Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
kneza92 said:
Ne mislimo na isti vjerovatno, ja msm na ovakav:

http://www.bikez.com/pictures/gilera/2006/22833_0_1_2_runner%20vxr%20200_Image%20credits%20-%20Gilera.jpg

Ti takav imas mislim... ?

Ne ne, ja imam noviji, 2009. st 125


 
josko said:
da, malo san razmišljao i Deak mi je stvarno najljepši auspuh općenito,daleko ljepši od SBK. sviđa mi se heksagonalni oblik,plašt je matiran što mi je isto drago, ima super logo + ugraviran je ,a ne šugava naljepnica.s Deakom se sve da dogovoriti, isporuka brza i tako ej pala odluka  :mrgreen:  a za homolgaciju me nije briga  :LOL:
nabavio sam auspuh bez katalizatora koji ima širu granu,pa će sve to skupa biti predobro. na širokoj grani, Deak mi radi polugranu i top.neće stati ravno, nego će biti malo podignut,pratiti rep motora.i biti će malo kraći,pa će sve skupa biti savršeno  :inlove:

DEAK hexagonal je meni jedini lijepi home made auspuh.
I jedini koji bih MOŽDA kupio (ipak veliko mozda i samo na do kraja tunirani stroj :wink: ).

Nego, neka ti napravi i removable db - killer kad vec narucujes novi, zlu netrebalo (tehnicki)! (y)


Samo ti navrati do Labina, doci cu i ja, a mozda i vise u susret, samo neznam jel vec ima Ducatije. :wink: (y)
 
kneza92 said:
Interesujeme me vezano za novi model gilere runner 200 ccm koji se poceo praviti msm 2006+

Da li postoji 2T ili samo 4T? :?
Da li je prednja maska kod 125 i 200 razlicita? :misli:
I uopsteno sta mislite o tom skuteru?  (y) ili  :palacdolje:
Mislio sam da ga kupim za sledecu sezonu ali ne znam puno o njemu ...   :(
Mislio sam i da ako ga kupim stevim mu auspuh 4road LeoVinci?  :misli:

Stari modeli (zakljucno sa 2005-om): http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,163666.msg2521596.html#msg2521596

2T (najjaci 180ccm) zakljucno sa 2003.

Novi model (VX/VXR): 2006 - 2007 (slika 1 u attachmentu)

Model ST (125/200): 2008+ (slika 2)

----

Agregat LEADER 125/200 LC (LC = tekucinom hlađen), dobra masina, generalno tesko da mozes pogrijesiti sa ovim skuterom. :wink:
 
biker4life said:
Stari modeli (zakljucno sa 2005-om): http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,163666.msg2521596.html#msg2521596

2T (najjaci 180ccm) zakljucno sa 2003.

Novi model (VX/VXR): 2006 - 2007 (slika 1 u attachmentu)

Model ST (125/200): 2008+ (slika 2)

----

Agregat LEADER 125/200 LC (LC = tekucinom hlađen), dobra masina, generalno tesko da mozes pogrijesiti sa ovim skuterom. :wink:

Oba imaju  200 cmm 4T ?
 
pula52 said:
ali ova maska mi je uzas na st-u,da kupujem novi odmah bi narucio i masku od vxr sa njim :mrgreen:!!!!

I ja sam to govorio frendovima ja bi skinuo ovo ja bi ovo ja bi bacao motor na bok ja bi ono... sad kad ga imam necu ama bas nista od toga napravit jedino mozda mozda blatobran..
Tako da ne, ne bi to napravio...  :jesus:
 
I jos nes, bar ima koristi stit koljena  (y) i ako padnes ne ide odmah po glavnoj masci nego po ovim plastikicama  :jesus: ( sto meni ova 2. ne dolazi u obzir, jer prvi pad ili nesto slicno ogrebotinica mogu s epozdravit sa skuterom  :( )
 
Robi_PU said:
crni je na st-u a vx ima bijeli  :misli: ugl razlikuju se i meni je ljepsi od st-a  :mrgreen:
znam u cemu je razlika,meni bolji stoji taj "bijeli" jer je skuter svijetle boje,ali bez obzira ljepsi je na vx/vxr jer izgleda iznutra onako "kristalno"...
 
malaguti said:
znam u cemu je razlika,meni bolji stoji taj "bijeli" jer je skuter svijetle boje,ali bez obzira ljepsi je na vx/vxr jer izgleda iznutra onako "kristalno"...

Tvoj nema veze sa serijskim pa ako gledas "obican" vx i st ne znam, i meni kad je st izaso nije mi sjeo nikako, sad mi je par puta bolji od vx-a  (y)
 
Robi_PU said:
Tvoj nema veze sa serijskim pa ako gledas "obican" vx i st ne znam, i meni kad je st izaso nije mi sjeo nikako, sad mi je par puta bolji od vx-a  (y)
jedan si od rijetkih kojima je st ljepsi,svi sa st-a skidaju tako da bude sto slicniji na vx/vxr :wink:
 
malaguti said:
jedan si od rijetkih kojima je st ljepsi,svi sa st-a skidaju tako da bude sto slicniji na vx/vxr :wink:

Ma meni se svidjaju oba tako da cu morat....kupiti oba....  :jesus: :mrgreen: :skuter: :skuter:
 
malaguti said:
jedan si od rijetkih kojima je st ljepsi,svi sa st-a skidaju tako da bude sto slicniji na vx/vxr :wink:

Svatko svoga konja hvali  :mrgreen: a dobro nek skidaju rade sta oce ja necu jer nije tu bezveze ali totalno je BEZ VEZE ono za kofer iza... sto mi donosi 4 rupe u plastici ako skinem to.  :palacdolje:  :LOL:
 
Robi_PU said:
Svatko svoga konja hvali  :mrgreen: a dobro nek skidaju rade sta oce ja necu jer nije tu bezveze ali totalno je BEZ VEZE ono za kofer iza... sto mi donosi 4 rupe u plastici ako skinem to.  :palacdolje:  :LOL:

Pa nije problem zacepiti rupu, reci mi koji je fi pa cu ti probati naci cepove te boje nece se primjetiti pa ti posaljem... ako hoces... :mrgreen:
 
kneza92 said:
Pa nije problem zacepiti rupu, reci mi koji je fi pa cu ti probati naci cepove te boje nece se primjetiti pa ti posaljem... ako hoces... :mrgreen:

Lijepo od tebe cijenim to  (y) ali sam cuo da mogu narucit tu plastikicu u hp i doslo bi me 80 kn.. al trebam provjerit jel to tocno  (y)