Gilera Nexus 300ie

Tomexa said:
Da li netko zna gdje kupiti zamjensku pumpu za gorivo za nexusa 300ie iz 2009. ?!

Probaj ovdije:http://www.hitoglasnik.com/auto-moto/rezervni-dijelovi-i-oprema/dijelovi-za-motocikle/moto-agregati-i-dijelovi
 
Crkla :(
Ugl., nisam ga mogla upalit nakon što bi ga vozila neko vrime. Morala bi čekati par sati dok se ne ohladi, ili šta već.
Sad mi treba zamjenska jer je originalna nekih 1400kn. Vjerovatno je pozlaćena.
 
Tomexa said:
Crkla :(
Ugl., nisam ga mogla upalit nakon što bi ga vozila neko vrime. Morala bi čekati par sati dok se ne ohladi, ili šta već.
Sad mi treba zamjenska jer je originalna nekih 1400kn. Vjerovatno je pozlaćena.
očito je pozlaćena
 
Tomexa said:
Crkla :(
Ugl., nisam ga mogla upalit nakon što bi ga vozila neko vrime. Morala bi čekati par sati dok se ne ohladi, ili šta već.
Sad mi treba zamjenska jer je originalna nekih 1400kn. Vjerovatno je pozlaćena.
pa trebali bi ti zamjenit besplatno ,bio je opoziv na njih...daj im broj sasije i po tom ce znat (y)
procitaj malo po forumu ali to je masina ista kao i u beverliu i  na njima su mjenjali pod opozivom,simptomi su identicni...ima na forumu mali miljon primjera,stalno se neko javi sa tim problemom.ugl mislim da ide besplatna zamjena (y)
 
luka737 said:
pa trebali bi ti zamjenit besplatno ,bio je opoziv na njih...daj im broj sasije i po tom ce znat (y)
procitaj malo po forumu ali to je masina ista kao i u beverliu i  na njima su mjenjali pod opozivom,simptomi su identicni...ima na forumu mali miljon primjera,stalno se neko javi sa tim problemom.ugl mislim da ide besplatna zamjena (y)
:paper:
 
Meni su je besplatno zamijenili prošle godine na BV 250 '08.

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

 
Mijenjaju te pumpe besplatno ako si u grupi onih sa tvornickim felerom.
Ali mislim da sam tu negdje cita da je netko stavio pumpu od Punta ili Una i da je ista...
 
Maestral said:
Mijenjaju te pumpe besplatno ako si u grupi onih sa tvornickim felerom.
Ali mislim da sam tu negdje cita da je netko stavio pumpu od Punta ili Una i da je ista...
n'ti nedilju da pumpa od Una :lolcry:
 
milanche said:
n'ti nedilju da pumpa od Una :lolcry:

Jeb'me pas. Netko je napisao da fercera i da ima isti pritisak. Idem traziti pa postam link
 
To da paše pumpa od nekog Fiata, sam i ja čula, ...al sve je to rekla kazala.
Sad me više zanima podatak, da besplatno zamijene pumpe, ako je serijska greška modela.
Pokušat ću prokopat nešto, uf, da mi je pronaći nekakvu službenu obavijest o tome.
Jel možda netko zna nešto konkretnije o tome?
 
Tomexa said:
To da paše pumpa od nekog Fiata, sam i ja čula, ...al sve je to rekla kazala.
Sad me više zanima podatak, da besplatno zamijene pumpe, ako je serijska greška modela.
Pokušat ću prokopat nešto, uf, da mi je pronaći nekakvu službenu obavijest o tome.
Jel možda netko zna nešto konkretnije o tome?
pa ja sam ju mjenjao :mrgreen:
i znam jos puno koji su mjenjali,vrlo jednostavno ...nazoves sebi najblizi ovlasteni servis i objasnis im sve,oni ce te traziti broj sasije i njima onda kompjuter izbaci jesi li ti jedna od njih(tj.tvoj skut) :D,ja osobno mislim da jesi,jer je to negdje od 2008.g. do 2010.g bilo na 250 i 300 modelima.
inace bio je jedan slucaj kada je jedan decko isto tako pitao svoj ovlasteni servis i rekli su mu da ne spada u opoziv, onda je dao meni broj sasije pa sam ja tu pitao u zgu u motomondu i skuter je bio pod opozivom,znaci ako sumnjas u servis odi do njih pa nek ti pokazu sta im komp izbaci (y)
 
O jea! Zovem ih ranom zorom, sve servisere odreda!
Oće bit problem što meni skuter nije servisiran u ovlaštenom servisu?
 
Tomexa said:
O jea! Zovem ih ranom zorom, sve servisere odreda!
Oće bit problem što meni skuter nije servisiran u ovlaštenom servisu?
koliko ja znam nebi trebalo imat veze,tvornica je priznala tu gresku samo na pumpama..mozda ce te probat zavaljat sa time ali nedaj se....nama je krepala na cca 1 000km tako da to nema nikakve veze sa odrzavanjem skutera, a sad ti je krepala samo zbog vrucine...svima krepavaju u tom periodu(7.-8.mj),kada smo mi dosli (jos 2010.g.) preko 15 pumpi je vec cekalo ugradnju  :mrgreen:
 
(y) Hvala ljudi!
Idem odma prikupit brojeve servisa, da ih krmeljave i nespremne upilam čim dućane otvore!
 
Sve nokte sam pojeo od nervoze. :mrgreen:
Vec je 08:58 a servisi rade od 08:00..

I? Zvala? Jos uvijek se pickaras sa servisima?

:LOL: