ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
Sa kojim motorom planiraš ići Ante?
p.s.kak su ti se ponašale gume na xt-jki po snjegu?,pitam jer ja sad imam takve nove gore a nije mi baš da opet uzimam ripnjače metzeler.
 
koma-1 said:
Sa kojim motorom planiraš ići Ante?
p.s.kak su ti se ponašale gume na xt-jki po snjegu?,pitam jer ja sad imam takve nove gore a nije mi baš da opet uzimam ripnjače metzeler.


Bog prijatelju, idem sa Hornetom 600 od žene, moj stari Kawasaki nije još gotov do kraja, inače bi išao s njim.
Šta se tiče guma po onom ledu kad smo zapeli nije baš išlo, mislom da su one tvoje bile puno bolje.
Ali ovaj put se neću zamarati sa gumama jer kad nije vrijeme za voziti ne pomažu baš ni cross gume.
Malo odmorimo u hotelu kao i lani pa onda dalje(kaputić na putić).
 
Ja odlučio idem ,sa Dunlopom Mutant guma idem pa kud puklo,puklo. Imam neke male skije u garaži pa ak bude volje složim si pomoćne skije za Xt  :mrgreen:
 
ktm freak said:
Vidim na slikama da nekoji imaju lance za motor di se to da nabavit? :misli:

Nemam pojma gdje ima lanaca za motore, ali dobro đođu male gurtne.
 
Ovi lanci su ti kučna radinost (y) al ako več imaš endurca najbolje su ripnjače,makar ti se stroše na tom putu preko 50%,zadnja pogotovo. To znam po sebi al su odlično služile na snjegu.
 
Bum videl kak bum dobil godišnji(to je uvjek problem u mojoj firmi)tak da bum znal točno tek tjedan prije.
Bilo bi dobro da možemo zajedno putovati.
 
koma-1 said:
Bum videl kak bum dobil godišnji(to je uvjek problem u mojoj firmi)tak da bum znal točno tek tjedan prije.
Bilo bi dobro da možemo zajedno putovati.

Dogovorit ćemo  se ima vremena, ja sam uzeo godišnji od četrvrtka do utorka, znaš kako je bilo prošle godine
jedan dan viška ne škodi, imam starog godišnjeg 7 dana.
 
ktm freak said:
Vidim na slikama da nekoji imaju lance za motor di se to da nabavit? :misli:
Imaš i gotovih lanaca za motore, ili kupiš od PEWAG - a u metraži i složiš si sam.

Evo link za gotove lance: http://www.motorang.com/staudacher/Staudacher_Schneeketten-Preisliste_2008-2009.pdf

Na ovom linku ima dosta savjeta za vožnju po zimi i snijegu te, između ostalog, kako se rade lanci za motor...
http://motorang.com/motorrad/winterfahrer_tips.htm#fraenkyketten

One skije na motorima su ručni rad, a najbolji primjerci imaju hidraulične amortizere, i to stvarno dobro funkcionira...
 
KAMENI DJ said:
neznam kako ti Darko uspjevaš sa svojim po tom klizavom ??? :misli:
pa u njegovim godinama se uopče i može samo ako je jaaaaako klizavo !!!
 
podržavam sve koji če iči na El.Tr. 2009 i želim im odličan provod....

...ja bih išao pa ako netko organizira odlazak helikopterom-obavezno nek mi javi 
 
zvonko situm said:
podržavam sve koji če iči na El.Tr. 2009 i želim im odličan provod....

...ja bih išao pa ako netko organizira odlazak helikopterom-obavezno nek mi javi 

A jesi štreber,stavi čepare na busu i pići :mrgreen: (y)
 
Uh... al me poceša ruka...  :shock:
U svakom slucaju RESPECT svima koji su dosad bili na Elefantentreffen
Ako se neki stvari slože, moguce je da se 2009 pridružim vašoj ekipi... a možda ubedim i još neko sa mnom odavde... :misli:
 
dvormak said:
Uh... al me poceša ruka...  :shock:
U svakom slucaju RESPECT svima koji su dosad bili na Elefantentreffen
Ako se neki stvari slože, moguce je da se 2009 pridružim vašoj ekipi... a možda ubedim i još neko sa mnom odavde... :misli:

Može majstore samo se javi, nema predaje.
 
Status
Not open for further replies.