Dvokotac max snage 1 konj (il kobila) - sveobuhvatna tema o biciklima

Direktor said:
Jel se fura ko na ibcu ovih dana?  :mrgreen:

Ja  8)
Ljudi bacaju opklade hoću li ili neću pasti...nitko ne nudi nikakvu proviziju pa ostajem na biciklu. Bar sam napokon skinula višegodišnje naslage blata  :mrgreen:
 
Fora film!
Koja je preporuka za majcu i hlače odnosno kompletna obleka za hladnije dane? Neki wind stopper...
 
Direktor said:
Fora film!
Koja je preporuka za majcu i hlače odnosno kompletna obleka za hladnije dane? Neki wind stopper...

nemam pojma, ne vozim se već 10 dana hladno mi je haha
probao sam sa 3 majice i šuškavac al ne radi, po ovoj buri mislim da nema toga šta te može držati toplim
 
moj bike dobio novo karbonsko pojacanje  :D

uskoro kad ce biti viska love ide ona stango od sica, volan, mjenjac slx carbon i jos pokoja karbonska sitnica  :0648: :0648: :0648:
 
kakav slx carbon?? o čem ti pričaš?? :misli: :misli:
 
Zlatni2001 said:
uskoro kad ce biti viska love ide ona stango od sica, volan, mjenjac slx carbon i jos pokoja karbonska

ako si vec zabrijao na olaksavanje(sto ti u principu ne treba ako se ne natjeces), radije ulozi u kvalitetan set kotaca... puno ces vise osjetiti promjenu...

recimo ovakvo nesto: http://www.industrynine.net/Ultralite

btw, kakva ti je to rama?
 
Direktor said:
Fora film!
Koja je preporuka za majcu i hlače odnosno kompletna obleka za hladnije dane? Neki wind stopper...

Biciklisticka oprema za zimu. Zimske cipele i overshoes, duge pantole, shirt sa dugim rukavima i naravno zimska jakna(windstoper). Ja obucem jos termo kombi od moto opreme(Rukka). Ako malo zesce pedalas bude prevruce  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
ma uopce ne brijem na olaksavanje samo obozvam karbon  :mrgreen:
FUJI 1.0 nevada bicikl...

LOL pa više ti dođe XTR nego cijela bicikla
xtr je preko 1000kn novi

uzmi foliju i naljepi po cijeloj bicikli pa eto
 
mv_agusta said:
LOL pa više ti dođe XTR nego cijela bicikla
xtr je preko 1000kn novi

uzmi foliju i naljepi po cijeloj bicikli pa eto

to ti sebi lijepi foliju po biciklu...  :mrgreen:
imam ja xtr-a i za puno manje love od 1000 kn karbonskog...inace u hr kosta oko 1800 kn  (y)
samo trenutno nemam viska love za te sitnice...al kad bude nesto viska uzimam i ostale dijelove...

inace moj bike je bio preko 4000 kn ima hidraulicne kocnice i za moje potrebe rekreiranja po jarunu je i vise nego dovoljan cak mogu reci i vrh! ovo sto ja stavljam neke sitnice na bikeje samo iz mog osobnog gusta nista vise  (y)
vec sam u njega dosta ulozio i mnoge stvari poboljsao u odnosu na original... jos tih par sitnica i ostat ce samo rama original  :mrgreen:

jbg. da sam se malo prije informiro i ukljucio u taj sport krenuo bi slagat od nule i definitivno bi prva bila rama od treka (karbonska 12000 kn) pa najjace vilice, pa kocnice itd... nakupilo bi se tu par desetaka tisuca kn... al to jednom drugom prilikom kad se situacija malo poopravi
 
a vidi ovo
Avid_Juicy_Ultimate_lever.jpg

si điznuo malo :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
to ti sebi lijepi foliju po biciklu...  :mrgreen:
imam ja xtr-a i za puno manje love od 1000 kn karbonskog...inace u hr kosta oko 1800 kn  (y)
samo trenutno nemam viska love za te sitnice...al kad bude nesto viska uzimam i ostale dijelove...

inace moj bike je bio preko 4000 kn ima hidraulicne kocnice i za moje potrebe rekreiranja po jarunu je i vise nego dovoljan cak mogu reci i vrh! ovo sto ja stavljam neke sitnice na bikeje samo iz mog osobnog gusta nista vise  (y)
vec sam u njega dosta ulozio i mnoge stvari poboljsao u odnosu na original... jos tih par sitnica i ostat ce samo rama original  :mrgreen:

jbg. da sam se malo prije informiro i ukljucio u taj sport krenuo bi slagat od nule i definitivno bi prva bila rama od treka (karbonska 12000 kn) pa najjace vilice, pa kocnice itd... nakupilo bi se tu par desetaka tisuca kn... al to jednom drugom prilikom kad se situacija malo poopravi

5k eura za vozat se po jarunu
jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg
 
mv_agusta said:
5k eura za vozat se po jarunu
jesus-facepalm-facepalm-jesus-epic-demotivational-poster-1218659828.jpg

neka ja sam perfekcionista za takve stvari sve mi mora biti bas onako kako ja zelim i zamislim  (y)
tak sam i na CBR-ku stavio Brembo kocnice + karbonske plocice koje su kostale kao suho zlato, brembo crijeva u boji cbr-ke koja su bila jedno 5 skuplja od ovih kaj se tu rade po narudjbi al neka...meni su bila zanimljiva i staivo sam ih :D bilo je i karbonskih sitnica i tako to...uglavnom nije se stedilo ni malo na tome  (y)

jbg. obozavam karbon i to je to...nije tu bitna ni lova ni nista vec samo ljubav prema tom materijalu i izgledu  (y)
 
Zlatni2001 said:
ma uopce ne brijem na olaksavanje samo obozvam karbon  :mrgreen:
FUJI 1.0 nevada bicikl...

jarun, fuji nevada, karbon i XTR na šund rami, ...  :lolcry: :lolcry: :lolcry:

ali samo ti rokaj ak' te veseli...  (y)
 
lb said:
jarun, fuji nevada, karbon i XTR na šund rami, ...  :lolcry: :lolcry: :lolcry:

ali samo ti rokaj ak' te veseli...  (y)

pa što ste navalili na čovjeka?
njegovi novci, njegova volja, njegovo utrošeno vrijeme, mislim stvarno ne kužim, ako ga to veseli neka to radi.
da ga drži u dnevom boravku i da se uopce ne vozi, njegova stvar (y)
 
Frane_900ss said:
pa što ste navalili na čovjeka?
njegovi novci, njegova volja, njegovo utrošeno vrijeme, mislim stvarno ne kužim, ako ga to veseli neka to radi.
da ga drži u dnevom boravku i da se uopce ne vozi, njegova stvar (y)

pa napisao sam nek samo roka, ako ga veseli, a smijati se valjda imam pravo...
 
Frane_900ss said:
pa što ste navalili na čovjeka?
njegovi novci, njegova volja, njegovo utrošeno vrijeme, mislim stvarno ne kužim, ako ga to veseli neka to radi.
da ga drži u dnevom boravku i da se uopce ne vozi, njegova stvar (y)

upravo tako  (y)
a na ove komentare o "šund rami" se mogu samo nasmijat  ako vas bas zanima 1.0 je najjaci bike iz serije nevada... 2.0 je malo slabiji, 3.0 jos slabiji a 4.0 je najslabiji u seriji nevada!!! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
kakve vi to rame imate strucnjaci da vas vidim?!?! gdje god sam citao a citao sam malo o tome nigdje nisam nasao da te fuji rame ne valjaju, bas suprotno svi hvale tu marku...
eto upravo radi takvih cu imat najbolje komponente na biciklu da im jezicina ispadne do poda kad vide bike i da malo sline jer vecina njih su samo teoreticari i nista vise :mrgreen:

neka mi netko objasni sta ne valja na ovoj rami?  :mrgreen: