Fitness

Musashi said:
Evo danas po prvi put sam otrcao olimpijski triatlon u Splitu. S obzirom da imam 48g i nisam bio zadnji...ja sretan

imaš novi motor a ti trčiš

kaj si skrenul?!? :LOL:




Srki
 
Respect! Ja jučer bacio 30 km biciklom, od tog skoro pola uzbrdo makadamom, prva brzina je često bila u upotrebi. Ljepše se i na motoru voziti kad si fit (što ja baš i nisam (179cm i 93kg) ) a treba i čuvati zdravlje da i u 60-tima vozimo bajk.
 
Da li netko zna zašto Klančir ne ide na Mr. Olympiu a bio je na listi takmičara nego se sprema za Arnold classic tjedan kasnije ?
 
zvjerko rider said:
Da li netko zna zašto Klančir ne ide na Mr. Olympiu a bio je na listi takmičara nego se sprema za Arnold classic tjedan kasnije ?

Mislim da o Mr.O nije ni bilo rijeci opce? :misli:
Vjerujem da je to ipak (za sada), jos uvijek preveliki zalogaj..
Arnold Europe je ipak dosta "slabiji"
 
zvjerko rider said:
Da li netko zna zašto Klančir ne ide na Mr. Olympiu a bio je na listi takmičara nego se sprema za Arnold classic tjedan kasnije ?
previše kila njemu fali za to, sad je ispod 130kg ali s obzirom na proslu godinu digao je oko 8kg koliko sam popratio...dakle jos par godina ovako i mislim da ce biti spreman za taj pothvat
 
Phobocaster said:
previše kila njemu fali za to, sad je ispod 130kg ali s obzirom na proslu godinu digao je oko 8kg koliko sam popratio...dakle jos par godina ovako i mislim da ce biti spreman za taj pothvat
Nije u kilama prijatelju, osvajac Mr. O i stari lisac Dexter Jackson ima 25kg manje od Pere.
A trenutni Mr.O Phil Heath, na stageu ima oko 115kg (250lbs).

Rijetko kada su u historiji na stejdzu pobjedivali najveci.
Svaka era je nosila neko cudoviste, koje nije moglo parirat mnogo manjima, ali boljima od sebe.

Bodybuilding je sport iluzije, oblika misica, muscle bellysa, koscane konstitucije, zglobova, gustoce i kvalitete misica, mase, zrelosti, estetike i naravno forme.. I pobjeduje onaj koji ima sve!

Pero je strasan potencijal (vjeroj. najveci u povijest ne samo Hrv. nego i bivse Juge uz Milosa Sarceva i pokojnog Nassera) i tko god ga prati, zna da nije stao napredovat od kako je prvi puta stao na binu mislim 2009god.
Ali ipak je potrebno jos malo vremena kako bi se mogao borit sa najvecim liscima ovog sporta.

I uopce se plasirat u Top10 najboljih bildera svijeta.

Do tada ovo sto pikira je jebeno za iskustvo i "mentalno" jacanje! :)
 
Tu je na desnoj listi sedmi po bodovima samo ne znam što im znači ta lista, da li pro poredak osim ovih koji su se kvalificirali. Premda te liste za Mr. O  često nemaju potpune podatke s obzirom na one koji izađu na natjecanje. Što se tiče Arnolda i tamo će biti dosta ekipe s Olympie.

http://mrolympia.com/2017/mr-olympia
 
Ekipa ako mi neko može pomoći.
Dakle koljena mi više nisu što su bila.
Da li za čučanj što vrijede one kompresijske tajice (ako da slobodno link na neke dobre-može naše trgovine može eBay) ili ima nekakav dobar steznik za koljena ( isto bi bio zahvalan za link )


Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

 
plastikman said:
Ekipa ako mi neko može pomoći.
Dakle koljena mi više nisu što su bila.
Da li za čučanj što vrijede one kompresijske tajice (ako da slobodno link na neke dobre-može naše trgovine može eBay) ili ima nekakav dobar steznik za koljena ( isto bi bio zahvalan za link )


Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

Izbjegavaj steznike bilokakve dok god možeš.

Oslabit će ti koljeno i situacija će samo biti gora i gora. Dobro se zagrij i smanji intezitet. Jebiga.
 
CeLeRitAs said:
Nije u kilama prijatelju, osvajac Mr. O i stari lisac Dexter Jackson ima 25kg manje od Pere.
A trenutni Mr.O Phil Heath, na stageu ima oko 115kg (250lbs).

Rijetko kada su u historiji na stejdzu pobjedivali najveci.
Svaka era je nosila neko cudoviste, koje nije moglo parirat mnogo manjima, ali boljima od sebe.

Bodybuilding je sport iluzije, oblika misica, muscle bellysa, koscane konstitucije, zglobova, gustoce i kvalitete misica, mase, zrelosti, estetike i naravno forme.. I pobjeduje onaj koji ima sve!

Pero je strasan potencijal (vjeroj. najveci u povijest ne samo Hrv. nego i bivse Juge uz Milosa Sarceva i pokojnog Nassera) i tko god ga prati, zna da nije stao napredovat od kako je prvi puta stao na binu mislim 2009god.
Ali ipak je potrebno jos malo vremena kako bi se mogao borit sa najvecim liscima ovog sporta.

I uopce se plasirat u Top10 najboljih bildera svijeta.

Do tada ovo sto pikira je jebeno za iskustvo i "mentalno" jacanje! :)
(y)

Naravno da nije sve u kg, ali ima Pero još prostora na sebi za nabacit misicne, sto uredno i radi, a kak veliš i mentalno.
 
Musashi said:
1.5 km plivanja, 40 km bicikla i 10 km trcanja

Olimpijski triatlon. Dobar ali je Iroman "lakši" za starije početnike. Zašto "lakši" ( kad je očito da nije lakši  :misli: ) ? Zato što je na Olimpijskom jako bitno to plivanje od 1.5 km kod sustava mjerena za natjecatelje i onda ako nisi plivao ozbiljno od malih nogu nemaš šanse pokraj ovih drugih. Dok je kod Ironmana potpuno druga stvar zbog većeg opsega rada u sve tri discipline pa ono što si napravio loše u plivanju lakše ispraviš u trčanju ili na bicikli. Ovdje to, nažalost, nije slučaj.

Inače, sportaši koji se bave aerobnim sportovima moju trajati i trajati.

Respect  (y)
 
plastikman said:
Ekipa ako mi neko može pomoći.
Dakle koljena mi više nisu što su bila.
Da li za čučanj što vrijede one kompresijske tajice (ako da slobodno link na neke dobre-može naše trgovine može eBay) ili ima nekakav dobar steznik za koljena ( isto bi bio zahvalan za link )


Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk

Koliko godina imaš i koliko iskustva sa slobodnim utezima?
 
39
Od 20e vježbam sa utezima
Koljena su fasovala od posla , puno hodam po lošem terenu i puno puta sam padao bez padobrana.
Nije da ne znam vježbati samo pitam jesu li te tajice placebo ili nečemu vrijede?

Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk