Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Imam karbonski Specialized Sirrus i meni je ok jedino sto je samo za cestu. U biti je isto kao i endurance model samo s ravnim volanom.
A imam i ovaj poljski montic. Isto sasvim ok. Kross rame su malo vece.pa Specialized XL odgovara Krossu L. Iako, kupovao sam prije par godina pa se mozda i promjenilo.
 
dovla said:
Pitanje za znalce, Trek FX3, nekako sam si složio da je to bicikl za moje potrebe.. Neka preporuka slične opcije drugih brendova (Kross Evado 7.0?) ? Razlika FX2 i FX3, opravdava cijenu?

(y)
Ja imam Trek FX3, ali iz 2010. Kupio ga novog , koristim ga kao "cestovni" bicikl (samo asfalt), rute po 40km vikendom i po zimi na trenažeru (kad mi se da). Ne vozim ga baš prečesto, no nikada problema. Redovno ga održavam i ide super. Stavio sam malo tanje gume na njega (28 umjesto 35) i lijepo ide.
Meni se osobno sviđa što ima ravan volan i MTB pogon i mjenjače, pa ga vozim kao "montić sa tankim gumama". Iskreno, cestovni bicikl me nije nikada privlačio zbog položaja, niti me interesira brzina i nabijanje kilometara.
Nisi napisao za što ćeš ga koristiti. Ako ćeš ići sa njim na duže vužnje cestom, možda izaberi rigid (poput Treka), a ako će biti više grada i nekog makadama, onda je ovaj Kross sa prednjom vilicom ok radi djelomične udobnosti.
 
Pretezito grad ali da mogu i ture od 50-100 km opalit.. samo cesta.
Svakodnevna upotreba na krace relacije i eventualno par puta mj dulje. Vikendom do posla cca 30 km sve skupa.
 
Ne znam sto cekas :mrgreen:
7b2958a4bc7c521be3418ef23b45f912.jpg
 
http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1180

Pogledaj i ostale modele sa ravim volanom. Imas bergamonta. Cijena ok....
 
limun said:
http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1180

Pogledaj i ostale modele sa ravim volanom. Imas bergamonta. Cijena ok....
Ovaj Bianchi je bas dobar.
 
Je, uzeo bi ga da ima moje veličine..
Na kraju sam naručio Kross Evado 7.0 . Vjerujem da ću biti zadovoljan.
(y)
 
Znalci, jel vrijedi sta ovo baciklo?
 

Attachments

  • Screenshot_20190821-200319_Gallery.jpg
    Screenshot_20190821-200319_Gallery.jpg
    1.1 MB · Views: 108
Uh, uzet Leftyja u Rvackoj može samo čovik koji želi na sebe navuć bijes desničarskih i crkvenih slojeva.

:shock:

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Tu u mom morskom selu ekipa vozi ozbiljne bajkove pa sam posudio jedan za probu, da vidim sta voze bogatasi..  :mrgreen:
 
Napravio nesto preko 30 km tezeg i lakseg makadama, dva brda s obe strane gore dole od koji je jedno sjebano u smislu rasutog kamenja... Sto reci, kakvu poruku poslati :mrgreen:.. najbolje sto sam do sad vozio iako nisam bas puno toga probao. Puno laksa penjanja uz opaku trakciju, na spustanju kao po sinama, izvrstan mjenjac, mislim 1:11. Za razliku od inače kad bi izbjegavao kamene gromade koje vire iz zemlje, s ovim ih gađaš i ciljaš najvišu točku. Sve u svemu super iskustvo.
 
Ovo me dotuklo, usred vukojebine stavili servisnu stanicu. Ne znam cija je ideja ali je za svaku pohvalu.
 

Attachments

  • Screenshot_20190822-132150_Gallery.jpg
    Screenshot_20190822-132150_Gallery.jpg
    1.5 MB · Views: 111
  • Screenshot_20190822-132203_Gallery.jpg
    Screenshot_20190822-132203_Gallery.jpg
    1.7 MB · Views: 85