elsinore by grga

ti bi trebao pod hitno u neku ustanovu na posmatranje i liječenj ... :no:
 
Objektivno...nema se tu što komentirati...

Subjektivno, ove slamke na žbicama mi ne prolaze....  :?
 
grgaSH said:
ima još... :mrgreen:


Hmmm, ovi mi je malo gaf...  :shock:
Malo mi nikako ne idu ovi lijepi, jaki, crni ''konjići'', sa ovim starim, kromiranim i tanjim gornjim držačima.  :?
Nije mi u tvom stilu ... ''savršeno''.  (y)
 
tako je to došlo uz motor, sad dal je original ili nije nemam pojma..donji dijelovi izgledaju kao da jesu jer postoje gumeni ublaživači koja taman sjedaju u trokut, matica taman završava u ravnini vijka..sve djeluje kao da nije ništa kemijano a i vizualno izgedaju kao oni iz manuala, jednako kao i aluminijski gornji..i vijci su istog dizajna kao i ostali po trokutima  :neznam:  ..to će ionako bit blatno nakon par vožnji pa se neće ni vidjet 8) :mrgreen:

 
strasilo said:
ti bi trebao pod hitno u neku ustanovu na posmatranje i liječenj ... :no:
ovo je moja ustanova za liječenje, da nemam ovaj blow off ventil već bi davno bio na pravom mjestu :cool: ..a već ste i kroz teme skužili da kranji proizvod nije svrha mojih radova, radim kad i kolko stignem, uživam u svakom koraku, a što će na kraju ispast tak manje bitno :0648:


tek toliko da se motor ne povlači po stolu :mrgreen:  a valjda će i kasnije dobro doć :D





















































 
Über meštar, nema ti ravnog...
Volim kad se radi bez kemijanja.




Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Prepicajzlasto  :mrgreen:

Ti bi trebal u oldtimere, al u one malo ekskluzivnije. Kajjaznam, neki Vincent, Henderson ili tak nekaj. Super posel, ali baze to ne zasluzuju.

A blatar bi mi nekak bolje izgledal na gajbi od pive  :mrgreen:
 
Misliš ga prodati,... :mrgreen:
Cijena, prava sitnica.

Nagledao sam se MAJSTORA (DEMOLITION MAJSTOR), a ti si prvi koji radi kako treba.
Da ne radiš tako uvijek, ne bi ni sad.
SVAKA ČAST, malo je takvih.
 
svaka cast na radovima, cista perverzija

nego zanima me ovaj stol , vjerojatno si ga ti pravio pa ako moze slika koja,
(ako sam dobro skuzio po slikama stol je na dizanje)
 
shegy said:
svaka cast na radovima, cista perverzija

nego zanima me ovaj stol , vjerojatno si ga ti pravio pa ako moze slika koja,
(ako sam dobro skuzio po slikama stol je na dizanje)
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=119317.msg2040646#msg2040646
 
Thnx svima na podršci (y)

James1100 said:
Ti bi trebal u oldtimere, al u one malo ekskluzivnije. Kajjaznam, neki Vincent, Henderson ili tak nekaj. Super posel, ali baze to ne zasluzuju.
...tu samo za bazu treba budžet :mrgreen:



dalje nastavak sa auspuhom..ili s onim što je već od njega ostalo  :bonk:
ponekad se stvarno ne mogu načuditi što su sve ljudi spremi napraviti kako bi instantno rješili probleme :yikes: bilo je tu svega od učenja zavarivanja RELom, CO2 MAGije, nekakvh neprepoznatljivih iscjedaka, a nije se štedilo ni na auto kitu
















sve samo to ispilio kako bi uopće mogao vidjeti što se krije ispod. lonac je sastavlje od tri segmanta te sam ga ispilio po tim zavarima...




prije svega sam spržio masne taloge i čađu..








a onda krenuo ravnati segmant po segment








izrezao viškove..








i tako jedan po jedan  :wink:








te na kraju sve nazad spojio...




i mesingom zalio ostale neravnine...pa na kraju sve pobrusio i ispjeskario








top srećom nije popravljan, samo je izlupan :mrgreen: i naravno građevinski materijali :LOL:

























nakon ravnanja i brušenja...








nije savršeno ali je bolje nego ranije :D








na kraju samo sastavljanje...
















vunu ne treba naprešati unutra, dovoljno ju je malo jače potisnuti onda će apsorpcija biti puno bolja




svi crni dijelovi su plastificirani u mat crnu finu strukturu, ako se ranije držalo pola kile kita valjda će i plastifikat preživjeti..najviše sam to napravio za test za neke druge dijelove.. na nekom drugom projektu... :D