Fotografija općenito

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

haha..  :0648:
hvala!!  :LOL:

baš si me nasmijao.. :D :D
 
irsel said:
sjedalo je trebalo bit nesto na konjak-bordo djir..
al nije bilo takve brusene koze,pa sam morao sa ovom..  :p

a kosulja je naravno namjerno sparena..da slika ima povezanosti  :mrgreen:
nebi tu kosulju obuka,bas mi je bljak.. :mrgreen:
nisan nidi primjetija,o kakvom je bajku rijec?
od cega je makinja,okvir?
 
diesel power said:
sasaa nesto si smanjo zadnjih mjesec dana fotke na fejsu a pratim te vec dugo na car rig shot :)

Fotke su hobi, i koliko imam vremena. Od posla ne stignem koliko bi htio...
Ali eto jedna za CRS, serija koja bude uskoro aktualna :)

 
LALA3 said:
nebi tu kosulju obuka,bas mi je bljak.. :mrgreen:
nisan nidi primjetija,o kakvom je bajku rijec?
od cega je makinja,okvir?

neka nemoj..više za mene :p

bajk je većinom ručna izrada..
makina je kupljena,uređena,ofarbana i ispolirana..
rama je 80% redizajnirana :p
vilice skraćene i istokarene,ispolirane..trokuti napravljeni novi
volan od gsxr-a,ručke sam sam napravio..
komplet ožičenje i far/štop/urica je novo(bobine,kablovi,regler,releji)..skupa sa novim žicama,i svime led..presvučeno u tessa traku,i skriveno ispod rezervara
gume kupljene nove..novi aku skriven u motor
karbovi uređeni,razmišljam još bijele trotl badije napravit,za ukras,i maknut ove šajba gljive..
doboši restaurirani,podmazani i koče kako treba..
zupčanici i lančanici tokareni,cementirani i kaljeni,jer se mjenjao lanac i kompletan prijenos..
nogare su istokarene..
rezervar i čep je komplet ručna izrada..
sic je ručna izrada..
auspuh je ručna izrada..
sam pjeskario i pripremao..Stripi farbao rezervar i prednji blatobran koji nije na slikama,drugi frend ramu
Saša slikao
i usputni detalji su padali na pamet kao ideje..
negdje sam napisao već,al evo ponovim..moglo je bolje,i ima mjesta za napredak..promijenit će se par detalja i sitnica koje mene bodu u oko jer nisu ispale kako sam htio..
al sve u svemu..reklo bi se za motor da je sve izašlo iz glave,i sve napravio uz pokoju pomoć prijatelja,i žene naravno koja uvijek uz mene  (y)
 
evo iz drugog kuta koliko je bio visoko polo...

ja nisam ocekivao da ce toliko odletit visoko pa mi je ostao zum na 200 i taman ga okinuo ovu jednu koju imam...

trebalo je malo manji zoom i 5 slika u sekundi rokat sljetanje je bilo zanimljivo :mrgreen:
 
jbga. ...kad sam ja išao tak skakat sa stojadinom, po polju, sletil sam na prednje lampe a getriba mi je nabila pedale do zica  :?    :mrgreen:
 
Fino je to letilo dizel....


Mi danas tura do makarske - slano kava,ploce kava,makarska i back, nekih 350 km... vrijeme super,sunce pici,nista prometa... hbg,kad ne nosim aparat sa sobom evo jedna ajfonovska... doduse,bio je gopro upaljen ali ...

Nego,meni je prije stvarno izgledalo na iphone puca strava slike,bar mogu kontrast puknut da sakrijem grain  :mrgreen:

a,evo i "motor" od sporrog, bar on to naziva motorom ,navikavamo se da ga zovemo "ono plavo"  :jesus:

i sorry hondimire,tebe nismo mogli uhvatit pa te nismo mogli slikat  :021:

 
:spam: :prsti:

Samo da znaš  ako ti tko ogrebe ključem preko farbe to nisam ja. :rofl:

Neka kupit će SpoRRi motor jednog dana  :cry:

A svi znaju da je Rossi iz  Slanog :p
 
Poslje onog smrzavanja cisto sumljam da bi iz kuce izaso, bice jos trazis kiki da se popisas  :LOL:

ćera rossi a i ne zna koliko ide  :mrgreen:

edit : video je los ispo, bila su montirana ona vratasca s otvorima,i vjerovatno kako je vjetar iso preko mene nabijo je u kuciste i treso kameru....


 
Osigurac said:
Poslje onog smrzavanja cisto sumljam da bi iz kuce izaso, bice jos trazis kiki da se popisas  :LOL:

ćera rossi a i ne zna koliko ide  :mrgreen:

Maloprije sam išao na batalu uzeti kruha hahahah

Da legenda je on misli ide 60 a ono ja muku mucim da stignem  :LOL:
 
"trebalo je malo manji zoom i 5 slika u sekun :wink: :wink:di rokat sljetanje je bilo zanimljivo :mrgreen:"
ulovio ja par. :wink:
I Šebalj, s borom i lampicama koje čak i rade  (y) (y)
 
(y)
haha ovaj polo skace ko žaba, ne možeš faliti iz kojeg je auto kluba ;)

evo i jedna moja današnja

 
68d2e6374da07e3d73290f240512b1f3