GSR 600 2007 ! ! !

Stavio sam ti gore jednog kod kojeg sam ja bio i ok je. Sve se može naručiti i ne treba kapara. http://www.motoland-panigaz.com (Kranj). Za druge probaj malo googlat, ne bih ti htio preporučit nekog za kog ne znam kak radi.
 
Evo, finalni izgled moje B-Queen. Ovo je na brzaka slika iz mobitela. Kad dođem doma malo ću je oprati i ušminkati, pa opaliti photo session.
 
Vidim da si kod Dude bila, lijepo mu maskica stoji  (y) napisi koliko je korisna.
 
Bajac said:
moze mi netko odgovorit....
gdje mu bravica za sic stoji i je li stane ista pod sicem..... :misli:

Bravicu videš na gornjoj slici (sa strane motora kod sica). A ke stane pod sic to je druga priča, skoro pa niš. Jako malo mesta jedva stanu papiri od osiguranja ak ostanu u onoj korici od čvrstog papira.
 
Dobro si sve to ukomponirala  (y)
Samo mislim da je malo puno love,pogotovo za vizir
 
Sayock said:
Znaš ono... gušt je neprocjenjiv, a za sve ostalo tu je MasterCard..:mrgreen:

posudis mi je.... :mrgreen:

ljepo mu stoji....
ali meni je ipak ljepsa ova.....
al kak se kaze o ukusima se ne raspravlja....... (y)
 
Danas sam vozio  ovaj motor i mogu reci da sam ciklistikom jako zadovoljan.Lagan je lako se povaljuje i prebacuje u zavojima,dobro drzi putanju
i okretan je  (y)
Masina je meni mali nedostatak,u odnosu na ciklistiku, jer po meni ispod 8000 tura se ne dogadja bas nesta  :misli: Prednja kocnica mi se isto nije dopala vjerovatno zbog ABS-a .Jako je mekana i treba je skroz stisnuti da bi usorio.Zadnja je dobra jer se lako dozira.Nisam bas nesti ni sa gas reakcijom zadovoljan vjerovatno jer sam ja na naviknut na rasplinjace  :?
Moram reci da nemam pojma kakvi su mu konkurenti jer ja nisam vozio nikad takve motore  :shock:
Vozim skroz druge motore(jednocilindras SM i iljadarku R) pa mi tako i usporedba nije bas vjerodostojna  :wink:
 
Vidim ja raspisali se vi...  Neka neka, neka nas jos ima.... Trebao sam i ja cekati, ja za svoga dao 66.100,00 i ali imam skoro 10 000 km pa vrijedi par tisuca kuna razlike :)
 
Mocippaldi said:
Danas sam vozio  ovaj motor i mogu reci da sam ciklistikom jako zadovoljan.Lagan je lako se povaljuje i prebacuje u zavojima,dobro drzi putanju
i okretan je  (y)
Masina je meni mali nedostatak,u odnosu na ciklistiku, jer po meni ispod 8000 tura se ne dogadja bas nesta  :misli: Prednja kocnica mi se isto nije dopala vjerovatno zbog ABS-a .Jako je mekana i treba je skroz stisnuti da bi usorio.Zadnja je dobra jer se lako dozira.Nisam bas nesti ni sa gas reakcijom zadovoljan vjerovatno jer sam ja na naviknut na rasplinjace  :?
Moram reci da nemam pojma kakvi su mu konkurenti jer ja nisam vozio nikad takve motore  :shock:
Vozim skroz druge motore(jednocilindras SM i iljadarku R) pa mi tako i usporedba nije bas vjerodostojna  :wink:

Novosti: Ukoliko vam je nestao odgovor to je zato jer je bio OFF TOPIC. Ukoliko je već par puta nestao, to znači da će vam ubrzo biti onemogućen pristup forumu. Ukratko: BANN dijelimo vrlo olako i bez upozorenja, ovo je u prvom redu moto forum.
 
Danas sam ispred HG-Spota parkala svoju B-Queen pored crnog brata blizanca. Kaže lik da ga je nedavno kupio...
To me navelo na ideju da napravimo GSR 600 meeting negdje na jesen...
Koliko nas sad ima tu na forumu?

1. Sayock (magarica na prvom mjestu)
2. kr1408hc
3. Flegma
4. Switch
5. Suba
6. Bajac
7. roma0907
8. ...

Jesam li koga izostavila? Tko još čeka?
 
Sayock said:
Danas sam ispred HG-Spota parkala svoju B-Queen pored crnog brata blizanca. Kaže lik da ga je nedavno kupio...
To me navelo na ideju da napravimo GSR 600 meeting negdje na jesen...
Koliko nas sad ima tu na forumu?

1. Sayock (magarica na prvom mjestu)
2. kr1408hc
3. Flegma
4. Switch
5. Suba
6. Bajac
7. roma0907
8. ...

Jesam li koga izostavila? Tko još čeka?
hm....a zašto čekati jesen?
 
Sayock said:
Danas sam ispred HG-Spota parkala svoju B-Queen pored crnog brata blizanca. Kaže lik da ga je nedavno kupio...
To me navelo na ideju da napravimo GSR 600 meeting negdje na jesen...
Koliko nas sad ima tu na forumu?

1. Sayock (magarica na prvom mjestu)
2. kr1408hc
3. Flegma
4. Switch
5. Suba
6. Bajac
7. roma0907
8. ...

Jesam li koga izostavila? Tko još čeka?



  mene, ali ja ipak imam najljepseg, pa ne znam da li se mene racuna!? :D
 
Ja sam u KC za vikend, pa ako netko vidi motor (ili mene negdje gdje lezim kraj njega) neka se slobodno javi.... Mislim da ga nece biti tesko prepoznati, imat ce najcelavije gume na susretu :)))) :palacdolje:  :palacdolje: