GSR 600 2007 ! ! !

piljun said:
ako neko prodaje gsr nek se javi na pm


moj bivši je na prodaju, imaš ga na njuškalu. ja sam ga ostavio tipu pod račun i on ga prodaje.
motor je u odličnom stanju ja sam bio prvi vlasnik, sve tip-top. jedino što frajer traži 5000, ali motor je stvarno za pet, ima vizir, ralicu, ravni volan, auspuh atd i još dosta stvari.
 
Pozdrav GSR-ovci!
Evo išao bih ga kupiti polovnog u Italiju..... TREBAJU MI MOLIM VAS PREPORUKE NA ŠTO OBRATITI PAŽNJU!?!?!?!

Unaprijed hvala (y)
 
ivanvk said:
Eto ljudovi, kupio i ja gsra. Karinog ili darkovog jel.

sad to treba zalit  :mrgreen:

Čestitam na prinoviiii - puno kilometara želim
 
Cestitam  (y)

Moj je kod kolege u garaži a on je na skijanju tako da nemam pristup  :mrgreen:

Ima par detalja koja bi trebao srediti, a nadam se da će biti novaca i za ralicu  :D
Možda ponovno pročitam temu od početka da ne pitam za savjete  :misli:
 
John_Doe_Cro said:
Evo kupio i ja GSRa u Italiji i puno vam hvala sto ste se potrudili nesto napisati i pomoci!  :misli:
Ma nemas sta pitat... A ni pogrijesit ;)


 
Za čudo uvijek sve slikam ali motor još nisam (valjda od uzbuđenja zaboravio  :D  ). 
Kupio sam ga u subotu i sada kreće borba sa papirima tj. COCom ili potvrdom proizvođača i  vidjeti ću da li teba ugovor o kupnji biti ovjeren ili ne (moj nije jer subotom kod paštara niš ne radi - javni bilježnik ili općina), a ostalo bi trebalo ići kao po špagi.
Kada sve riješim stavim vam slike, postupak i troškove! ;)
 
e to bi bilo odlično da neko napiše iz prve ruke

nego el talijani muljaju sa kilometražama i servisima , kakava su ti tu iskustva il si uzeo prvog kojeg si našao