Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
kad ode priko 2/3 onda se tek moš brinit...do tada...samo gassssssssss
 
Hvala na odgovorima,jos me nesto zanima
zelin skinut blatobran al nemogu jer je 4.šaraf doslovno zaglavljen,vidia san na nekom forumu da trebam skinut  deklo, e prije nego sta to napravin tia bi znati da li je to jednostavno za uradit sam jer ne zelin sj... nesto
BTW vjest sam s alatom ali se ne razumim bas u dijelove skutera
 
evo slike pa da vidis , stvarno nemam pojma kako da ga skinem bez da neke druge dijelove micem, a tako ga zelim maknut ..... nervira me  :D
 
Onda cu ja reci koju novost za moj skuter
Nabavio sam drugu ralicu i cijeli zadnji kraj..
Ralica ide u crveno kao i ostatak skutera, kao i cijeli rep, samo ce rep biti bez rukohvata za suvozaca..

znaci to bi ovako izgledalo bez rukohvata ( od prijatelja skuter, nije moj)

b99emf.jpg


Dolaze i mali zmigavci, i drugi nosac tablice, tablica ce biti malo ukosena za van, srediti cu si nekako i osvijetljenje.. Blatobran cu skinuti.

U stop svijetlo ide ovo sjenilo :
2d9pymf.jpg


Prednje zmigavce ofarbati transparentnim sprejem, kada dosadi lako se skine ta crna boja..

Naprijed skidam ovaj veliki ST vizir i retrovizore, ide vizir od 50 ccm i drugi retrovozori, ST proširenja na prednjoj masci ostaju..
Stavio bi vx vizir koji mi je jednom prilikom malaga poklonio, ali mi je pukao pri padu..  :embarrassed:
Ovako bi to izgledalo (vizir i retrovizori):
oiyykn.jpg


Felge razmisljam ofarbati u perla bijelo, ili staviti crvene trakice.
To je sto se tice vizualnog izgleda, doci ce i masina na red do ljeta  (y)
 
perla bijela je najgora moguća boja za felge, totalno bi upropastija izgled skutera - nemoj dirat serijsku boju  (y)
a žmigavce ubaci u štop i zatvori postojeće rupe za žmigavce jer meni je pregadno kad onako strše
što se tiče nosača tablice po meni ili serijski nosač ili tablicu možeš staviti kao kod ovog bijelog runnera, svi home made nosači su živi užas
 
Hvala josko na savjetu.. Tablica nikako ne ide pod rep.. Eventualno ako nabavim jos jedan nsac pa odrezem visak
Onda niti felge ne idu na farbanje.. Meni je problem sto se prljaju  :mrgreen: jedna muka manje  :wink:
Kako mislis da ubacim zmigavce u stop? Jedino da kupim bas takav far, kao ovaj sa slika
 
sad sam se sjetio, prijatelj ih nije ubacivao u far nego su žmigavci bili u postojećim rupama od žmigavaca, virila je samo ona žuta kapica i u njoj je naravno žarulja - neznam jesi li shvatio što ti želim reći
 
lipo uređen skuter iako je i zadnja felga mogla bit bile boje  :wink:
A kako ti sad funkcioniraju prednja svitla  :mrgreen: ili ne voziš po noći  :mrgreen:
 
zadnja felga ceka da montiram gumu gore pa ce i ona biti bijela haha
imam dva seta felgi,3 seta plastika,2 km/h,2 sjedala.....
prednje svijetlo je potpuno funkcionalno :D
 
Zdravo svima,

Imam gileru runner-a sp50, s tim da je frizirana (sve polini) - pa je podignuta kubikaža na 70 ccm.
Ide odlično, na startu je savršena a i cjelokupno ubrzanje, pa i konačna brzina je super. Ne može mi ni jedna serijska 125 ništa.
Sad sam kupila Gileru runner-a st200, i čekam da mi dođe.

Zanima me, kakva je razlika između onog od 50 ccm (stariji tip) i ovog od 200.
Mislim znam razlike što se preformansi tiče, međutim zanima me to kolika je razlika u vožnji, odnosno da li je teže upravljati s obzirom na to da je 200 ccm teža, i ima prednji dio širi. Neki mi govore da je puno masivniji od 50-ke i da se teže provlačiti između auta.

Razlika jeste velika što se preformansi tiče, i to sam već rekla, ali želim da znam da li je puno teže upravljati njime, i da li je pretežak za podići na zadnje nogare (s tim da sam djevojka i da imam 56 kg).

P.S. Molim vas, ako neko ima slike od Gilere runner-a st200 - bijela boja i 2012. godište, da postavi.


 
Zdravo svima,

Imam gileru runner-a sp50, s tim da je frizirana (sve polini) - pa je podignuta kubikaža na 70 ccm.
Ide odlično, na startu je savršena a i cjelokupno ubrzanje, pa i konačna brzina je super. Ne može mi ni jedna serijska 125 ništa. :grin:
Sad sam kupila Gileru runner-a st200, i čekam da mi dođe.  :0648:

Zanima me, kakva je razlika između onog od 50 ccm (stariji tip) i ovog od 200.
Mislim znam razlike što se preformansi tiče, međutim zanima me to kolika je razlika u vožnji, odnosno da li je teže upravljati s obzirom na to da je 200 ccm teža, i ima prednji dio širi. Neki mi govore da je puno masivniji od 50-ke i da se teže provlačiti između auta.

Razlika jeste velika što se preformansi tiče, i to sam već rekla, ali želim da znam da li je puno teže upravljati njime, i da li je pretežak za podići na zadnje nogare (s tim da sam djevojka i da imam 56 kg).

P.S. Molim vas, ako neko ima slike od Gilere runner-a st200 - bijela boja i 2012. godište, da postavi.  :azn:
 
ilma_gilera said:
Zdravo svima,

Imam gileru runner-a sp50, s tim da je frizirana (sve polini) - pa je podignuta kubikaža na 70 ccm.
Ide odlično, na startu je savršena a i cjelokupno ubrzanje, pa i konačna brzina je super. Ne može mi ni jedna serijska 125 ništa.
Sad sam kupila Gileru runner-a st200, i čekam da mi dođe.

Zanima me, kakva je razlika između onog od 50 ccm (stariji tip) i ovog od 200.
Mislim znam razlike što se preformansi tiče, međutim zanima me to kolika je razlika u vožnji, odnosno da li je teže upravljati s obzirom na to da je 200 ccm teža, i ima prednji dio širi. Neki mi govore da je puno masivniji od 50-ke i da se teže provlačiti između auta.

Razlika jeste velika što se preformansi tiče, i to sam već rekla, ali želim da znam da li je puno teže upravljati njime, i da li je pretežak za podići na zadnje nogare (s tim da sam djevojka i da imam 56 kg).

P.S. Molim vas, ako neko ima slike od Gilere runner-a st200 - bijela boja i 2012. godište, da postavi.

Razlika ti je osjetna a to ćeš najbolje osjetiti kad ti skuter dođe.

nabrijani 50 ide fino, piaggio agregat je odlična podloga za tuning no nažalost nisi napisala koje djelove ima pa si nemogu zamislit kak ide.

Runner 200 je veliki skuter, teži je oko 40 kila od pedesetke. Upravljanje je odmah naravno teže i sami daj osjećaj udobosti naspram pedesetice ti se kontrira sa malo težim upravljanjem ali potrebno ti je samo malo prakse i vožnje. Vjerujem da ćeš se brzo naviknuti jer voziš i sad neki skut a da ne nabrajam manju potrošnju, izdržljivost itd. kad se počneš voziti na ST-u, bit ćeš prezadovoljna! ;)