Gilera Nexus 300ie

Mene niko nije ni N od nazvao a kamoli da bih ga prodao ....
 
bela said:
Mene niko nije ni N od nazvao a kamoli da bih ga prodao ....
Od kada je u oglasima?

strpi se, ponudi u zamjene, stavi da cijena nije fiksna itd pa vidi kakva bi te ponuda zadovoljila

znam da bi šta prije to riješio ali treba imati strpljenja s time  :wink:
 
Evo rješio sam i shemu da mogu skuter prodati i na rate na kartice do 12 rata..vidit čemo jel bude sad zainteresiranih ...inače je u oglasu od 14/7  :misli:
 
bela said:
Evo rješio sam i shemu da mogu skuter prodati i na rate na kartice do 12 rata..vidit čemo jel bude sad zainteresiranih ...inače je u oglasu od 14/7  :misli:
Neznam kako ti Malagutiji idu po oglasima

ode kod mene bi teško utopio, ljudi više gledaju runnere, nrg i to  :wink:
 
SR Max je ista stvar. Meni je cak i ljepsi. Ima jedan u mojoj ulici i lagano slinim kada ga vidim (y)
 
Maestral said:
SR Max je ista stvar. Meni je cak i ljepsi. Ima jedan u mojoj ulici i lagano slinim kada ga vidim (y)
Meni nije

jednobojni skuteri su mi lipši (osobno), ali kvaliteta naljepnica mi je upitna, jedino to  :?
 
Kaže da je srmax isti full skuter samo piše aprilia a ne gilera  :huh:
 
baldeks said:
Meni nije

jednobojni skuteri su mi lipši (osobno), ali kvaliteta naljepnica mi je upitna, jedino to  :?

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

To se zove detaljan test vozila  :mrgreen:
 
milanche said:
nisam razumio potez umjesto Nexusa da izbace SR max  :misli: :misli:

potez je da malo naplate onu titulu u SBK :mrgreen:..kao to je sad sportski skuter Aprilia,a ne neki tamo oldtimer Gilera :mrgreen:
 
SRMax mi ima djevojka, ja vozim nexus 300. Nakon 6000km pređenih na njezinom SRMaxu vidi se da plastike baš i nisu nešto, trebale bi biti iste da odvajaju se. Moj je 2011 godište i svaka je kao nova. Druge nedostatke nisam primijetio. Inače ako misliš sa motorom na dugačke relacije ne uzimaj 300, odvoji još koju kunu i uzmi beva 350. Volio bi da ga nisam probao, sada mi se moj nex čini kao teška spora krmača
 
Nego da oživim temu,.pada mi na pamet uzeti novog nexa 300 ako dođu popusti,za 30 milja ne? Pa me zanima koliko ce me doci sve druge pizdarije nakon kupnje,rega osiguranje itd? To je plan B za sada,A je polovan skut a C polovnog Z750 ili horneta za isto kuna..pa sad,koja mi najgora opcija? Vožnja 80% po Braču liti,fifti fifti u dvoje/ sam.Fala
 
Registracija i osiguranje za 300-tku na 50% oko milju i sto kn, ako je novi dodaš još 200-tinjak kn za pločicu i knjižice...
 
Future47 said:
Nego da oživim temu,.pada mi na pamet uzeti novog nexa 300 ako dođu popusti,za 30 milja ne? Pa me zanima koliko ce me doci sve druge pizdarije nakon kupnje,rega osiguranje itd? To je plan B za sada,A je polovan skut a C polovnog Z750 ili horneta za isto kuna..pa sad,koja mi najgora opcija? Vožnja 80% po Braču liti,fifti fifti u dvoje/ sam.Fala
Čini mi se da ćeš teško naći novog Nexusa u salonu. Bar u Šibeniku ima samo SR Max

i za 30 milja baš i ne, prije bih rekao 40  :wink:
 
35 000 kn je crveni nexus 300 NOV ali 2012 u Moto art-u (imaju 1 kom) i 1 apriliju imaju bijelu isto novo sa 2 god garancije, 2013 teško ispod 39 000 da se nadje, a kažu da če cijene ići gore, konkretno ami trade daje neku kacigu uz skuter po cijeni 39 i nešto sitno tis kuna + 1 servis gratis ...
 
Da li netko zna gdje kupiti zamjensku pumpu za gorivo za nexusa 300ie iz 2009. ?!