Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
ide mnicheleov skiper tuned by SRAD jako fino, samo ga malo jebe ovjes i proljevanje po stazi, gledao sam ga ove godine u belici

btw...njegov jolly je posebno rađen, dimenzijama nije niti 180 niti 172

 
pajo pu said:
robi pitaj frenda što vozi vxr-a(playboy)dali se siječa plavog sp-a na zaobilaznici??

Ne znam tog decka osobno, al sam ga viđao par puta i znam ciji je to skuter bio prije.. Si mu pokazao kako ide bb  :mrgreen:

Nego ovako, treba mi kod boje (ova moja crvena ST-2009), di to mogu saznat  :?
 
Robi_PU said:
Ne znam tog decka osobno, al sam ga viđao par puta i znam ciji je to skuter bio prije.. Si mu pokazao kako ide bb  :mrgreen:

Nego ovako, treba mi kod boje (ova moja crvena ST-2009), di to mogu saznat  :?
ispod sica  :wink:
 
Robi_PU said:
Pise- Colour : 894  :misli:
Da, to ti je šifra boje  :wink:
Odeš u trgovinu boja i tražiš tu boju...on utipka u komp i izbaci ili 894 ili Piaggio 894...uglavnom to je to  :wink:
 
igor.sb said:
jes siguran ?

da odem sad u bilo koju trgovinu kazem to i to, i takvu identicnu ce mi smijesat

ne
Siguran...naravno u pravu trgovinu boja a ne neku seosku garažu  :wink:
Otiša u trgovinu, da kod boje od x9 2001. godište, on mi izbacija boju i to je to...boja je bila potrebna za pituravanje kufera u boju skutera  :wink:
 
cak i google zna koja je to boja  :)

Top-Case-Kit-PIAGGIO-VESPA-GTS-GTV-42-Liter-inkl-Halteplatte-fuer-serienmaessigen-Gepaecktraeger-rot-dragon-894-Kissen-schwarz.jpg
 
alo trRRkači di ste, nekak ste mi zamrli malo  :jesus:
evo ja natuko skoro 20 iljada od kad sam ga kupio, dakle, prošlo ljeto 8 mj. mali je isti ko i prvog dana ...

23r94ax.jpg


20pv4af.jpg
 
Svaka cast na odrzavanju cvaje,odlicno izgleda.  (y)
Pretpostavljam da zadnjeg nije vidio  :mrgreen: I bolje da nije,ali ako se i ti sa njim
igras zakona fizike,ako ga volis nekada stisnuti po zavojima i tu i tamo malo stunta
svaka cast na odrzavanju!! Jer jedno i drugo ne ide zajedno,rijetki su ti koji ga
"deru" i uspiju ga urednog odrzati!  :wink: (y)