Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

http://www.youtube.com/watch?v=S2oymHHyV1M


ja sam skroz za avanturu i cross country al ovo je ludnica  :mrgreen:
 
http://www.youtube.com/watch?v=qqpcBpSsj1A


zajebi ti akrapa i sve.. evo novog igraca na trzistu  :LOL: :LOL:
 
koja pustara na jarunu, 2-3 lika koji su ocito tokom cijele godine u grijacima i voze.. a di su sve one rolerice  :mrgreen: pa nije hladno, navucite i vi tajce grijace
 
giantMC said:
koja pustara na jarunu, 2-3 lika koji su ocito tokom cijele godine u grijacima i voze.. a di su sve one rolerice  :mrgreen: pa nije hladno, navucite i vi tajce grijace

Ja bih rado "jojala po Jajunu" (tm) ili biciklirala sa svojim dečkima, ali kad psima ne daju pristup :huh:
 
Direktor said:
Ma nije moguće da policija kod nas nema čita posla. Ja ne vjerujem u to  8)
Nego, koja je preporuka za neke rukavice za vožnju po ovoj lijepoj zimi?
preporuka je da:
a)uzmeš pol sata vremena i pročitaš sve akcije shopova, ako nađeš nešto što ti se sviđa nazoveš dućan i provjeriš

b) uzmeš najtanje skijaške koje možeš naći
 
Ja ujutro navucem od motora textilne a kad se vracam popodne onda biciklisticke zimske  :wink:
 
danas sam se malo prodjiro do bAndeka i natrag i vidio pokojeg biciklistu usput, nista manje ni vise ih ne vidim ni inace, eventualno ljeti  :mrgreen:
znaci ljudi se nedaju jos uvijek dok je suho..

a vidim i vi ste ovdje aktivni..  (y) ovaj brko gore je zakon, moram pustit mustače :LOL:
 
giantMC said:
danas sam se malo prodjiro do bAndeka i natrag i vidio pokojeg biciklistu usput, nista manje ni vise ih ne vidim ni inace, eventualno ljeti  :mrgreen:
znaci ljudi se nedaju jos uvijek dok je suho..

a vidim i vi ste ovdje aktivni..  (y) ovaj brko gore je zakon, moram pustit mustače :LOL:
A šta kažeš na Mark Cavendisha?  :mrgreen:
 
giantMC said:
danas sam se malo prodjiro do bAndeka i natrag i vidio pokojeg biciklistu usput, nista manje ni vise ih ne vidim ni inace, eventualno ljeti  :mrgreen:
znaci ljudi se nedaju jos uvijek dok je suho..

a vidim i vi ste ovdje aktivni..  (y) ovaj brko gore je zakon, moram pustit mustače :LOL:

ja sam u subotu napravio nekih 45km, vidio samo jednog biciklistu haha
jučer i danas je kiša manje više cjeli dan al bar ni hladno, ipak je ružno za pedalat