Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
biker4life said:
Crveno-sivi, originalna kombinacija prije redizajna?

Vidio sam ga negdje na slikama i par puta po Puli, stvarno je vrhunski očuvan. :D
neznam dali mislimo na istog jer ih ima oko 2-3kom u takvoj boji?
ali nema veze.vijerovatno u 10mij idemo za RI pa ako se neko želi pridružit ???
 
pajo pu said:
neznam dali mislimo na istog jer ih ima oko 2-3kom u takvoj boji?
ali nema veze.vijerovatno u 10mij idemo za RI pa ako se neko želi pridružit ???

Mislim da je netko bio stavio ovdje link na temu na MS (?) forumu (nemam account tamo), uglavnom, onaj koji je u trenutku kupnje imao samo par t km, ako se dobro sjecam. Znam da sam onda u toj temi vidio slike, i stvarno je (kao) nov. Drago mi je da ih još ima takvih! (y)

Što se vožnje tiče, imam dosta obaveza (prosjek prijasnjih godina motor + skuter mi je bio malo preko 15.000 km godisnje, ove godine do sada niti 3.000 km :( ), tako da ne vjerujem da cu moci. (y)

No, svojevremeno sam i ja sa cvajom isao na malo "dalje" (uvijetno receno - obzirom na kubikazu) ture, imas slika u podforumu "Voznje i druzenja".
 
Mislite na ovog iz Pule? To je od alfista  :misli:
Slikao s radnog mjesta  :LOL:
Isprike na prevelikoj slici, al stvarno nemam volje za smanjivanjem  :(
20swozk.jpg
 
robi to je ta bebica samo sad bez PM-a
a došao je iz zagreba alfista ga je uzeo mislim u zadru?a tog sam i ja gledo što je alfist kupio pa prodo :cry:
 
Da, ovo je najocuvaniji koji sam ja vidio uzivo.. pajo  (y)
NHF, al ovaj auspuh je katastrofa da ne moze gore..  :palacdolje: I zvuk i izgled  :palacdolje:
 
auspuh je replica pm-a jako dobar auspuh izgled je takav kakav je,a zvuk je pravi 2t
trenutno je seriski auspuh gore,ipak je ovaj pm za ozbiljni tuning (y)
 
auspuh je kucelj,kopija PM-a....meni taj auspuh izgleda hebeno,da vozim 2t big bore taj auspuh bi bio na njemu (y)
 
malaga said:
auspuh je kucelj,kopija PM-a....meni taj auspuh izgleda hebeno,da vozim 2t big bore taj auspuh bi bio na njemu (y)
več je puko na dva mijesta ali dobro ima garanciju pa nek vare :mrgreen:
 
kakav je arrow ili giannelli po izgledo što izgledaju kao stock.jel zna neko nešto o njima ili je možda imao?