Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Evo ako koga interesira, trenutno je na akciji i ide za 2.200 kn, sve što mogu reć o biciklu nakon 5 mjeseci korištenja i 3100 km, je da vrijedi svake kune kaj sam dal za njega.
Od servisa je jedino bilo dva puta podešavanje mjenjača, a od kvarova, pucanje sajle, ležaj pogona, pucanje lanca, što govori da ga baš i nisam štedio...
Uglavnom za svaku preporuku.
http://www.bim-bike.hr/torpado-bicikli/-brdski--i-trekking-bicikli/t-580-light-pro/245.html
 
CheCola said:
Evo ako koga interesira, trenutno je na akciji i ide za 2.200 kn, sve što mogu reć o biciklu nakon 5 mjeseci korištenja i 3100 km, je da vrijedi svake kune kaj sam dal za njega.
Od servisa je jedino bilo dva puta podešavanje mjenjača, a od kvarova, pucanje sajle, ležaj pogona, pucanje lanca, što govori da ga baš i nisam štedio...
Uglavnom za svaku preporuku.
http://www.bim-bike.hr/torpado-bicikli/-brdski--i-trekking-bicikli/t-580-light-pro/245.html

nasilnik jedan :mrgreen:
 
mv_agusta said:
nasilnik jedan :mrgreen:


ma neeeee, nikad....

ajmo par pitanja za one koji se bolje kuže, znači mislim se malo više aktivirat s bicom, tako da dolazi u obzir od laganog trekinga pa do laganog xc-downhilla ili kaj već još ima, znači amaterska zajebancija...
1. SPD pedale da ili ne i zašto
2. koju kacigu zet za sve to
3. di pogledat obleku - znači Zagreb i velik izbor
4. koje i di krovne nosače uzet????
 
Nero said:
Kakav je onaj Giant za 1200Kn u turbo sporta?

Hoće izdrzat moju rekreativnu voznju(sve asfalt, tu i tamo se popet na koji rubnjak) ?

Mislim da je ovaj:

http://www.fahrrad.de/images/rock_se_big.jpg


kad pogledam po gradu sad ovih novih bajkera.. sve samo giant rock.. bil je prvo na akciji 1500 sad 1200.. za grad cisto dovoljno.. cijena prihvatljiva..
 
CheCola said:
ma neeeee, nikad....

ajmo par pitanja za one koji se bolje kuže, znači mislim se malo više aktivirat s bicom, tako da dolazi u obzir od laganog trekinga pa do laganog xc-downhilla ili kaj već još ima, znači amaterska zajebancija...
1. SPD pedale da ili ne i zašto
2. koju kacigu zet za sve to
3. di pogledat obleku - znači Zagreb i velik izbor
4. koje i di krovne nosače uzet????

ja ne vjerujem spd-u
vozim se bez kacige : :bonk:
boo, keindl sport možda :misli:
ovo stvarno neznam
 
CheCola said:
ma neeeee, nikad....

ajmo par pitanja za one koji se bolje kuže, znači mislim se malo više aktivirat s bicom, tako da dolazi u obzir od laganog trekinga pa do laganog xc-downhilla ili kaj već još ima, znači amaterska zajebancija...
1. SPD pedale da ili ne i zašto
2. koju kacigu zet za sve to
3. di pogledat obleku - znači Zagreb i velik izbor
4. koje i di krovne nosače uzet????

1. spd da ako si vozio s tim i znas i uglavnom lakse je vozit jer i guras i vuces.. ali ja se nisam naviko na to i srecom nisam se jako razbio.. al ne hvala.. xc i dh ionako ne koriste to
2. uzmi neku bezveznu biciklisticku iz bilo kojeg sportskog ducana za po gradu, ali van ceste obavezno full face.. al tu neces ispod 1000kn proc za novu, probaj radje na netu narucit fox il sixsixone
3. pogledaj na prvoj strani popis ducana, svi imaju nekaj obleke pa listaj.. ili nadji na netu pa naruci
4. ja imam thule, odlicni su.. ilica sa sjeverne strane, cca 100m prije murije i 300 prije kaptol carga

 
ma ja uvjek mislim da ću negdje pasti i neću se stići iskopčat na vrijeme pa će to izgleda kao na tv kad prikazuju tour ili giro tj jedan pošteni faceplant :mrgreen:

flat FTW 8)
 
@jolly

jel ti oces da se covjek ubije (btw znal sam da bus ti prvi komentiral sad kad si opet 'ziv'  :mrgreen: )

za xc bi jos koristio, all mountain nebi.. dh nebi definitivno..

jel ti koristis? i koji



@mv_agusta

ja nisam mislio.. ja sam samo pao jer sam otkopcal krivu nogu  :mrgreen:
 
jolly the roger said:
xc i dh koriste spd, u wc dhi samo sam hill od najboljih vozi bez kopčanja 8)

dh mislis na pravi dh ili postoji jos neki dh di se spd-ice koriste?!  :mrgreen: 
 
vjerovali ili ne jako puno vozača koristi spd u dh utrkama, imate internet informirajte se malo :wink:
jednostavno i u dh utrkama postoje djelovi na kojima se pedalira i spd tu dobro dođe
spd se ne koristi u freeride-u, slopestyle-u, dirtjump-u logično jel
dh je samo brzina i brzina cilj je biti šro brži i ako će spd na djelovima gdje se pedalira donijeti 2 desetinke onda se isplati
 
btw frend (član foruma, koji ne zalazi u birtiju) je vozio DH kup rvacke, bivši je prvak rvacke u xc-u (da je HBS iole organiziraniji tko zna di bi mu bio kraj), tako da što god on kaže vezano za xc i dh meni je to amen, a može i vama bit
 
jolly the roger said:
mislim na pravi DH, onaj koji odem gledat svake godine na pohorju. atherton, peat, hill itd :dobar:

znaci dh s spd-om?!  to iskreno jos nikad nisam cuo ni vidio tak da ono.. a i malo granici sa zdravim razumom da bus tak nekaj vozio sa zakacenim nogama.. 
 
Biker686 said:
znaci dh s spd-om?!  to iskreno jos nikad nisam cuo ni vidio tak da ono.. a i malo granici sa zdravim razumom da bus tak nekaj vozio sa zakacenim nogama.. 
imas puno bolji osjecaj kontrole nad biciklom, a i lakše je skakat nego da si na platformama (y)
jedino sam hill od vrha ne koristi ukapčanje
 
jos uvijek nisi odgovorio dal ti koristis spd il neku drugu vrstu kopce.. na onom svom crvenom bajku..

btw jebes nase saveze kad se to zna da ak sam ne ufuras lovu unutra nebu te gurnuli ili sport opcenito, bolje mu je samom onda nac sponzora i probat vani
 
giantMC said:
jos uvijek nisi odgovorio dal ti koristis spd il neku drugu vrstu kopce.. na onom svom crvenom bajku..

btw jebes nase saveze kad se to zna da ak sam ne ufuras lovu unutra nebu te gurnuli ili sport opcenito, bolje mu je samom onda nac sponzora i probat vani
na starom bajku sam to koristio (nisam ljosnuo nijednom na stajanju :mrgreen: ) ,naravno ne po gradu jer je roštalo kad bi hodao u šprintericama, mada ima i "civilnih" šprinterica koje se mogu koristiti kao tenisice/cipele odnosno pločice ne zveckaju
na novom bajku to nemam jer sam lijen prebaciti dijelove sa starog bajka :mrgreen:
 
ljencino  :mrgreen:

frend jedan je uvijek po gradu vozio s tim jos dok smo u srednjoj bili.. a obican mtb, merida neka.. da ima sad tenka kaj je kopca dost duboko pa je ispod dzona..

ma ja se nisam imo prilike naviknut na to.. al sam uzo dobre combo pedale za slucaj da opet probam  :mrgreen:
 
SPD rulez!
Lakše napraviti bunnyhop, lakše vrtiti pedale, bolja kontrola cijelog bikea, sigurnije na nekom žešćem makadamu...
Ja inače imam one pola-pola jer mi je bike koristio i za "komjuting" pa nisam bila "osuđena" samo na tenisice s cleatovima.
 
Dawg said:
SPD rulez!
Lakše napraviti bunnyhop, lakše vrtiti pedale, bolja kontrola cijelog bikea, sigurnije na nekom žešćem makadamu...
Ja inače imam one pola-pola jer mi je bike koristio i za "komjuting" pa nisam bila "osuđena" samo na tenisice s cleatovima.

:jesus: :jesus: ajme šta ni bunnyhop neznate bez spd-a :eek:hne: