ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
darkofj said:
Kak znaš?
Evo link za sve u vezi Elefantentreffena: http://www.bvdm.de/index.php?id=47

P.S. Mislio sam da znaš za ovaj link... :paper:
 
darkofj said:
hehehe! Ja znam datum već dvije godine! :LOL:
Ha, ha, pa normalno da znaš kad je uvijek zadnji vikend u 1. mjesecu! :jesus:
 
darkofj said:
Kad znaš da znam, zakaj mi onda odgovaraš???' :misli:
Zakaj onda pitaš? :misli: Ah, sad sam se sjetio, godine....:LOL: :LOL: :LOL:
 
Došla je zima i sa njom zimske moto-radosti! (za neke su to i moto-ludosti :mrgreen:)
Ako Bog da zdravlja a ostalo štima vidimo se opet gore(y)
Pozdrav Drku :xmas: :vatrica:
p.s.malo nas je-al nas ima :LOL:
 
Nije nikad prehladno-zimska oprema,malo antifriza u sebe(najbolje grije crno vino)i najbitnije-volja.
Jedini problem može biti snjeg po cesti al zato postoji zimska služba koja to relativno brzo rješi.
 
anterr said:
Pozdrav svima.
Kad krećemo?
Moja draga i ja 29. 01. 2009. na njen rođendan!  :tortica: :zaljubljeni:

Nego, jesi li ti nabavio kombinezon? Što se čeka, Djed Mraz??? :djed:
 
Bio sam kod Šepića, naručio sam kombinezon ali pitanje hoće li stići na vrijeme.
 
anterr said:
Bio sam kod Šepića, naručio sam kombinezon ali pitanje hoće li stići na vrijeme.
Znam, jer sam ja bio pred dva tjedna kada sam uzimao navlake Tucano Urbano i pričao s njim u vezi tog kombinezona za Yvonne. Za nju nema, pa sam naručio preko frenda iz Njemačke Snowtrooper ThermoBoy od POLO - a. On je isto kao i ovaj Oyster od IXS - a, a više nego duplo jeftiniji. Nadam se da neće biti i toliko lošiji! :mrgreen:
 
Zlatko said:
Znam, jer sam ja bio pred dva tjedna kada sam uzimao navlake Tucano Urbano i pričao s njim u vezi tog kombinezona za Yvonne. Za nju nema, pa sam naručio preko frenda iz Njemačke Snowtrooper ThermoBoy od POLO - a. On je isto kao i ovaj Oyster od IXS - a, a više nego duplo jeftiniji. Nadam se da neće biti i toliko lošiji! :mrgreen:


Znam da je skup, ali ću ga uzet samo se nadam da će stići na vrijeme, ako ne idem bez njega. 29.01. 2009. pada na četvrtak , tada sam i ja planira startati, moramo dogovorit plan.
 
anterr said:
Zlatko said:
Znam, jer sam ja bio pred dva tjedna kada sam uzimao navlake Tucano Urbano i pričao s njim u vezi tog kombinezona za Yvonne. Za nju nema, pa sam naručio preko frenda iz Njemačke Snowtrooper ThermoBoy od POLO - a. On je isto kao i ovaj Oyster od IXS - a, a više nego duplo jeftiniji. Nadam se da neće biti i toliko lošiji! :mrgreen:

Znam da je skup, ali ću ga uzet samo se nadam da će stići na vrijeme, ako ne idem bez njega. 29.01. 2009. pada na četvrtak , tada sam i ja planira startati, moramo dogovorit plan.

Dogovoriti ćemo se, moramo vidjeti kada Darko planira, a možda bude i još zainteresiranih za četvrtak.. No, ima još vremena što se toga tiče, jer ako bude totalno loše vrijeme, onda ne idem(o)...
P.S. Pitaj Ringla iz Legije da ti posudi, jer on ima isti takav, ako ovaj tvoj ne dođe na vrijeme....

anterr said:
Evo malo slika elefanttrefen 2008.

Lijep ti taj kombinezon... :LOL:
 
Zlatko said:
Dogovoriti ćemo se, moramo vidjeti kada Darko planira, a možda bude i još zainteresiranih za četvrtak.. No, ima još vremena što se toga tiče, jer ako bude totalno loše vrijeme, onda ne idem(o)...
P.S. Pitaj Ringla iz Legije da ti posudi, jer on ima isti takav, ako ovaj tvoj ne dođe na vrijeme....

Lijep ti taj kombinezon... :LOL:


Nazvat ću Ringla, slažem se ako bude vrijeme da se ne može voziti onda ne startam (o), idu još moja tri Sinjanina jedan sa gsx-r 1100 stretfighter, a drugi Bmw gs 1200.
 
Status
Not open for further replies.