Fitness

BlindBird said:
Ekipa,
Pošto je ljeto sve bliže, trebam preporuku za jedan preparat. Naime radi se o fat burneru , uz naravno pravilno određenu prehranu koja se prakticira već nekoliko mjeseci. Treninzi su većinom u teretani, i sad već uleti rolanje pošto je lijepo vrijeme kao cardio. Od suplemenata tu su proteini i dekstroza, uz naravno omega 3, magnezij, vitamin C i multivitamini.  Da li imate kakvih iskustava i sa čim, pa ako može netko nešto preporučiti . Preferiram Polleo sport pa evo da pomognem svima : https://polleosport.hr/dijeta-i-mrsavljenje/fat-burneri

Hvala svima

Tren acetat i test propionat čine čuda skupa...  :mrgreen:
 
BlindBird said:
Kao prvo hvala svima :)
Ma kavu ni ja ne pijem.. ne privlači me uopće.. U deficit krećem sa cikliranjem ugljikohidrata od idućeg tjedna.. U tu rutinu sam htio i neki fat burner ubaciti... A što s onima od my protein-a kofeinske tablete?

@dovla A što da pomiješam red bull sa kavom i još neku tabletu roknem hahaha :D

desetak redbulla sa Južnjackom utjehom (y) :LOL:
 
Koju kombinaciju da uzmen za malo vise energije ne toliko za trening koliko za cijeli dan opcenito...
Na brodu je radno vrime bar 12 sati dosta se iscrpin tesko mi je preko 45 min trening kasnije odradit...
uzimam whey ,bcaa i glutamin... sta da uzmem za imunitet da malo zivnem omega 3, vitamin c i multivitamin,magnezij? sve u kombinaciji?
 
zadro_st said:
Koju kombinaciju da uzmen za malo vise energije ne toliko za trening koliko za cijeli dan opcenito...
Na brodu je radno vrime bar 12 sati dosta se iscrpin tesko mi je preko 45 min trening kasnije odradit...
uzimam whey ,bcaa i glutamin... sta da uzmem za imunitet da malo zivnem omega 3, vitamin c i multivitamin,magnezij? sve u kombinaciji?

vitamina C bar 1000 mg, dodaj još koenzim Q10, 120 mg  (y)
 
...a što se tiče multivitamina   

  (y)


 

Attachments

  • twinlab-dualtabs-100-tbl.3_grande.jpeg
    twinlab-dualtabs-100-tbl.3_grande.jpeg
    33.6 KB · Views: 38
zadro_st said:
ako itko zna ti ces znat  :mrgreen: multivitamin neki jos uz to il mi je dovoljno...?
kojeg proizvodaca da uzmem?

Od multica nesto kvalitetnije, Supradyn, Twinlab ili Solgar, ovisi koliko se znojis i kakva je hrana, mozey i svaki drugi dan uzet  8)

lesli eldridž said:
degenerici.....

Naravno  :mrgreen:
 
zadro_st said:
Koju kombinaciju da uzmen za malo vise energije ne toliko za trening koliko za cijeli dan opcenito...
Na brodu je radno vrime bar 12 sati dosta se iscrpin tesko mi je preko 45 min trening kasnije odradit...
uzimam whey ,bcaa i glutamin... sta da uzmem za imunitet da malo zivnem omega 3, vitamin c i multivitamin,magnezij? sve u kombinaciji?

Ako se puno znojiš uzmi nešto slano i cipaj po domačoj spizi(seljačkoj), koji će ti k. nekakvi suplementi, sve je to kemija. :misli:
 
zadro_st said:
Koju kombinaciju da uzmen za malo vise energije ne toliko za trening koliko za cijeli dan opcenito...
Na brodu je radno vrime bar 12 sati dosta se iscrpin tesko mi je preko 45 min trening kasnije odradit...
uzimam whey ,bcaa i glutamin... sta da uzmem za imunitet da malo zivnem omega 3, vitamin c i multivitamin,magnezij? sve u kombinaciji?
SuperCharge Labrada top plus beta glukan , preporod

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Zog said:
Ako se puno znojiš uzmi nešto slano i cipaj po domačoj spizi(seljačkoj), koji će ti k. nekakvi suplementi, sve je to kemija. :misli:

doma mi je normalna prehrana dovoljna za funkcionirat al na brodu je spiza nehranjiva bez icega unutra...
imunitet mi je nula.... triba nesto popunit te nedostatke inace se tesko probudit  :wink:
 
dovla said:
Kofein je meni najbolji "fat burner" ...ostalo je samo reklama..
Ako bas zelis, my protein - thermopure..

Kako inace nisam kavopija tj nikad nisam pio kavu, kofein me bas digne, curim na sve strane.. znoj naravno :mrgreen:
vrh
 

Attachments

  • 1310.jpg
    1310.jpg
    155.9 KB · Views: 57
Ma fuj http://100posto.hr/zivot/imam-77-godina-prije-3-godine-sam-pocela-dizati-utege-danas-podignem-preko-90-kila
 
šta je Markić, frka da te ne odvuku u teretanu  :misli:

bakica je zakon  (y)
 
Evo danas po prvi put sam otrcao olimpijski triatlon u Splitu. S obzirom da imam 48g i nisam bio zadnji...ja sretan
 

Attachments

  • _20170826_205546.JPG
    _20170826_205546.JPG
    1.1 MB · Views: 123