Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

nadam se da ce to zahladjenje malo zakasnit od srijede.. taman se vratim doma i malo bi mogo propedalirat drugi tjedan..  8)
 
evo ja u cetvrtak narucio, a jaknu vam necu pokazat da nebi bilo po cesti da smo neki tim. :jesus:

http://cgi.ebay.com/Cycling-Bike-Bicycle-WINTER-WINDPROOF-KNEE-PANTS-XS-2XL_W0QQitemZ140451706702QQcategoryZ158991QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7030940817460923534


joooj jedva cekam pocet skidat tu pivsku bacvu i uzivat u voznji, prirodi, suncu i dobro iskoristenom vremenu. :D
 
cobRRa said:
evo ja u cetvrtak narucio, a jaknu vam necu pokazat da nebi bilo po cesti da smo neki tim. :jesus:

http://cgi.ebay.com/Cycling-Bike-Bicycle-WINTER-WINDPROOF-KNEE-PANTS-XS-2XL_W0QQitemZ140451706702QQcategoryZ158991QQcmdZViewItemQQ_trksidZp5197.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D7030940817460923534


joooj jedva cekam pocet skidat tu pivsku bacvu i uzivat u voznji, prirodi, suncu i dobro iskoristenom vremenu. :D
Neznam kaj čekaš, ja sam ove godine sa speckom odvalio 300 tinjak km. Jučer po onom vjetru 30 km. Prosjek mi je bil 22 km/h ali volja je volja. Ak je temp iznad 10 C gas.
 
jessy said:
Neznam kaj čekaš, ja sam ove godine sa speckom odvalio 300 tinjak km. Jučer po onom vjetru 30 km. Prosjek mi je bil 22 km/h ali volja je volja. Ak je temp iznad 10 C gas.

(y)... slazem se!


sve ove suncane dane se moglo vozit i bilo mi uzasno krivo. kad sam se zadnji put vozil jedva sam se doma vratil... sve mi se upalilo i moral sam stojecki tjerat pedale.

sreca pa tek dolazi vrijeme za uzivanciju i budjenje iz zimskog sna.  :hura:
 
a ja dodjem doma i sta me doceka.. mokro i tmurno.. bas ovaj tjedan je moralo bit sranje  :palacdolje: nista od voznje.. al bit ce valjda.. ma ako nece padat vozit cu se ja ovih dana.. sutra ne jer imam posla al srijedu vec sigurno.. ma cak i da snijeg pada, vec jesam, samo da nije kisa
 
Ja sam danas prodal Da Bomba za 4puta manje love nego kaj sam uloži :(l, al sam ga zato u ovih par godina iskoristil max. i ni mi žal ni kuna.Uloženo sve skupa cca 18000, onda zračunajte za kolko je prodan  :D
 
jessy said:
Neznam kaj čekaš, ja sam ove godine sa speckom odvalio 300 tinjak km. Jučer po onom vjetru 30 km. Prosjek mi je bil 22 km/h ali volja je volja. Ak je temp iznad 10 C gas.

njemu ti treba malo duže  :(
 
ja imam još stariju u podrumu,35 godina joj ima! stari je dobio za 13 rođendan! poslikam pa stavim!
 
stigle biciklisticke hlace(za samo 11 dana iz koreje :shock:). :D postar me zbudil, dal mi paket... sav sretan pogledam kroz prozor, a ono :vatrica:

gledam prognozu... od srijede suncano, ne toplo, oko 4-5, ali suncano... do subote. :D
 
borisp said:
Eto šta sam danas izvukao iz podruma - nije vožena ca 25 godina  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ovo je treći Rog Maraton na forumu.
Naš uvaženi uljar M900/916SPS ima jednog prekrasno obnovljenog, a moj je radna raga kojem sam stavio treking upravljač da moja jadna kičma ne mora savijena nad guvernalom specijalke tegliti moje pozamašno burence... :mrgreen: No zato, moja je Raga u pogonu i napravi dosta rekreativnih kilometara u godini (skoro ko neki deset godina stari motori na njuškalu :wink: ) 
 
Dylan said:
Ovo je treći Rog Maraton na forumu.
Naš uvaženi uljar M900/916SPS ima jednog prekrasno obnovljenog, a moj je radna raga kojem sam stavio treking upravljač da moja jadna kičma ne mora savijena nad guvernalom specijalke tegliti moje pozamašno burence... :mrgreen: No zato, moja je Raga u pogonu i napravi dosta rekreativnih kilometara u godini (skoro ko neki deset godina stari motori na njuškalu :wink: ) 

Nego, odakle burence uz toliko rekreativnih kilometara?  :mrgreen:
 
ovo smo se neki dan malo vozili  :D
http://www.youtube.com/watch?v=jO0VLouJFNQ&feature=player_embedded
 
Sve ove prepreke su tak tak ali onaj cucak u 27- moj sec. mi je najjači :mrgreen:
 
milimetar krivo prodjes i zakacil bus nekaj  :mrgreen: a onda ti nema spasa.. jebeni filmic
 
rhythm said:
ovo smo se neki dan malo vozili  :D
http://www.youtube.com/watch?v=jO0VLouJFNQ&feature=player_embedded

prejebeno.. (y) (y)