Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Noćas smo feštali kod frenda u dućanu i servisu u Samoboru poradi otvorenja na novoj i puno većoj lokaciji.Izbor guma i svega ostalog jako dobar a i sam interijer je baš ugodan i prirodan  (y). Malo slika snimljeno prije  kaj je  postalo vruće  :D
 
ljacmi said:
Noćas smo feštali kod frenda u dućanu i servisu u Samoboru poradi otvorenja na novoj i puno većoj lokaciji.Izbor guma i svega ostalog jako dobar a i sam interijer je baš ugodan i prirodan  (y). Malo slika snimljeno prije  kaj je  postalo vruće  :D


super zgleda... mogel bi se radje do tam provozat radi sica nego u grad. imas adresu i kakav link? (y)
 
cobRRa said:
super zgleda... mogel bi se radje do tam provozat radi sica nego u grad. imas adresu i kakav link? (y)

To ti je u recimo centru Samobora , samo pitaš ekipu di je kino i odmah nasuprot kina preko Gradne (potoka) ti je lepa hiža, bivši Mesing Ars.Ima siceva more, a i dobre su cijene  (y)  . Al najlakše buš našao ak ideš po glavnoj cesti kroz grad po  Perkovčevoj i pred kraj nje skrećeš na desno i nakon 100-njak m ti je dučan, nemreš fuljat (y)Zove se Milamari.Frend se zove Dražen, a ostal buš bar vuru dve ak dođete na temu o motorima i biciklima :D
 
ljacmi said:
Noćas smo feštali kod frenda u dućanu i servisu u Samoboru poradi otvorenja na novoj i puno većoj lokaciji.Izbor guma i svega ostalog jako dobar a i sam interijer je baš ugodan i prirodan  (y). Malo slika snimljeno prije  kaj je  postalo vruće  :D

..opet si trening markiral, al ajde narednik nosi prsluk bar neš' pozitivno :mrgreen:
 
ljacmi said:
To ti je u recimo centru Samobora , samo pitaš ekipu di je kino i odmah nasuprot kina preko Gradne (potoka) ti je lepa hiža, bivši Mesing Ars.Ima siceva more, a i dobre su cijene  (y)  . Al najlakše buš našao ak ideš po glavnoj cesti kroz grad po  Perkovčevoj i pred kraj nje skrećeš na desno i nakon 100-njak m ti je dučan, nemreš fuljat (y)Zove se Milamari.Frend se zove Dražen, a ostal buš bar vuru dve ak dođete na temu o motorima i biciklima :D


dovoljno... hvala. (y)
 
ljacmi, jel ima šta triathlon bicikli? koje marke držite opreme i bicikala? po slikama mi se čini da ima dosta toga  :misli: (y)
 
desmosedici said:
ljacmi, jel ima šta triathlon bicikli? koje marke držite opreme i bicikala? po slikama mi se čini da ima dosta toga  :misli: (y)
Ja sam ti u drugim poslovnim vodama  :D. Frend ima taj dučan i radi solo po cijele dane.Ima ti sve vrste , a ak nekaj nema nabavi  (y)
 
stigla mi jucer majica sa ebaya i premala mi je, XXL i prodajem ju za 200 kuna.






(Powered by frubar.net)
 
cobRRa said:
stigla mi jucer majica sa ebaya i premala mi je, XXL i prodajem ju za 200 kuna.






(Powered by frubar.net)

Da piše ovak nekaj, bi se dogovorili. :mrgreen: :mrgreen:

jagermeister_orange_logo_h3um.jpg
 
da pojasnim... na majici pise i narucena je pod XXL, ali je kroj skroz uzak i mali tak da ispada sigurno L.
 
cobRRa said:
da pojasnim... na majici pise i narucena je pod XXL, ali je kroj skroz uzak i mali tak da ispada sigurno L.

Uzmeš nosače u ruksak, sjedneš na bicikl i doneseš mi tu majcu u Prečko.
Uzmeš si sprej koji je kod mene i to je to  (y)
 
rhythm said:
Uzmeš nosače u ruksak, sjedneš na bicikl i doneseš mi tu majcu u Prečko.
Uzmeš si sprej koji je kod mene i to je to  (y)


nema frke... mozemo se dogovorit, ali moram na carinu jer imam obavijest jos od 24.02. za doc podic paket sa ebaya, a bojim se da ne vrate nazad. nazvat cu te, ili pp... evo pp saljem. (y)
 
cobRRa said:
jos jedna evo stigla danas i premala zbog kroja. XXL je, ali kao XL.

250 kuna.




(Powered by frubar.net)

Sva ti je biciklisticka oprema manja makar za jedan broj neg sto je napisano  :wink:
Brojevi su vecinom za profice koji imaju 1,80 i 60-70 kila tako da normalan cojek od 1,80 ne pase nikako.Za cipele je jos gore  :palacdolje:
 
racunao sam s tim zato sam uzeo za broj vecu i prva mi stoji ko salivena, ali ove dvije  :palacdolje: sad jos cekam jaknu, a tip me pital za tezinu i visinu... kad sam mu rekel, veli da mi ni XXXL nebu dobra, a ja narucio XXL bojal se zbog rukava. kolko vidim i tu sam popusil. :x  jedino kupovat od ovog prvog proizvodjaca kaj mi je taman, ili kod nas pa probat, nema druge.
 
evo malo starih vijesti ali rubrika humor uvijek zasluzuje dodatni materijal  :mrgreen:
http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/11/11/0202006.html

nakon pogleda na bicikl neznam dal da se smijem il placem