Fotografija općenito

diesel power said:
(y)

ti si bio preko puta mene :mrgreen:

ja nisam stigao dic prsluk pa sam morao improvizirat da me redari ne posalju u k :)


tu negdje?
 
Ekipa...

Jel mi može netko molim Vas pokušati bar malo spasiti ovu sliku? Preduga ekspozicija nažalost  :(

Tko uspije plaćam pivu i čevape  (y)

http://postimg.org/image/7sq4xdxzr/

Hvala unaprijed  (y)
 
StatusQuo said:
Ekipa...

Jel mi može netko molim Vas pokušati bar malo spasiti ovu sliku? Preduga ekspozicija nažalost  :(

Tko uspije plaćam pivu i čevape  (y)

http://postimg.org/image/7sq4xdxzr/

Hvala unaprijed  (y)

Pretpostavljam da nemas RAW ? Ekspozicija je najmanji problem, blur je puno veci i to ni unsharp mask ne moze popapat  :mrgreen:


10x15 bi moglo sljakat ( ko u primjeru : blurat okolo vise tako da ovo u sredini bude manje izrazeno i radialno smanjit ekspoziciju okolnog podrucja...

Naravno,moze se tu jos zajebavat sa clone tool-om pa pokusat maknut ove "jeke",ali velik je to poso,za oci izgubit  :gace:
 
624c1eabeb8c7486ada1e311d02690c2.jpg



Sve će biti dobro!!!
 
Dečki hvala puno, ići će vjerojatno na 10x15 format tako je....nažalost nemam RAW format  :(

Kad ste u prolazu, javite se  (y)
 
Nema veze sa umjetnošću al simpa mi je ova motorna bicikla pa eto da stavim.
 
StatusQuo said:
Dečki hvala puno, ići će vjerojatno na 10x15 format tako je....nažalost nemam RAW format  :(

Kad ste u prolazu, javite se  (y)

Inace,kad radis nesto u svrhu uspomene ukljuci automat,nekad je bitnije imat fotografiju kakvu takvu nego ic na tehniku pa zajebat,uostalom,urbani je mit da profesionalci drze fotoaparat uvijek na manualu,ok je to kod planiranih kompozicija,ali kad su neplanirane onda tv,ap ili full auto  (y)

@sporri

Ovo je u hladnici na parkingu ?
 
Da taman usput roknuo putem a mislim da je ovaj inače sa Rašice.
 
Jučer predivan Božji dan za šetnju po Velebitu.
 
diesel power said:
Prodao sam 10 fotki iz Sante Domenice :)

nema bez dobrog alata (80-200 f2.8 ) nista 8)

Pa eto digo si lovu sad mores kompletno novu pro opremu kupit da jos vise love mores zaradit  :mrgreen:
 
se smije znat po koliko se otkupljuju takve slike (pleyboj je vjerovatno bolje plaćen)?  :mrgreen: :mrgreen:

odnosno, netko koga to toliko zanima, da li može živit od toga (a da ne radi direktno u nekom časopisu) ?

nepomena: ni na kraj pameti mi nije da se time bavim... :mrgreen: :mrgreen: