Endurom po Dalmaciji i okolici...

jolly the roger said:
prodajes stroma? :mrgreen:

Imam stroma 1000 sa 65000 km, givi vjetrobranom, nekim spec. podizačima, oprugama vilice i str. amortizera, crne boje, centralna nogara, crni, 2004, za 43000 kn. jel' to ok cijena?
 
joke said:
nemreš bilivit  :shock: :mrgreen:

sad došli predstavnici granične policije RH pogledat XTZ i ja im pokazujem topic, a u postu piše "jebeš đir ako ne pređeš granicu....."
jebiga, nisam ga vidio prije, ali sam samo preletio. u svakom slučaju ako vas zaustave (sad voze XT660R) pozdravite ih  (y)

jesu to oni iz Imotskog? tamo se voze na XT-u. u svakom slucaju brzi smo mi od njih :wink:
 
picoda said:
jesu to oni iz Imotskog? tamo se voze na XT-u. u svakom slucaju brzi smo mi od njih :wink:

Trilj, voze i Cherokee zeleni, bez oznaka. Kaže i sam da nisu iskusni vozači motora, služe im samo za olakšavanje pješačkih ophodnji granice
 
joke said:
Imam stroma 1000 sa 65000 km, givi vjetrobranom, nekim spec. podizačima, oprugama vilice i str. amortizera, crne boje, centralna nogara, crni, 2004, za 43000 kn. jel' to ok cijena?

I je i nije.  :misli: Puno km ima!  :wink: Ali sad je na tebi da se dokažeš kao najbolji trgovac motorima u RH i šire!  :LOL: Pošalji fotku loosera koji ga kupi i cijenu koju si postigao!  (y)
 
joke said:
Trilj, voze i Cherokee zeleni, bez oznaka. Kaže i sam da nisu iskusni vozači motora, služe im samo za olakšavanje pješačkih ophodnji granice

vidija sam ih par puta. obicno isprid neke gostionice :mrgreen:
 
joke said:
Imam stroma 1000 sa 65000 km, givi vjetrobranom, nekim spec. podizačima, oprugama vilice i str. amortizera, crne boje, centralna nogara, crni, 2004, za 43000 kn. jel' to ok cijena?
mene pitas? pa nisam sektaš wannabe :mrgreen:
 
Evo, cisto da tema ne propadne..... :mrgreen: 70-tak km danas, 20 po Ciovu ostatak na i oko Kozjaka. Vecinom van ceste. :D Slike su samo sa Ciova jer je dalje bilo "no batery". :mrgreen:

rwm6f8.jpg

2eme71y.jpg

2q87qyw.jpg


prosli tjedan je ovo bio odlican put. sad je to za mene totalna devastacija.(prije 10-15god. bi mi ovo bilo totalno ludilo :mrgreen:)

xdwcd4.jpg

qskw9z.jpg


jos malo

2ylvk9i.jpg

rr8ift.jpg

2rrqf15.jpg

2nauplh.jpg


za ovo nemam komentara. ustvari imam: kretenizam

10z8rpc.jpg


 
picoda said:
Evo, cisto da tema ne propadne..... :mrgreen: 70-tak km danas, 20 po Ciovu ostatak na i oko Kozjaka. Vecinom van ceste. :D Slike su samo sa Ciova jer je dalje bilo "no batery". :mrgreen:

Još bolje, i ovo nam je dosta  :mrgreen: (y) (y)
 
Tako je fino ufurat se u ove preglede sa slikama da bi odmah želio da sam tamo i vozim se sa najvećim guštom. Super ste pofotkali tako da i mene tjera da se ubuduće više posvetim upotrebi fotića sa vožnja off road.
Svaka čast  (y)
 
Danas je na red doslo malo ceste :mrgreen: Ruta je Kastel Stari-Radosic-Trolokve-Bogdanovic-Kladnjice-Lecevica-Kastel Stari. Pokusavam to nekako ispisat sa google maps al me ne ide nikako :( Inace je to meni najdraza cesta na ovom podrucju :D Puna serpentina i zavoja. Na jednom dijelu se voze kruzne auto utrke. Cesta je super za one koji se vole brze vozit samo treba pazit na ovce i ostalo blago. Pogotovo pred vecer :mrgreen: Cesto se tamo provozam i ne sjecam se kad sam zadnji put vidio nekog na motoru :misli: Vjerovatno ne odgovara nasim nadobudnim trkacima jer ih nema ko vidit :mrgreen:

Slika bas i nemam jer nismo stajali. Ustvari ima par :wink:

2dt7nq.jpg

15yutsk.jpg

w6yret.jpg



 
Kako samo guštate po ovako lijepim danima. Ovaj vikend sam u Splitu i ne mogu se prestat guštat lipog vremena i pomisli na ugodnu vožnju motorom bez slojeva opreme za grijanje  (y)




(Powered by frubar.net)
 
E da sam sa paKLEnim javio bi se ja i prije, al ovako samo letamo iznad Splita i Mosora
 
dado76 said:
Kako samo guštate po ovako lijepim danima. Ovaj vikend sam u Splitu i ne mogu se prestat guštat lipog vremena i pomisli na ugodnu vožnju motorom bez slojeva opreme za grijanje  (y)




(Powered by frubar.net)

Ovo je tocno preko puta mene. Znaci ti si taj sta nam neda spavat :wink:
 
a jesam u jednom, ali letaju i zbog požara njih par. Vidjeh jednu tenerku u Šibeniku večeras, jesi li ti taj bio Picoda