Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

pitanje za vas iz rijeke.. di se ima dole vozit? po gradu je kaos i sve turbo uzbrdo.. kak uopce izac iz grada, kojim putem a da nije obilaznica? da znam dal da nosim bicikl dole sad kad dolazim il ne
 
giantMC said:
pitanje za vas iz rijeke.. di se ima dole vozit? po gradu je kaos i sve turbo uzbrdo.. kak uopce izac iz grada, kojim putem a da nije obilaznica? da znam dal da nosim bicikl dole sad kad dolazim il ne


najbolji trening, za izać iz grada a da nije na obilaznicu znam samo prema opatiji
 
mv_agusta said:
najbolji trening, za izać iz grada a da nije na obilaznicu znam samo prema opatiji

ma je al treba imat prvo kondicije za najbolji trening  :LOL:

znaci ak idem prema grobniku vozit po prirodi, makadamu i malo uzbrdo nizbrdo, bicikl u auto do grobnika i onda pici okolo
 
markookram said:
jel postoji uopce ducan sa biciklima u RI ?  :mrgreen:
U svim biciklistickim disciplinama od mtb do downhilla ili cestovnog su prvaci iz Rijeke...  :jesus: :jesus:
I mahom isti imaju i ducane,prema tome ima!!  :jesus:
 
giantMC said:
pitanje za vas iz rijeke.. di se ima dole vozit? po gradu je kaos i sve turbo uzbrdo.. kak uopce izac iz grada, kojim putem a da nije obilaznica? da znam dal da nosim bicikl dole sad kad dolazim il ne
Ovisi otkuda bi krenuo,ali ako bi sjeo u auto i odvezao se onda imaš kilometara koliko hoćeš! A ako bi od kuce išao biciklom,onda imaš svega... Mene ubija to,krenem sve nizbrdo divota a kad idem kući sve uzbrdo!  :mrgreen:
 
pa sad bum na stanu na pomeriu.. tam iznad one biskupske palace il kae to vec.. tak da to bi mi i bila pocetna tocka ako nejdem autom, jer na svom nemam nosace a nemrem starom uzet auto i ostavit mu svoj.. nije da on nekud ide al svejedno bi pizdio  :mrgreen: :mrgreen:

recimo da idem autom.. di su ti kilometri? ima kakvih ljepih prirodnih puteva koji nisu prezahtjevni za pocetak? i jel neko za voznju negdje tam pocetkom 10mj?
 
Gdje god krenes otamo imaš za voziti! Na istok prema Kostreni ili ubrdo prema Grobniku,na sjever prema Kozali i Drenovi i petrolejska cesta,ili kroz centar prema Opatiji pa na zapad kuda hoćeš... S time da ti je početna/krajnja točka nisko tako da nemaš one završne kilometre peglati uzbrdo kao da živiš npr na Pehlinu ili Drenovi
 
nisam vidio puno biciklista u rijeci.. a primjetio sam da nema smisla se vozit po trotoaru jer ni pjesaci nemreju proc.. a nis.. mozda budem avanturist malo pa istrazivo.. il u auto pa prema hahlicu
 
milanche said:
U svim biciklistickim disciplinama od mtb do downhilla ili cestovnog su prvaci iz Rijeke...  :jesus: :jesus:

Sto se MTB-a tice to nije bas tako. Aktualni XC prvak je iz Samobora. Aktualni DH prvak je iz Pakraca.

BTW, gotovo je svjetsko u DH-u... Impresivna predstava mladog britanca ('91 godiste): http://www.youtube.com/watch?v=qfqbQ88Kdyc
 
lb said:
Sto se MTB-a tice to nije bas tako. Aktualni XC prvak je iz Samobora. Aktualni DH prvak je iz Pakraca.

koji na žalost JAAAAKO zaostaje za svojim kolegama van Hrvatske. (kao i ostatak naše ekipe).
 
rhythm said:
koji na žalost JAAAAKO zaostaje za svojim kolegama van Hrvatske. (kao i ostatak naše ekipe).

hebiga, rezultati su u skladu sa općom situacijom u kojoj se nalazi 'rvacki MTB..
 
lb said:
Sto se MTB-a tice to nije bas tako. Aktualni XC prvak je iz Samobora. Aktualni DH prvak je iz Pakraca.

BTW, gotovo je svjetsko u DH-u... Impresivna predstava mladog britanca ('91 godiste): http://www.youtube.com/watch?v=qfqbQ88Kdyc

Opet sam si kupil D-H pilu (y) Baš sam ujutro pogledal na freecasteru ovu vožnju.Mali je pojel i Sama  (y)

A kaj se tiče Xc-a i D-h , čini mi se da se  zadnjih godinu dvije xc srozao , a d-h digao :D
 
ako ima zainteresiranih ili znate nekog ko bi bio zainteresiran.. frendica prodaje svoj bajk obzirom da je vec par godina u finskoj pa ga ne vozi..
kona blast 2005 model, nekoristen..
http://www.bikepedia.com/Quickbike/BikeSpecs.aspx?Year=2005&Brand=Kona&Model=Blast&Type=bike
 
Koliko novaca, velicina?  :misli:
 
nije mi rekla cijenu, zaspala je.. sutra bum je zahalto za to.. rama je 18" ako se dobro sjecam..


*-edit
bas gledam u ciklo centru.. 2010 je 5200kn a model 2009 5700kn, razlika izmedju njenog i 2009 je jedino da 2009 ima hidrauliku a ne mahanicki disk.. 2010 ima losiju masinicu, shiftere, vilicu tako da cak ni hidraulika ne opravdava cijenu.. zanimljive politike cijena u nasim ducanima..
 
giantMC said:
nije mi rekla cijenu, zaspala je.. sutra bum je zahalto za to.. rama je 18" ako se dobro sjecam..

Zainteresirana ako je 18". Čekam cifru  ;)
 
javim cim saznam.. malo je problematicno jer je ona u finland a bicikl tu pa dok ona kontaktira starce pa oni nju .. booooring..  :mrgreen: uglavnom javim


*-edit.. rekla je 3 soma al da se moze dogovorit..
 
Evo samo da stavim tu obavijest, pa ako je netko zainteresiran neka me kontaktira na PP.

Prodajem Meridu CROSSWAY TFS 400 D. Star 9 mjeseci, ima još 3 mjeseca garanciju. Napravljen prvi servis nakon parsto km i skoro pa stoji zadnje vrijeme.
Od opreme ima Deore naprijed i nazad, hidraulični diskovi i ostalo, pogledajte specifikacije, ja sam stavio VDO sat.
Rama je 58cm, uglavnom za osobu visine 175-195cm, ovisi o konstituciji i dužini nogu.
Evo slika sa neta, moj je isti, bez ogrebotine.