nisu pigale rame...

jok ne..   :?  znam dva slucaja cak i jedno puknuce zbog iste kocnice.. ne znam na kojim ramama ti mislis da ne piga.. mozda cromoly..

mv_agusta said:
baš da se rame slamaju od deore xt ne, upri full jako nogom dok držiš zadnju onako na mjestu pa ćeš primjetit kako se sve krivi ako imaš neki XC bike kao i ja
na slabijim ramama magura ih može malo pigat ali ništa strašno

gle xt na buddy-ju radio sranja pogotovo prilikom backhopa i slicnih pizdarija di skaces po zadnjem.. bez brake boostera nis.. 
 
boo meni nije puklo ništa zbog koćnica, ali je zbog velikog skoka par puta zaredom :mrgreen:
 
jolly the roger said:
jbt ova danasnja mladez ima tenzometarske trake u nogama :shock:


jbg napredniji modeli od tebe  :mrgreen:

kad se idemo vozit nekud.. ja nemam pojma staze po i oko zagreba a da nije asfalt (po kojem mi se neda vozit osim ak nisam sa starim bajkom na jarunu)
 
giantMC said:
jbg napredniji modeli od tebe  :mrgreen:

kad se idemo vozit nekud.. ja nemam pojma staze po i oko zagreba a da nije asfalt (po kojem mi se neda vozit osim ak nisam sa starim bajkom na jarunu)
ja imam pojma, al mi konda neda :LOL:
 
pa dobro kaj.. imas sigurno vise konde od mene.. tak da ne kukaj neg idemo  8)
 
ko zna di ima kupit diskova dobrih? vecina ducana prodaju komplet sa rucicom i crijevom i klijestima.. pa nemres proc ispod 1500 ak je nekaj bolje.. meni treba samo rotor a to rijetki prodaju a i ko zna kaj valja.. trebo bi neki sto manje rezbareni disk a opet da se dobro hladi, 160 eventualno 180 (tj 6" il 7")
 
ove godine sam se dvaput razbio biciklom, imam inače trek neki, mislim da je 3700 ili tak nekak
prvo dok sam na uskrs išao doma polupijan, glumio sam RaceRa, nagnuo se previše, zapela pedala, fala bogu pa je bilo tjedan dana prije sestrine svadbe :LOL:

http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/Image479.jpg

drugi puta mi je puknuo vijak na sicu pred cca tjedan dana (i to po neznam koji puta), a još sam išao s pesom i imao sam sasvim solidnu brzinu
bilo je spektakularno :jesus: letio sam jedno 10 metara valjda
fala bogu pa sam imao vojničke hlače i sletio na koljena pa sam samo malo postrugan po rukama :)
 
da kupujem bicikl, definitivno bi uzeo jedan od ova dva  :dribble:

ima jedan lik s kvarta,profi driver na biciklu, crnog i takodjer izgleda do jaja  :mrgreen:
a zelenog sam isto vidio uzivo, i boja je prejaka :dribble:
 
MOONSHIELD said:
ove godine sam se dvaput razbio biciklom, imam inače trek neki, mislim da je 3700 ili tak nekak
prvo dok sam na uskrs išao doma polupijan, glumio sam RaceRa, nagnuo se previše, zapela pedala, fala bogu pa je bilo tjedan dana prije sestrine svadbe :LOL:

http://i2.photobucket.com/albums/y39/conquer_all/Image479.jpg


bome si se posteno ispodero.. kolko si se to moro nagnut da bi potego sa pedalom kad su one magicne i unutarnju dignes u GMT  :mrgreen: a ne fiksne ko na motoru.. il se tog nisi sjetio polupijan
 
pK said:
da kupujem bicikl, definitivno bi uzeo jedan od ova dva  :dribble:

ima jedan lik s kvarta,profi driver na biciklu, crnog i takodjer izgleda do jaja  :mrgreen:
a zelenog sam isto vidio uzivo, i boja je prejaka :dribble:


ak sam dobro skuzio profi bajker ima jedan od ova dva?  :mrgreen: pa dart2 i xcm su prakticki ulazne vilice vecinom sa 80mm eventualno 100 ovisno o modelu.. slab kvart kad vam je to dezurni profic  :mrgreen:

inace za obicnog korisnika oba su vise nego dobra..  (y)
 
giantMC said:
ak sam dobro skuzio profi bajker ima jedan od ova dva?  :mrgreen: pa dart2 i xcm su prakticki ulazne vilice vecinom sa 80mm eventualno 100 ovisno o modelu.. slab kvart kad vam je to dezurni profic  :mrgreen:

inace za obicnog korisnika oba su vise nego dobra..  (y)

neznam, ne kuzim se...znam da covjek vozi CUBE i znam da se kuzi u bicikle jer je vec puno godina u tome  :wink:

sad koji CUBE ja nemam pojma....