ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
CheCola said:
Jel kreće tko iz Zagreba, jer ću vjerojatno i ja ove godine gore...

Ja krećem iz Samobora, prijatelj i njegova cura stižu iz Ozlja, Darko Labaš, tri prijatelja iz Sinja, bit će nas još.
Javi se.
 
anterr said:
Ja krećem iz Samobora, prijatelj i njegova cura stižu iz Ozlja, još dva prijatelja iz Sinja, bit će nas još.
Javi se.
ma koga boga če te Vi Sinjani gori na ti led,za vas je stat doma uz komin pravit arambašiče i pit crno :jesus:
u svakom slučaju neka vas prati dobro vrime (y)
 
rus said:
ma koga boga če te Vi Sinjani gori na ti led,za vas je stat doma uz komin pravit arambašiče i pit crno :jesus:
u svakom slučaju neka vas prati dobro vrime (y)

Ma arambaši idu s nama, možda se nešto i zavrti na ražnju. (y)
 
Ja se vračam iz Njemačke petkom, tak da susrećem kolone motorista koji hrle na taj susret. Jedinstven doživljaj barem kak vele sudionici. Moraš si kupiti balu sijena da imaš na kaj leči.
 
Rajko111 said:
Ja se vračam iz Njemačke petkom, tak da susrećem kolone motorista koji hrle na taj susret. Jedinstven doživljaj barem kak vele sudionici. Moraš si kupiti balu sijena da imaš na kaj leči.

Evo malo slamice.

Photo by Labas.
 
Ljudi želim Vam sretan put, a čini mi se da Vam i vrijeme ide na ruku. Mada mislim da Vam je to skroz nebitno, no svejedno bar neće biti preveliki minus  (y)
 
DUDO said:
Ljudi želim Vam sretan put, a čini mi se da Vam i vrijeme ide na ruku. Mada mislim da Vam je to skroz nebitno, no svejedno bar neće biti preveliki minus  (y)
U džepu ili na termometru?  :LOL:

Zlatko said:
Jep, ja sam spreman! (y)

Sretan put tebi, dragoj i svim ostalima!!!
 
darkofj said:
Ja baš i ne!
...ajde ne zezaj... do 29.1. ima još vremena i sve stigneš.... (y)
 
Nike said:
Sretan put tebi, dragoj i svim ostalima!!!

...hvala ti...samo drži fige da tih dana bude ok vrijeme...odnosno da ne pada....
 
darkofj said:
Ja baš i ne!
Darko, kućo stara, u čemu je sad problem?  :misli: Sve mi se čini da će i temperature biti " ljetne ", pa to onda i ne računam pod pravi Elefanten... :mrgreen:

P.S. Hvala svima na podršci, samo za Elefanten se do zadnjeg trenutka ne zna da li se ide ili ne, zbog vremenske situacije.. Kako sada izgledaju prognoze, ne bi trebalo biti problema, ali to je samo prognoza...
 
Zlatko said:
Darko, kućo stara, u čemu je sad problem?  :misli: Sve mi se čini da će i temperature biti " ljetne ", pa to onda i ne računam pod pravi Elefanten... :mrgreen:

P.S. Hvala svima na podršci, samo za Elefanten se do zadnjeg trenutka ne zna da li se ide ili ne, zbog vremenske situacije.. Kako sada izgledaju prognoze, ne bi trebalo biti problema, ali to je samo prognoza...
Nije problem. Kaj se tiće prognoze, u Njemačkoj-Bavarskoj predviđen je snijeg i hladno, a ne ljetne temperature!
 
DUDO said:
Ljudi želim Vam sretan put, a čini mi se da Vam i vrijeme ide na ruku. Mada mislim da Vam je to skroz nebitno, no svejedno bar neće biti preveliki minus  (y)
Hvala na dobrim željama! Ipak nam je vrijeme bitno! Ako je Austrija i Njemačka zatrpana snijegom, onda se ne može proći. Ja sam na Elefantentreffenu od 1998. godine, ali sam 3 puta iz navedenih razloga odustao. Ako se ne može proći, onda se ne može i to je tako! Hladnoća nije bitna , ali sviježi snijeg koji pada jest.
 
darkofj said:
Hvala na dobrim željama! Ipak nam je vrijeme bitno! Ako je Austrija i Njemačka zatrpana snijegom, onda se ne može proći. Ja sam na Elefantentreffenu od 1998. godine, ali sam 3 puta iz navedenih razloga odustao. Ako se ne može proći, onda se ne može i to je tako! Hladnoća nije bitna , ali sviježi snijeg koji pada jest.

Nema predaje.. (y)
 
Status
Not open for further replies.