gilera stalker - fun club :)

Nema me često tu,ali čudim se da nitko nije spomenuo kurblu (kickstarter),ja imam na svoga i uvijek kad nakon duljeg stajanja neće da upali elektropokretačem,s kurblom upali iz prve.
 
14.06.2013
gilera stalker 2003
44444.4km

danas dvije zanimljive kilometraze :)
 
spremam se srediti stalkera...9-10 godina star...ne znam sta je,kad je i jel sta radjeno na njemu...
od osnovnih stvari, sta bi tribalo pogledati i prominiti...
pali bez problema...na masini nije nista dirano...mozda samo blokada...
sta bi triba napraviti...zaminiti...volija bi da starta malo bolje...
 
djuk@ said:
spremam se srediti stalkera...9-10 godina star...ne znam sta je,kad je i jel sta radjeno na njemu...
od osnovnih stvari, sta bi tribalo pogledati i prominiti...
pali bez problema...na masini nije nista dirano...mozda samo blokada...
sta bi triba napraviti...zaminiti...volija bi da starta malo bolje...
zavisi koliko ima km i kako je vozen ali u najgorem slucaju remen,valjke,bateriju,pumpu ulja i remen,cok,bendix,spinu goriva,sva criva od goriva i zraka,radilicu,lezaje radilice,semeringe,klip.prstene,leteci lezaj,svicicu....e i auspuh zna zajebavat  :mrgreen:
bobina ako nije crkla ,crknut ce uskoro  :mrgreen: :LOL: :LOL:
e i nemoj zaboravit na vide koje ces polomit jer se nece moc odvidat nakon toliko godina  :LOL:
 
tl1000 said:
zavisi koliko ima km i kako je vozen ali u najgorem slucaju remen,valjke,bateriju,pumpu ulja i remen,cok,bendix,spinu goriva,sva criva od goriva i zraka,radilicu,lezaje radilice,semeringe,klip.prstene,leteci lezaj,svicicu....e i auspuh zna zajebavat  :mrgreen:
bobina ako nije crkla ,crknut ce uskoro  :mrgreen: :LOL: :LOL:
e i nemoj zaboravit na vide koje ces polomit jer se nece moc odvidat nakon toliko godina  :LOL:

znaci najbolje da utopim ovo  :mrgreen:

10 iljada ima al stvarno nikakvih problema...a vozila je moja gospodja...jedino je zadnje 2 godine 'posudjen' al isto 'penzija driver'  :misli:  :mrgreen:
mene je (do sada) bolija kua za Škutere pa ga nisam ni dozivljava ni brinija o njemu a sad bi ga malo 'osvjezija'...

mozda bi ga i vozija  :LOL: 

a ovo sta si napisa  :shock:
jesi siguran da samo to triba  :mrgreen:
 
djuk@ said:
znaci najbolje da utopim ovo  :mrgreen:

10 iljada ima al stvarno nikakvih problema...a vozila je moja gospodja...jedino je zadnje 2 godine 'posudjen' al isto 'penzija driver'  :misli:  :mrgreen:
mene je (do sada) bolija kua za Škutere pa ga nisam ni dozivljava ni brinija o njemu a sad bi ga malo 'osvjezija'...

mozda bi ga i vozija  :LOL: 

a ovo sta si napisa  :shock:
jesi siguran da samo to triba  :mrgreen:
ako ima samo 10 tisuca i vozen je normalno onda zaboravi onaj moj prijasnji post :mrgreen:
 
Ma ne treba nista, sam vozi dalje... pa jesi vidio ovog prije tebe kolko je okinuo 444444...  :mrgreen:  (y)
 
tribam skidati kolo tj. oba...ima li nesto na sta triba pripaziti...kontra navoj ili nesto...
da ne sjebem sta...
nisam nikad nista radija oko skutera pa da pitam...
 
Napred izvuces osovinu, a iza ti je samo matica (gedora 24)...jedino, ak je ruzina uhvatila, zadnje kolo ces morati "izbijati" van  :mrgreen:
 
evo gume sredjene...prednja osovina jedva izasla ali je izasla...
gume kupljene (bimba  (y) ) i stavljene...priporodija se i ja i skut...

a sad ulje za kocnicu...jel ima sta spec za skutere ili...

i jos nesto...ima li ovo cudo ikakvu amortizaciju
izbilo mi je bubrege na neravninama  :mrgreen:
kao da vozim na drvenim kolima i bez amortizera...
moze li se sta napraviti u vezi toga...

...ili je to normalno
 
djuk@ said:
i jos nesto...ima li ovo cudo ikakvu amortizaciju
izbilo mi je bubrege na neravninama  :mrgreen:
kao da vozim na drvenim kolima i bez amortizera...
moze li se sta napraviti u vezi toga...

...ili je to normalno

eh bas je za poginiti,
moras nauciti sve rupe i rupice na putu i kako ih izbjeci  :mrgreen:
 
Na koji serijski mislis? Imam ja onaj s katom (ovaj zadnji sta se ugradjivao) ak na taj mislis, jedino sta je ruzinav  :jesus:
 
Evo ovakav, ali bez boje i zastite...  :mrgreen:
Sta ce ti serijski spuh, pa s njim ne ide s mjesta  :misli:

photo1-scooter-gilera-stalker-1-0x4x8x0w221492.jpg
 
MCX said:

meni bi trebala ova srednja plastika iznad stop svjetla...sta puca od nosaca kofera...
i eventualno ovakva bijela stop svijetla...
jel sve ebay ili ima i kod nas sta za naci...
 
Odi lijepo u piaggio uducan i naruci plastiku novu u original boji, ili vidi na mojskuter forumu ak ima tko od karambola za par desetaka kuna, a za bijelo svjetlo mozes isto pitati  (y)
Pa javi sta si saznao, meni se isto sviđa zadnje ful bijelo  :mrgreen:
A skini taj kofer, to na svima puca non-stop, hebes kofer. Odlicna stvar kod stalkera je sta mozes cijelu integralku skeljit u kadu, a u Beverly mozes kitu moju  :mrgreen: