Gljiva za speedfight2

SpeeDFighteR

New member
Kupujem gljivu za speedfight2 promjera 30mm.Ima tko?
 
ako mislis staviti tu gljivu na original karburator...zaboravi....Nema dizni za te francuske gurtner karburatore... :(
 
bmw m 5 said:
ako mislis staviti tu gljivu na original karburator...zaboravi....Nema dizni za te francuske gurtner karburatore... :(
btw ima dizni, zamolio bih da se pogleda za gljivu..ostatak je privatna stvar  (y)
 
ma bijezi od toga,to nece bog ustelati kako treba,a ako i ustelas onda ces se bojati kise :mrgreen: ako ti fali zraka a to ne vjerujem ali ako fali onda malo izbusi serijski filter na pravim mjestima i gas....
neces nista dobit sa tom gljivom,samo ces imati rejsing zvuk i probleme :mrgreen:
 
malaguti said:
ma bijezi od toga,to nece bog ustelati kako treba,a ako i ustelas onda ces se bojati kise :mrgreen: ako ti fali zraka a to ne vjerujem ali ako fali onda malo izbusi serijski filter na pravim mjestima i gas....
neces nista dobit sa tom gljivom,samo ces imati rejsing zvuk i probleme :mrgreen:
Gle majstor mi je tak reko jer mi stari filter gusi skut sa vecom diznom i onda nejde kak treba!!Pa mi je reko da nabavim gljivu ili neki sportski filter , a ovaj ko je otvorio temu mi je frend pa je on otvorio temu , i ujedno me regao ovdje , pozz!!
 
ma glupost, ima nabrijanih skutera,sa karb 19,21 ili jos vecim pa voze sa serijskim filterom,a zasto nemas serijsku diznu kad imas serijski karburator?
 
malaguti said:
ma glupost, ima nabrijanih skutera,sa karb 19,21 ili jos vecim pa voze sa serijskim filterom,a zasto nemas serijsku diznu kad imas serijski karburator?
Ovak mi nekak kao gusi skut!A dizne ide na skut veca kad nabavim gljivu il neki sportski filter!1
 
sad ne kuzim,jel imas sad na karburatoru vecu diznu ili ne?
 
i sad če bit 15 stranica kak je gljiva šit i kak nije... umjesto da se javi netko ko ima gljivu za prodat i bok... čovjek nije pital za mišljenja
 
u njegovom slucaju nevalja jer ima serijski karburator,vrati serijsku diznu i original filter,stavi u filter malossi red sponge koja je malo protocnija od serijske spuzve u filteru i gasssss...

gle moju malossi gljivu,meni radi ali na mom skuteru nije nista serijsko pa ni karb  :wink: ali opet je bolji serijski filter malo preraden, jer sa ovom gljivom se vozim nekoliko dana,skinem ju,namocim u vodi i iscijedim crnu vodu, a sva ta prasina i sve ulazi u karburator,jos kad te kisa ulovi ajoj :?
 
jedina gljiva koja moze proci za voznju svaki dan je ovakva od polinija jer ima ovu plastiku preko,tako da je manje protocnija,ali ni ona nije bas plug&play...
 
uzmeš ovu polinijevu i napraviš redukciju  (y)

imaš onih vodovodnih plastičnih cijevi,svašta se da napraviti  :mrgreen:

http://www.grijanje-rijeka.com/baza/slike/115m.jpg
 
malaguti said:
e josko aj mi nabavi dekompresor za runnera :wink:

nemam,imam samo bregastu od vxr-a viška  :(
vidija san stavija si oglas na svijetskutera.  100% će ti se javit onaj Sven,Anco,J.U.R.C.A. oni ti to imaju,možeš i ti njima poslati pp .  samo pripazi malo u trgovini sa Svenom, zna muljati pa kasni sa slanjem.
nek ti obavezno pošalju i onu malu crnu plastikicu s bregastom,pripazi na to!
 
josko said:
nemam,imam samo bregastu od vxr-a viška  :(
vidija san stavija si oglas na svijetskutera.  100% će ti se javit onaj Sven,Anco,J.U.R.C.A. oni ti to imaju,možeš i ti njima poslati pp .  samo pripazi malo u trgovini sa Svenom, zna muljati pa kasni sa slanjem.
nek ti obavezno pošalju i onu malu crnu plastikicu s bregastom,pripazi na to!
bregastu imam malossi :wink: ma pitao sam svena i kaze da ima i rece cijenu,i onda mu posaljem pp da mi posalje sliku da vidim jel ima sve dijelove i nista ne odgovara  :misli:  pa sam stavio oglas....
 
malaguti said:
bregastu imam malossi :wink: ma pitao sam svena i kaze da ima i rece cijenu,i onda mu posaljem pp da mi posalje sliku da vidim jel ima sve dijelove i nista ne odgovara  :misli:  pa sam stavio oglas....

teško ćeš drugdje naći, nema baš svatko bregastu. pošalji onda poruku anci  http://forum.svijetskutera.com/index.php?action=profile;u=2885
 
josko said:
teško ćeš drugdje naći, nema baš svatko bregastu. pošalji onda poruku anci   http://forum.svijetskutera.com/index.php?action=profile;u=2885
uzeo sam od x-spirita malossi bregastu i malossi opruge ventila i vec sve slozio,jos mi dekopresor fali,poslat cu anci poruku,hvala (y)
 
malaguti said:
u njegovom slucaju nevalja jer ima serijski karburator,vrati serijsku diznu i original filter,stavi u filter malossi red sponge koja je malo protocnija od serijske spuzve u filteru i gasssss...

gle moju malossi gljivu,meni radi ali na mom skuteru nije nista serijsko pa ni karb  :wink: ali opet je bolji serijski filter malo preraden, jer sa ovom gljivom se vozim nekoliko dana,skinem ju,namocim u vodi i iscijedim crnu vodu, a sva ta prasina i sve ulazi u karburator,jos kad te kisa ulovi ajoj :?

Slazem se s ovim. Po meni najbolje rjesenje. (y)
 
SpeeDFighteR said:
btw ima dizni, zamolio bih da se pogleda za gljivu..ostatak je privatna stvar  (y)
arogantni smo...jeli...Trazi si gljivu sam...vec kad pametujes... :x