GSR 600 2007 ! ! !

Ovih dana postavljam cev bez katalizatora. Cev sa je katalizatorom koju sam nedavno kupio je isečena. Nakon vađenja katalizatora ponovo je zavarena nestručno. Kada pokušam da pustim pritisak vazduha u nju a zatvorim krajeve ona negde na zavarenim delovima ispušta-šišti. Be mogu uočiti gde je loše zavareno da bih ispravio. Razmišljam da moj originalni katalizator pokušam probiti bez sečenja
Da li je kod Vas sečen katalizator ili samo probijen?
 
Ako je vozen pa popucao onda je popucao na više mjesta. Ja imam kućni rad i popucao mi je točno na varovima i nije samo na jednom mjestu nego na puno sitnih...najbolje ti je zaljepit veliku fleku...
 
Nije popucao. Sečan je da bi izvadili katalizator. Imam moj originalni, pa se pitam ako ne uspim okrpiti sečani da li da pokušam nečim da izbijem?
 
Probao sam bez katalizatora i sa prerađenim zadnjim loncem (izvađene pregrade i cevke). Zvuk se delimičnopojačao iz ugla vozača. Slušaoci sa strane kažu da se čuje u daljini jače i  ima neki metalni zvuk. Takođe se čuje pucakanje (predpostavljam kada pustim gas). Ništa od ovoga na motociklu ja ne čujem, naročito na većim brzinama. Možda bi bez kacige čuo nešto odo ovih zapažanja prijatelja-slušalaca.
 
Dragi gsr-ovci kakva su vasa iskustva sa uljima u agregatu, sta livate i koje ulje se pokazalo najzahvalnije.
U dilemi sam koje ulje da ulijem inace kod promjena ulja u svojim vozilima makinu naviknem na jedan tip i tog se drzim.
E sad gledam u servisnoj 1vl je uliva (15w50)
castrol racing,potom agip,repsol.
 
oso moj dobri gsr  :huh:
osta mi je original auspuh i plastike auspuha crne,n prodajem 1200kn

 
http://www.njuskalo.hr/moto-auspuh/gsr-600-original-auspuh-oglas-19912315

popust , nije fiksno  :021:
 
Pozz ekipa evo da malo dignemo temu.presao s er5 na gsr600.i mene zanima koje ulje sipate i opcenito malo o motoru dami date kakav dobar savjet.
 
Samo ti sipaj sintetiku i nemaš brige. Dak sam ga vozio, stalno sam stavljao Ipone i nisam imao problema s ničim. Koliko sam skužio ni sadašnji vlasnika nema, a vjerojatno neće ni budući.
 
Stavljen motul 15 50 polusynth,novi filteri,nove disk plocke i nove dunlop roadsmart i sezona moze poceti🙂se vozikate kaj?