Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Dawg said:
Ja smatram baš obratno - ako ti smeta sitnica kao što je "savršeno" ukapčanje svaki put da bi izvozio nešto, onda samo tražiš izgovor zašto to nisi i učinio ;)

sve 5, ostaje samo pitanje sto je to nesto i koliko je to nesto zaista tricky
 
Super Jura said:
Luud, a ni spikeri nisu puno bolji  :mrgreen:  (y)

spikeru su legende

"how does Danny Hart sit down with balls that big"
ili
"look at the WHIIIP, what the hell"
 
Za lakše snalaženje  :wink:
 
Stavi onda crtez gdje pucanstvo moze vidjet kako se mjere uzimaju  :wink:
 
Direktor said:
Jel se fura ko na ibcu ovih dana?  :mrgreen:

ja sam se radovao snijegu pa da i to probam al u ovoj zabiti od pule nema sniga
samo bura
 
jolly the roger said:
kilkneš na drugi link i vidiš koliko si cm visok i jel staneš ili ne :B:

prvi link moram kliknut :jesus:
sad mi reci za kvalitetu (rama, vilica, kočnice i prijenos), jel valja taj škot 2000 kunića, polovan naravno
 
Mocippaldi said:
58 je mjera za race bikove i to je tebi malo jer bi trebo imat 62+ a MTB ima mjere u colovima i mislim da se drugacije mjere  :?
ovisi o kutevima rame i načinu mjerenja veličine. današnji bikeovi imaju sve šiljatije rame, pa je seatclamp debelo ispod visine lulice i zna ispasti da 58cm bide veličina za dugandžije kao što je frane. osim toga, na scottovim stranicama rama od 58cm paše do 198, tak da frane ima još 1 cm lufta za narast :mrgreen:
 
jolly the roger said:
ovisi o kutevima rame i načinu mjerenja veličine. današnji bikeovi imaju sve šiljatije rame, pa je seatclamp debelo ispod visine lulice i zna ispasti da 58cm bide veličina za dugandžije kao što je frane. osim toga, na scottovim stranicama rama od 58cm paše do 198, tak da frane ima još 1 cm lufta za narast :mrgreen:

hvala jolly, sad mi jos savjetuj kvalitetu sveukupnu naspram novaca, isplati li se ili ne.
da se razumijemo ne mislim sa njim divljat po planinama i poljima, eventualno put do jaruna po savskom nasipu, ostalo bi odradio sa rolericama :mrgreen:
 
Frane_900ss said:
hvala jolly, sad mi jos savjetuj kvalitetu sveukupnu naspram novaca, isplati li se ili ne.
da se razumijemo ne mislim sa njim divljat po planinama i poljima, eventualno put do jaruna po savskom nasipu, ostalo bi odradio sa rolericama :mrgreen:
a bokte dobiš bicikl u pola cijene, šta ti treba objašnjavat još. il si glup il ti noge smrde