GSR 600 2007 ! ! !



Malo da oživim temu  (y)

Moja prva prava pila,
Ima par detalja koja moram sredit, vjerujem i u drugoj boji da će biti do proljeća.
Kako je ovo moj prvi motor (skuter ne računam), moram priznat da mi izgleda onako jebeno.

Nemoj da se sprdate ipak sam zelen  :LOL:
 




Malo smo se provozali i špricali. Mogao sam i bolje oprati ali kako je ovo bila moja prva vožnja, možete si misliti uzbuđenja  :mrgreen:

Kad će to Sunce?  :misli:
 
Ja sam uzeo u Bjelovaru, ali za fz6. Morao sam ju malo prepraviti ali je bila super. nemam bolju sliku od ove, ali mislim da se dobro vidi! i
pasybe2a.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Fino bome :) ajd malo detalja sta je tribalo radit i koliko je kostalo ?danas san krenia radit sam al san skuzia da dok izradin kalup pa iz kalupa masku pa prepravke ...
 
Platio sam je 500 kn kod Đubreta u Bjelovaru, malo sam je skratio, napravio nove nosače i to je to. Ukupno 3 sata posla!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ljudi otvara bi originalni auspuh. cime se vari, koji je ovo materijal.
 
goran - gogi said:
Inox, TIG-om se vari bez problema!


Sent from my iPhone using Tapatalk

pa onda moze i  inox elektroda :misli:

evo danas kucnih radilosti. malo pricekirali motor da vidimo zasto mu minimum zna past. jao nakraju se  FI error pojavis kojeg nikad niej bilo a zbog cega necu nit spominjat  :nasilni: :eek:pakoljut:

ako ima neko ko je prespaja na ovom djeku za senzor ispekciju preko celera rado bi malo poprica sa njime. oznaceno na slici
 
nakir said:
pa onda moze i  inox elektroda :misli:

evo danas kucnih radilosti. malo pricekirali motor da vidimo zasto mu minimum zna past. jao nakraju se  FI error pojavis kojeg nikad niej bilo a zbog cega necu nit spominjat  :nasilni: :eek:pakoljut:

ako ima neko ko je prespaja na ovom djeku za senzor ispekciju preko celera rado bi malo poprica sa njime. oznaceno na slici

zovi 0917600436 (y)
 
dakle pokazuje gornji i triba ga na sredinu stavit. vec smo bili sve rastavili pa me sad nesto buni , nisan bas skuzia na telefonu sta stocno podesavan , ako je slika broj 1 onda nemoran skidat leptire a po manualu se sve skida to je onda pretpostavljan ovo. slika 2 ili 3 jer se do tog nemoze doc. ako nije nista od navedenog molin te u manualu je od 256 str pa oznaci  :naklon:
 
je to to :misli:, ovaj  tp i stp moraju bit vodoravni. prema gore