Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Robi_PU said:
Lijepo od tebe cijenim to  (y) ali sam cuo da mogu narucit tu plastikicu u hp i doslo bi me 80 kn.. al trebam provjerit jel to tocno  (y)

Ok onda jos bolje , ako ti nije problem da provjeris meni koliko bi dosle sve maske za 200ccm i st i vxr da imam rezerve ako mozes??  :misli:
 
kneza92 said:
Ok onda jos bolje , ako ti nije problem da provjeris meni koliko bi dosle sve maske za 200ccm i st i vxr da imam rezerve ako mozes??  :misli:
o boze moj koja pitanja,samo ona dole plastika tj. ralica kosta nova 1200kn a ti bi kupovao dva kompleta da imas rezerve,kakva to pitanja postavljate,platit ces ta dva seta plastika vise nego vxr-a...
 
malaguti said:
o boze moj koja pitanja,samo ona dole plastika tj. ralica kosta nova 1200kn a ti bi kupovao dva kompleta da imas rezerve,kakva to pitanja postavljate,platit ces ta dva seta plastika vise nego vxr-a...
:lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:  bas to
 
malaguti said:
o boze moj koja pitanja,samo ona dole plastika tj. ralica kosta nova 1200kn a ti bi kupovao dva kompleta da imas rezerve,kakva to pitanja postavljate,platit ces ta dva seta plastika vise nego vxr-a...

E sad da su tako skupa msm kao cjel motor ne vjerujem, ali eto nek budu dva para kao cjel motor OK .  :misli: za rezerve...  :mrgreen:

 
unutarnjev plastike,blatobrane,bocne plastike,podnice,ralice,plastike na volanu su iste na vx/vxr kao na st-u,razlika je samo u toj prednjoj maski jer ima one dodatne plastike,nosac kofera,vizir i retrovizore...tako da se tu ne radi o dva razlicita seta plastika ili zelis imati iste plastike  :mrgreen:
 
evo slozio variomat/kvacilo,rolice i remen...na kraju je sve ipak pregledao pravi majstor,kao sto vidite na drugoj slici :mrgreen:



pricali smo o variomatima i utorima rolica,evo na prvoj slici novi polini variomat i rolice koje je unistio za cca 500km,a druge dvije slike je moj variomat na kojem sve lijepo ispolirano i rolice su unutra 5000-6000km i kao nove su...


 
kneza92 said:
Oba imaju  200 cmm 4T ?

Tko oba!?

VX = 125ccm 4T, neovisno o godistu

VXR = 180ccm ('01. i pocetak '02.) 4T i 200ccm 4T (2002 - 2005 + 2005 - 2007 redizajn)

ST = 125 i 200 ccm, oba 4T

:wink:

Robi_PU said:
I ja sam to govorio frendovima ja bi skinuo ovo ja bi ovo ja bi bacao motor na bok ja bi ono... sad kad ga imam necu ama bas nista od toga napravit jedino mozda mozda blatobran..
Tako da ne, ne bi to napravio...  :jesus:

Meni je ST dizajnom ljepsi od modela 2006 - 2007 iako mi ni taj nije los. ST mi je drazi zbog nekako punije prednje maske i bolje zastite od vjetra i padalina, to je dosta bitno onima koji se voze cijele godine ili otvorenom cestom. Mada je zastita solidna i na ovom prvom.
(y)

kneza92 said:
Ok onda jos bolje , ako ti nije problem da provjeris meni koliko bi dosle sve maske za 200ccm i st i vxr da imam rezerve ako mozes??  :misli:

:shock:

1. Cijene nisu iste u HR i BiH, tako da vec samim time to nema smisla.

2. Ako se ne varam, za model nakon 2005. godine dolaze samo vec tvornicki ofarbane plastike (za ranija godista se moglo birati - neofarbane ili ofarbane), sto znaci da ce cijena biti nemala.

3. + cijena i dostupnost originalnih naljepnica.

4. Ne zelis padati, vjeruj mi. :mrgreen:

malaguti said:
evo slozio variomat/kvacilo,rolice i remen...na kraju je sve ipak pregledao pravi majstor,kao sto vidite na drugoj slici :mrgreen:

...

Zanimljiva usporedba istrosenosti utega. (y)
 
biker4life said:
Meni je ST dizajnom ljepsi od modela 2006 - 2007 iako mi ni taj nije los. ST mi je drazi zbog nekako punije prednje maske i bolje zastite od vjetra i padalina, to je dosta bitno onima koji se voze cijele godine ili otvorenom cestom. Mada je zastita solidna i na ovom prvom.
(y)
:hura: :bicikler:  :mrgreen:

Malaga, "pravi majstor" ti je  (y) :lolcry: :lolcry:
I ovo za rolice  :?
 
Rezultati 4. ankete:

Pitanje: Dali je Runner zadovoljio sva vasa ocekivanja?  (Glasanje završeno: 12. Siječanj 2010, 21:22:26)

Da, apsolutno, opet bih ga kupio                                                                                                       17 (48.6%);
Vecinom da                                                                                                                                               7 (20%);
"50:50" (i da i ne)                                                                                                                                    2 (5.7%);
Uglavnom da, ali bih kupio nesto drugo da sam opet u toj situaciji (iz zelje za promjenom) 4 (11.4%);
Ne, nije zadovoljio moja ocekivanja                                                                                                    5 (14.3%).

Ukupno Glasova: 35


---

Link na prethodne ankete: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,154097.msg2545815.html#msg2545815

P.S. Nova anketa uskoro. :wink:
 
Robi_PU said:
:hura: :bicikler:  :mrgreen:

Malaga, "pravi majstor" ti je  (y) :lolcry: :lolcry:
I ovo za rolice  :?
tako je to,ja radim i onda na kraju luna pregleda i njezina rijec je zavrsna :mrgreen:
 
Stavljena i 5. anketa. :wink:

Trajanje: 21 dan.

Eto, da vidimo sta forumaši voze. :mrgreen: :jesus:

Ako imate kakav dobar prijedlog za iducu anketu, javite mi na PP.

(y)

P.S. Ako vozite nesto sa primjerice Malossi termo grupom i sl., zaokruzite verziju koja je oznacavala vas skuter kada je bio u originalnom stanju! :wink: (y)
 
moj tuning ide dalje,znam da sam bio rekao da je za ovu godinu dosta,ali eto  :mrgreen: sljedeci tjedan dolazi karburator malossi 34 8)
 
malaguti said:
moj tuning ide dalje,znam da sam bio rekao da je za ovu godinu dosta,ali eto  :mrgreen: sljedeci tjedan dolazi karburator malossi 34 8)
šta ti je slab walbro karb? i za koliko para si ga nabavio?
 
banley said:
šta ti je slab walbro karb? i za koliko para si ga nabavio?
nije slab,ali je neusporediv sa malossi 34...walbro je isto 30 kao i Keihin,samo je walbro puno bolji,u stare vx/vxr se ugradivao walbro a u nove keihin....

o novcima nebi pricao :mrgreen:
 
malaguti said:
nije slab,ali je neusporediv sa malossi 34...walbro je isto 30 kao i Keihin,samo je walbro puno bolji,u stare vx/vxr se ugradivao walbro a u nove keihin....

o novcima nebi pricao :mrgreen:
dal  malossi karb  slučajno proizvodi DELORTO?
 
banley said:
dal  malossi karb  slučajno proizvodi DELORTO?
da,to je izmijenjen dellorto isto kao malossi vilice koje su paioli...za karburator moram sredit sajlu gasa i sajlu od coka,to nema el. cok nego racing rucni i moram kupiti onu original malossi gljivu za njega,sajle cu sredit za skoro nista novca a gljivu cu kupit novu,bit ce oko 150-200kn...
 
malaguti said:
da,to je izmijenjen dellorto isto kao malossi vilice koje su paioli...za karburator moram sredit sajlu gasa i sajlu od coka,to nema el. cok nego racing rucni i moram kupiti onu original malossi gljivu za njega,sajle cu sredit za skoro nista novca a gljivu cu kupit novu,bit ce oko 150-200kn...
:misli: da se s gljivom baš nečeš usrečit  :palacdolje: a znam da se s tim karburatorom dobiva gljiiva  (y)

i onda ti još ostaje primar kupit od Polinia i malossi cdi i tunning je gotov  :D  (y)
 
banley said:
:misli: da se s gljivom baš nečeš usrečit  :palacdolje: a znam da se s tim karburatorom dobiva gljiiva  (y)

i onda ti još ostaje primar kupit od Polinia i malossi cdi i tunning je gotov  :D  (y)
sa gljivom ce on raditi odlicno jer snjim i dolazi gljiva,jedini je problem kao i sa svakom gljivom ,kisa i prasina,ali sredi se i to 8)
 
malaguti said:
sa gljivom ce on raditi odlicno jer snjim i dolazi gljiva,jedini je problem kao i sa svakom gljivom ,kisa i prasina,alči sredi se i to 8)
a probaj pa javi  :wink: (y)

a koji auspuh ti dolazi serdarević ili Leo vince sbk od Fraoniusa?