Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
brembo_fs said:
Svaka cast na odrzavanju cvaje,odlicno izgleda.  (y)
Pretpostavljam da zadnjeg nije vidio  :mrgreen: I bolje da nije,ali ako se i ti sa njim
igras zakona fizike,ako ga volis nekada stisnuti po zavojima i tu i tamo malo stunta
svaka cast na odrzavanju!! Jer jedno i drugo ne ide zajedno,rijetki su ti koji ga
"deru" i uspiju ga urednog odrzati!  :wink: (y)

zadnji 0 bodova. al zato zavoji idu kolko god se da, kad se zagrije ne štedim ga nimalo. al bome redovno održavam sve  (y)

na kraju iduce sezone bi mogo imat 50 iljada km :021:
 
Lijepo je vidjeti tako sretnog vlasnika, kojemu nije dosadio skuter ni nakon toliko km.. A vjerujem da je tako s cvajom  (y) samo pametno i bit ce jos puno km  (y)
 
evinho said:
zadnji 0 bodova. al zato zavoji idu kolko god se da, kad se zagrije ne štedim ga nimalo. al bome redovno održavam sve  (y)

na kraju iduce sezone bi mogo imat 50 iljada km :021:

Jesi li mjenjao radilicu ikad??..dosta ljudi mi je reklo da kad cvajo napravi
oko 20-25 tkm radilica bye-bye.. :misli: Iako nikad nisam davao previse
paznje tim pricama.  :palacdolje: Da se razumjemo ne govorim o 35 +/- tkm
tu mi ima logike,ali na 20-25 tkm :shock: Nikako!  :misli: Vjerovatno puca
na 20 tkm,ako ga upalis na -5 i pun gas cim 2 takta napravi :LOL:
 
nisam mjenjao radilicu JOŠ. a oće puknut radilica, kako kome, nekom na 20 somova, nekom na 30 a frend je napravio 50 somova i nije mu puknula. ugl. ja sam spreman na to, kad pukne ide nova ko i vodena pumpa i dalje samo gas.
 
evinho said:
nisam mjenjao radilicu JOŠ. a oće puknut radilica, kako kome, nekom na 20 somova, nekom na 30 a frend je napravio 50 somova i nije mu puknula. ugl. ja sam spreman na to, kad pukne ide nova ko i vodena pumpa i dalje samo gas.

Konstrukcijski nedostatak te mašine je preuzak ležaj radilice. Bez obzira koju novu radilicu budes stavljao, originalnu ili neku zamjensku za duži vijek trajanja dosjeda između radilice i ležaja sa strane variomata potrebno je staviti loctite 648.
 
Bok svima.
krenuja san u nabavku skutera i naravno glava i oko izabrali, a srce jednoglasno potvrdilo :LOL: runnera. Več niko vrime sniman po oglasima i odluka pala tek nakon opsežnog :shock: VIŠEDNEVNOG :shock: čitanja ovog podforuma. (y)
Gilera runner vxr 200 '02-'03 alu. :021:
E sada, ima jedan (http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-200-vxr-200-cm3-oglas-3504762). Vidio vlasnika i djeluje ozbiljno, a i :mornar: je.
Dali mi može netko reči kolika bi bila realna cijena s obzirom daje bio na podu  :( ali nisam siguran dali na parkirališti ili... :neznam:. Plastike su poprilično izlizane plus par fleka na livoj strani, ali to se da srediti :mrgreen:.
Prije par dana je prošao pored mene i kao da je malo zagušen :neznam: (auspuh :misli:)
Inače skuter bi se vozio na relaciji od min. 25 km u jednom smjeru i tu i tamo grad 8).
Naravno i plominka bi došla na red nakon "kratkog" (možda ne baš tako kratkog :wink:)prilagođavanja :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Moram reči da sam sa užitkom čita komentare, savjete ...... (y)
Samo naprijed :012: (y)
 
Dont Panic said:
Bok svima.
krenuja san u nabavku skutera i naravno glava i oko izabrali, a srce jednoglasno potvrdilo :LOL: runnera. Več niko vrime sniman po oglasima i odluka pala tek nakon opsežnog :shock: VIŠEDNEVNOG :shock: čitanja ovog podforuma. (y)
Gilera runner vxr 200 '02-'03 alu. :021:
E sada, ima jedan (http://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/gilera-runner-200-vxr-200-cm3-oglas-3504762). Vidio vlasnika i djeluje ozbiljno, a i :mornar: je.
Dali mi može netko reči kolika bi bila realna cijena s obzirom daje bio na podu  :( ali nisam siguran dali na parkirališti ili... :neznam:. Plastike su poprilično izlizane plus par fleka na livoj strani, ali to se da srediti :mrgreen:.
Prije par dana je prošao pored mene i kao da je malo zagušen :neznam: (auspuh :misli:)
Inače skuter bi se vozio na relaciji od min. 25 km u jednom smjeru i tu i tamo grad 8).
Naravno i plominka bi došla na red nakon "kratkog" (možda ne baš tako kratkog :wink:)prilagođavanja :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Moram reči da sam sa užitkom čita komentare, savjete ...... (y)
Samo naprijed :012: (y)

Pozdrav i dobro dosao na forum.
Te ogrebotine definitno nisu sa parkinga to sam 90 % siguran. Dali ce se moci srediti neznam
jer tu piaggio 121 boju,nije bas tako lako za pogoditi. (Iako oni imaju taj kod boje
ali vidjeti ce ti se razlika u odnosu na desnu stranu,iako se stim netrebas zamarati to ces uglavnom
ti skuziti,ostali cisto sumnjam..) Sto se tice relacije koju vozis taj skuter je dosta dobar izbor..
Registriran je skoro godinu dana,kilometraza nije pretjerano velika..Provjeri jos kada je napravljen
zadnji servis i ponudi mu 150E manje,ako to prihvati mozes kuci pjevajuci  :mrgreen: :021:

 
odkad sam dosa u split naviđa sam se dobrih cvaja  :0648:
vidija san jednu crvenu onakvu ka sta ima pajo moguce da sam bas njega vidija i mislim da sam tu istu cvaju vidija kroz Primošten na dan kad je bila prometna sa motorom

ps tija bi znati jeli ima ko auspuh za runnera 50 ccm ali bez katalizatora (sc 08 ili sc 22)
jeli ima ko iskustva sa tim auspuhom na novom runneru??
 
imaju 3 u fxra splitu u bojama kao moj...jedan je cili serijski sa vizirom i blatobranom ali su mu otpilani rubovi tablice (wtf??? :LOL: ) i melje ko blesav...nisam se puno zagleda al čini se ok...jedan je sa pituranim bubrezima i podnicama u bijelo od člana noname sa foruma, možda se i javi...i jedan je moj...serijski sa xenonom bez viška dijelova :mrgreen:
samo istekla mi je rega pa teško da ćeš me vidit na cesti, eventualno po kvartu kad ga upalim malo :021:
 
@brembo_fs
danas ili sutra idem pogledat detaljnije vxr-a pa javim situaciju. Hvala na pomoci  (y)
@pula52
dok je prolazija pored mene bas je dodavo gas ali se brzina nije mjenjala.  :misli:
 
Dont Panic said:
@brembo_fs
danas ili sutra idem pogledat detaljnije vxr-a pa javim situaciju. Hvala na pomoci  (y)
@pula52
dok je prolazija pored mene bas je dodavo gas ali se brzina nije mjenjala.  :misli:

nemozes po tome znati,dali je zagusen ili ne..najbolje bi ti bilo
da ga odes pogledati i napravis dir,jer to sto vidis ti nista ne znaci. :wink:
 
ljudi jeli mi moze ko pomoci oko problema sa minimumom
minimum mi varira jako puno...ili je previsok 2.2-2,5 rpm ili se ugasi...sa vijkom za ler ga je nemoguce ustelati jer bezobzira kako je okrenut on previse varira...
to variranje izgleda ovako...kad ga upalim radi ili nisko tako da mu moram gasa dati, onda radi previsoko (to uglavnom radi coka), ali kad ga zagrijem i stanem na semafor radi i dalje previsoko i onda nakon par sekunda se smanji i ugasi se

prirubnicu sam pogleda...sa gornje strane nije nidi ispucana jedino mozda sa donje ali sumnjam da bi sa donje ispucala radi savijenosti
svićica je dobre boje
u voznji radi sve normalno
ne vuce fals na airboxu
neznan vise sta da gledan a nervira me gasirati stalno na semaforu

e da radi se o novoj gileri runner sp 50
 
šta se meni desilo nedavno, iz bloka mi je ispao ili bolje reć odšarafio se tj. rasklimao pipak koji vuče zrak ako se ne varam i imao je približne simptome ... mali problem iako ima posla oko toga pošto je na nezgodnom mjestu, ispod frge cca.