GLJIVARENJE

loudpipes said:
zasto onda neznas da je 5kg dnevno ?  :misli:
tko kaže da neznam
jedino je da se ti i ja nismo shvatili, ti i mislio 10kg ukupno tokom obitavanja na obali/u moru, a ja sam te skužio 10 kg dnevno.
 
jebote uspili ste smikast ronjenje i branje gljiva  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:
ne bi se cudia da naletim na lika s maskom i olovima kako po sumi bere gljive  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
bole said:
jebote uspili ste smikast ronjenje i branje gljiva  :LOL:  :LOL:  :LOL:  :LOL:
ne bi se cudia da naletim na lika s maskom i olovima kako po sumi bere gljive  :LOL:  :LOL:  :LOL:

na tragu miksanja ronjenja i gljiva su na vidikovcu na plominki servirali "lignje s gljivama" ... i kažu koji su probali da nije loše eee  :LOL: ..eto živi još  :bilder:
 
Halo gljivari...koji je ovo vrag?..nekidan naletio u šumi na ovo cudoviste  :shock:
 
mariola said:
Rekel bi da je to jako stari vrganj,naišel sam i ja ove sezone na slične primjerke.

I mislio sam si da je ali nisam bio siguran.
Ovi tvoji su ipak jos jestivi  (y)
 
Je,ovi su bili veliki ali ne prestari.  Na tvojem bi se možda dalo nekaj iskoristiti od donjeg  dijela, a kapa je za bacit.
 
boRRis929 said:
Halo gljivari...koji je ovo vrag?..nekidan naletio u šumi na ovo cudoviste  :shock:

Bojim se da ovo nije pravi jestivi vrganj.Više mi sliči na ludaru.

Da i je pravi,jako je star i nije za nikakvu upotrebu.
kako klobuk,tako i stručak!
 
Ak nekog zanima i voli taj vid rekreacije, samo da se zna da su krenuli vrganji!!! :misli:
 
heh, već san mislila na Canesten  :mrgreen:
 
otvorio si temu u bircu, ali imaš i specijaliziranu,
istina malo stariju  :mrgreen: (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,228657.0.html


... ne berem, ali volim pojesti  :mrgreen: u restaču
 
Modesty40 said:
heh, već san mislila na Canesten  :mrgreen:
Zato jer si zensko pa znas, al dok muskom zraste vrganj na qrcu a zeni nista - e to su brige, pitaj mene, znam ja