gilera stalker - fun club :)

MCX said:
Evo ovakav, ali bez boje i zastite...  :mrgreen:
Sta ce ti serijski spuh, pa s njim ne ide s mjesta  :misli:

photo1-scooter-gilera-stalker-1-0x4x8x0w221492.jpg

ne da mi se ulagati neke novce jer se sa skuterom malo vozim

koja je cijena?
 
djuk@ said:
kofer je skinut cim sam preuzea skut...
to je prvo sta sam napravija  :mrgreen:
ako sam to ne napraviš, on sam otpadne  :mrgreen:
 
MCX said:
A skini taj kofer, to na svima puca non-stop, hebes kofer. Odlicna stvar kod stalkera je sta mozes cijelu integralku skeljit u kadu, a u Beverly mozes kitu moju  :mrgreen:

:misli: hmm koliku glavu imaš  :mrgreen:
moj mozak je jako velik pa moja integralna ne moze stat :mrgreen:
 
samo najskuplje za stalkera :)


nisam prije ni primjecivao danas vidio i ovaj auspuh , kakav je ovaj jeli bolji od ovom malo prije spominjanog
 
fjaka said:
:misli: hmm koliku glavu imaš  :mrgreen:
moj mozak je jako velik pa moja integralna ne moze stat :mrgreen:

Hmmm...a sta ja znam...nije bas mala  :LOL: :LOL: :LOL:
Ide na knap, fali mu par mm pa moram sic silom zaklopit za zakači bravu, ali, you get the point.

fjaka said:
samo najskuplje za stalkera :)

Sta se ima viska para, ili :misli: Nije valjda da sipas 710 u taj kramp, i to s katom :shock:  :?
Sljedeci put odi lijepo u trgovinu i molim te kupi obicno ulje za skutere...  :mrgreen: ak mu bude bilo sta lose, prije cemu biti od te fulsinteze neg običnog (y)
 
MCX said:
Sta se ima viska para, ili :misli: Nije valjda da sipas 710 u taj kramp, i to s katom :shock:  :?
Sljedeci put odi lijepo u trgovinu i molim te kupi obicno ulje za skutere...  :mrgreen: ak mu bude bilo sta lose, prije cemu biti od te fulsinteze neg običnog (y)

ma ciljao sam na gume ;)

ljevao sam polusintetiku prije kita, a od kita 710, evo juce bas kupio novu dozu, promjenili naljepnicu, ne znam cemu ta mjenjanja dizajna naljepnice/ambalaže mozda netko na izgled kupuje :D
xt1r.jpg

oli ovaj ima katalizatora ?
evo i slike s kuferom prije nego je otpao :D

2005%5C11%5C20%5Cbikepics-470329-800.jpg
 
Ajme kufera, mati mila, dobro da ti ga u provaliju nije povuka  :LOL: :LOL:
Bio neki lik pisao negdje na netu, u ZG, vozi se on na baotijanu, i pređe preko tramvajske pruge, kad ono vidi kufer klizi pored njega  :LOL: :LOL: :LOL: hahahaaa... Tak, da bolje, izbjec takve angdote (sramote)  :LOL: :LOL:

Sta je kit gore? Koji? Kak ti ide, troosi?
 
samo top performance 70
prije max po ravnome 82(gps 73) sada 92 (gps 83)
ja sam prezadovoljan performansama sam ovjes kvari cijeli dojam

a troši otpriliko na 120-130km 5l, a racunat oko 4 litre na 100
 
fjaka said:
samo top performance 70
prije max po ravnome 82(gps 73) sada 92 (gps 83)
ja sam prezadovoljan performansama sam ovjes kvari cijeli dojam
a troši otpriliko na 120-130km 5l, a racunat oko 4 litre na 100

:misli: koji ovjes...moj to nema  :mrgreen:

nego...koliko kosta ovih 10kmh vise i kakvo je ubrzanje sad u odnosu na prije...
 
djuk@ said:
:misli: koji ovjes...moj to nema  :mrgreen:
uh ne spominji
nego...koliko kosta ovih 10kmh vise i kakvo je ubrzanje sad u odnosu na prije...

1600 kn bila komplet cijena - kit, 2 remena (pogonski/mješalice), kit, svječica i ruke
to napravio na 33000, rekao sam ajde da ne uzimam još kakav drugi polovni skuter +200cm probat ću sa kitom dok se na raspadne stalker, sada ja na 45000

ubrzanje je bolje, ono da te zna iznenaditi u startu ako do kraja daš,
reko mi serviser da dodjem ako nisam zadovoljan krajnjom/ubrzanjem da će se probati druge kombinacije rolice, ali meni ovo s originalnim rolicama je super omjer krajnje/ubrzanja/potrošnje

uh mogu misliti kako idu tek oni nakitani do kraj, ali i koliko troše 10+ l  ;)
 
fjaka said:
samo top performance 70
prije max po ravnome 82(gps 73) sada 92 (gps 83)
ja sam prezadovoljan performansama sam ovjes kvari cijeli dojam
a troši otpriliko na 120-130km 5l, a racunat oko 4 litre na 100

Tolko meni trosi sa limicem, .58-icom i sc08  :?
Koji karb je gore i koju diznu ti je metnuo serviser? Dell? Koje role su gore koji ti je to spuh, sc22  :misli:
Top je najbolji izbor cijena/ulozeno, s jacim spuhom leti...
 
MCX said:
Tolko meni trosi sa limicem, .58-icom i sc08  :?
Koji karb je gore i koju diznu ti je metnuo serviser? Dell? Koje role su gore koji ti je to spuh, sc22  :misli:
Top je najbolji izbor cijena/ulozeno, s jacim spuhom leti...

sori ja ti nista ne znam oko tehničkih detalja, a sto je to "limicem"

samo kit top performance, a sve ostalo tvornički

a prije ugradnje svašta sam citao, e treba ovo, e treba ono, base kit sam ne valja bla bla bla trebas jos pola motora promjeniti...
dobro da nisam nikog slušao i sad skuter ima 45000
svatko drugacije govorii, ali za sam top sam cuo da je to lošija samostalna investicije u mom slucaju kada vec imam ovaj dat 700-800 kn, a dobit mala

mozda bi ja i probao da mogu istestirati prije

 
fjaka said:
svatko drugacije govorii, ali za sam top sam cuo da je to lošija samostalna investicije u mom slucaju kada vec imam ovaj dat 700-800 kn, a dobit mala
...
mozda bi ja i probao da mogu istestirati prije

Sta je pisac htio reci  :misli: , u najboljem slucaju te nis nisam razumio :shocked: :LOL:  :LOL:
Ahhh...svatko drukcije govori, jer svi nesto filozofiraju. Svaki klinac bi htio 19-ajsku, spuh koji vrti na 10 i pol, torque driver, multivar, susta ova i sustice one, kevlar, pa duza getriba, pa ovoo pa ono... i eto ti cifre polovnog vxr-a i potrosnje zastave 101 :LOL: :LOL:
Tako da ne vidim zasto bi bila losija samostalna investicija... Ide bolje, isto trosi i trajat ce ko serijala... Meni na stalkeru 50ccm smeta jedino max brzina na otvorenoj  :( , sve ostalo je ok (y)
 
znaci ovako...koje vilice na stalkera...dajte koji prijedlog...
ili sa nekog drugog skutera ili sta novo uzet a da ne vridi vise od cilog skutera...

ove koje su trenutno na njemu su mrtve...
 
Mrtve  :shocked:  :misli:
Pa mrtve i izađi iz tvornice...sta mislis zasto je 8-9k jeftiniji od Runnera :mrgreen:
Mozes staviti od Runnera, samo cini mi se nije sve plug n' play... vidi na mojskuter forumu, neki su stavljali, ali cemu to :shock:
Prodaj skuter i kupi udobniji  :jesus:
 
MCX said:
Mrtve  :shocked:  :misli:
Pa mrtve i izađi iz tvornice...sta mislis zasto je 8-9k jeftiniji od Runnera :mrgreen:
Mozes staviti od Runnera, samo cini mi se nije sve plug n' play... vidi na mojskuter forumu, neki su stavljali, ali cemu to :shock:
Prodaj skuter i kupi udobniji  :jesus:

upravo to mrtve su kada izidju iz tvornice,
kada sam ja kupovao bilo je 3t kn razlika
novi stalker je tada bio 16 a runeri 19-21


nisam ja uzeo novi nego polovni ali znam da sam
 
Nikad stalker nije bio preko 13-14k kn...tko zna gdje si ti to gledao.  :mrgreen:
Sad je razlika cca 8k kn :shock:
Kad vidis rupu malo cimni prednji kraj da samo preleti preko, tak ja radim. Uneses malo dinamike u monotonu formu  :LOL: :LOL: :LOL:
 
MCX said:
Nikad stalker nije bio preko 13-14k kn...tko zna gdje si ti to gledao.  :mrgreen:

ocemo se kladit u stalkera :D

oko 16000 kn sa PDV-eom 2002