Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
joke said:
Jel' tko od vas ima majcu dugih rukava koja izgleda kao da je bijela dugih rukava sa preko odjevenom crvenim T-shirtom kratkih rukava, sa natpisom "ARE YOU A RUNNER?" :misli:


....jer ja je imam  :jesus:

iman ja salicu  :mrgreen: :mrgreen:
 
E da, to je iz iste serije reklamnih Runner artikala.
Kad se bolje sjetim piše točno "ARE U A RUNNER", bez "YOU"
 
evo novi remen ceka montazu,skupio se lijepi broj malossi rolica,ukupno pet setova,sutra bi ovaj trebao po auspuh,i onda u petak sa busom meni poslati...pa ako bude sve po planu u petak/subotu bi sve trebalo biti montirano i nastelano,a planira se i probni dir do labina tj. do lavada vidjeti ducati motore...znaci cca 200km za pocetak sezone (y)
 
inace rolice mozes narucitit i u Ami trade-u . plave su ja mislim 10.4 grama  :mrgreen:

kako ti se troše klizači i kuglice s Polinijem? ja sam ga stavio prije cca 1400km i brzo ću provjeriti stanje
 
josko said:
inace rolice mozes narucitit i u Ami trade-u . plave su ja mislim 10.4 grama  :mrgreen:

kako ti se troše klizači i kuglice s Polinijem? ja sam ga stavio prije cca 1400km i brzo ću provjeriti stanje
znam narucio sam od njih sustice za 2G,cekam da dodu....sad imam rolice za kombiniranje,variomat sam polirao tako da se rolice ne trose,unutra su malossi oko 6000km i jos su odlicne...

btw. frendu je polini unistio rolice u cca 500km,sjecas se kad sam bio stavio slike variomata kako su utori bili hrapavi...

evo slika kako je hrapav bio :?
 
da, da sijećam se

moj vario je skroz novi , a nisam polirao jer  je bio prilično gladak kad sam ga stavljao ,tako da će sigurno još izdržati  :mrgreen:
 
i ovaj od frenda je bio skroz novi,ja mu to nisam polirao jer necu da radim takve stvari drugima ako to ne traze bez obzira sta treba,stavio sam mu taj variomat i polini rolici,nakon cca 500km dode da mu stavim lakse rolice i ja skinem a rolice unistene a utori skoro kako treba ispolirani od rolica,ako tvoj nije tako hrapav onda ce prve rolice trajati duze,ali u uglavnom ili se ispolira rucno ili se prve rolice zrtvuju i poliraju :mrgreen:

kad ces stavit opletena? koji variomat si uzeo,sa 6 ili 9 rolica?

vidi ga top performance variomat,tako to treba biti :D
 
opletena i gume stavljam za tjedan-dva,a variomat sam uzeo s 6 rolica (lakše je štelovati,da ne naručujem svaki put iz Amija nove kuglice kad mogu u piaggia kupiti malossijeve istih dimenzija)
necu kupiti Braking oversize s 3 kraka, nego s 5, a njega moram čekati još mjesec-dva dok bi ovi s 3 kraka mogao odmah kupiti :( ,pa uzimam Deaka dok ne dođe disk  :mrgreen:
 
josko said:
opletena i gume stavljam za tjedan-dva,a variomat sam uzeo s 6 rolica (lakše je štelovati,da ne naručujem svaki put iz Amija nove kuglice kad mogu u piaggia kupiti malossijeve istih dimenzija)
necu kupiti Braking oversize s 3 kraka, nego s 5, a njega moram čekati još mjesec-dva dok bi ovi s 3 kraka mogao odmah kupiti :( ,pa uzimam Deaka dok ne dođe disk  :mrgreen:
sa 6 rolica imam i ja  (y)
znaci ipak stize hexagonal,odustao si od sbk?
 
da, malo san razmišljao i Deak mi je stvarno najljepši auspuh općenito,daleko ljepši od SBK. sviđa mi se heksagonalni oblik,plašt je matiran što mi je isto drago, ima super logo + ugraviran je ,a ne šugava naljepnica.s Deakom se sve da dogovoriti, isporuka brza i tako ej pala odluka  :mrgreen:  a za homolgaciju me nije briga  :LOL:
nabavio sam auspuh bez katalizatora koji ima širu granu,pa će sve to skupa biti predobro. na širokoj grani, Deak mi radi polugranu i top.neće stati ravno, nego će biti malo podignut,pratiti rep motora.i biti će malo kraći,pa će sve skupa biti savršeno  :inlove:
 
istina, deak hexagonal je ljepsi od sbk...
i budimo realni  :mrgreen: deak hexagonal je nas najljepsi,najbolji i najkvalitetniji auspuh,uvjeren sam da neces pozaliti  (y)
 
naravno,on i Akrapovic heksagonal su mi tu negdje po izgledu,ali Deak mi daleko ljepše stoji na runneru

još mi ostaju 3 stvarčice za kupiti kubler278,bitubo amortizeri i f36. to bi bilo to  8)
 
ja sam za ovu godinu pri kraju,a na zimu opet nesto slazem naravno,ali o tome vise kad vrijeme dode za to :D
 
Interesujeme me vezano za novi model gilere runner 200 ccm koji se poceo praviti msm 2006+

Da li postoji 2T ili samo 4T? :?
Da li je prednja maska kod 125 i 200 razlicita? :misli:
I uopsteno sta mislite o tom skuteru?  (y) ili  :palacdolje:
Mislio sam da ga kupim za sledecu sezonu ali ne znam puno o njemu ...  :(
Mislio sam i da ako ga kupim stevim mu auspuh 4road LeoVinci?  :misli:
 
kneza92 said:
Interesujeme me vezano za novi model gilere runner 200 ccm koji se poceo praviti msm 2006+

Da li postoji 2T ili samo 4T? :?
Da li je prednja maska kod 125 i 200 razlicita? :misli:
I uopsteno sta mislite o tom skuteru?  (y) ili  :palacdolje:
Mislio sam da ga kupim za sledecu sezonu ali ne znam puno o njemu ...   :(
Mislio sam i da ako ga kupim stevim mu auspuh 4road LeoVinci?  :misli:

Samo 4t, maske iste samo naljepnica drugacija (125 - 200)
Ja imam noviji, st 125, fali mu snage al ok je  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
Samo 4t, maske iste samo naljepnica drugacija (125 - 200)
Ja imam noviji, st 125, fali mu snage al ok je  :mrgreen:

Ne mislimo na isti vjerovatno, ja msm na ovakav:

http://www.bikez.com/pictures/gilera/2006/22833_0_1_2_runner%20vxr%20200_Image%20credits%20-%20Gilera.jpg

Ti takav imas mislim... ?
 
kneza92 said:
Ne mislimo na isti vjerovatno, ja msm na ovakav:

http://www.bikez.com/pictures/gilera/2006/22833_0_1_2_runner%20vxr%20200_Image%20credits%20-%20Gilera.jpg

Ti takav imas mislim... ?
ne,on ima st....a takvu ja imam gileru,radi se od 2006 god. i ima samo 4t,na skuter nemam nikakvih prigovora,maske su iste na 125 i 200, ako stavljas auspuh onda ti je bolji leovince sbk...
 
malaguti said:
ne,on ima st....a takvu ja imam gileru,radi se od 2006 god. i ima samo 4t,na skuter nemam nikakvih prigovora,maske su iste na 125 i 200, ako stavljas auspuh onda ti je bolji leovince sbk...

Reci mi jos kako vuce, kolika mu je max brzina...

I opisi mi onako kakav je motor uopste ako ti se da  :mrgreen:

i da koji je ovaj njegov posto mu prednja maska nije ista kao tvoja cini mi se ljepsa?
 
to ti nemogu reci jer moj skuter nema veze sa tim tvornickim :mrgreen:
njegov je st a moj je vx/vxr,sad su novi svi st 125 i 200 i imaju takvu prednje masku i jos neke stvari drugacije,vise se ne radi vx/vxr...
 
kneza92 said:
Reci mi jos kako vuce, kolika mu je max brzina...

I opisi mi onako kakav je motor uopste ako ti se da  :mrgreen:

i da koji je ovaj njegov posto mu prednja maska nije ista kao tvoja cini mi se ljepsa?

čekamo da staviš koju sliku vožnje sa svojim runnerom po Banja Luci - za ozbiljno (y)
nisam tamo bio 100 godina