GSR 600 2007 ! ! !

Vjerojatno će na neki način pomoći, no, iako je naked, mislim da niti jedan vizir neće bitno popraviti zaštitu od vjetra na ovom motoru. Motor nimalo ne stvara turbulencije koje obično znaju smetati. Napravio sam preko 70000 km bez vizira, s koferom, bez njega, uglavnom sa suvozačicom. Često smo držali brzine preko 150 i vjetar nas nikada nije umarao da bi, osim zbog estetskih razloga, razmišljao o kupnji vizira. Mislim da bi ti to mogao biti bačen novac.
 
Skinia vizir 1 dan i odma ga vratia nazad. Manje se osjeti vitar a i manje bala priko 150. Estetski bi ga odma kinia
Al motor se moze vozit preko 150 :) moja preporuka je stavit
 
Svakako ga mislim stavit ali postoje 3 modela pa neznam koji. Puig standardni i Mra sam vidio kako izgledaju, ali ovaj model puiga nisam ni na jednom gsr-u vidio pa me zanima ima li ga tko i kako izgleda.
 
Ja sam imao onaj vizir standardni Puigov(nisam se nesto navozao na gsru) al pomaze ...
 
nakir said:
dakle pokazuje gornji i triba ga na sredinu stavit. vec smo bili sve rastavili pa me sad nesto buni , nisan bas skuzia na telefonu sta stocno podesavan , ako je slika broj 1 onda nemoran skidat leptire a po manualu se sve skida to je onda pretpostavljan ovo. slika 2 ili 3 jer se do tog nemoze doc. ako nije nista od navedenog molin te u manualu je od 256 str pa oznaci  :naklon:

ovaj pod brojem 5 sto su oni oznacili, njega moras odsarafit i namjestat, a za doc do njega trebas skidat leptire  (y)
 
Za vikend smo napravili dir i iskoristili sunce, ali ipak nismo stigli do vrha Biokova, falilo nam je mozda 500m da dodemo na Sv. Juru  :D
 
Bajac said:
ovaj pod brojem 5 sto su oni oznacili, njega moras odsarafit i namjestat, a za doc do njega trebas skidat leptire  (y)
je rjesili to jos za vikend  (y) normalno se vozia do ponediljka i onda :bonk: :ubikomp:
gle ludila jos za jedno iskustvo pametniji a zove se FI error c 41  :LOL

dva dana ludila i danas je upalia a razlog sporkica u rezervaru. ako kome zatriba objasnin mu postupak ciscenja pumpe ne rezervara to me tek ceka (y)
 
Bajac said:
Za vikend smo napravili dir i iskoristili sunce, ali ipak nismo stigli do vrha Biokova, falilo nam je mozda 500m da dodemo na Sv. Juru  :D
niste normalni, svaka cast  (y)
 
Pozdrav ekipa,

Jel nezko zna možda broj od čovjeka koji je radio u Eurorentu i servisira motore, večinom Suzukie. Zove se koliko znam Ivan i iz Zagreba je.

Hvala1
 
Milecioner said:
Pozdrav ekipa,

Jel nezko zna možda broj od čovjeka koji je radio u Eurorentu i servisira motore, večinom Suzukie. Zove se koliko znam Ivan i iz Zagreba je.

Hvala1
Ak je radio u Eurorentu, sigurno je odličan :mrgreen:
 
Bajac said:
Za vikend smo napravili dir i iskoristili sunce, ali ipak nismo stigli do vrha Biokova, falilo nam je mozda 500m da dodemo na Sv. Juru  :D

Bajac isuste bokte pa ti si ziv  :misli: :misli: :misli:
 
ivanvk said:
Drago mi je da se tebi sviđa  (y)
kazem trebao je biti crni,nije stimalo nesto oko isporuke i uzeo srebrni.. (y)

karo spameru .. :jesus: