GSR 600 2007 ! ! !

Da vozimo na veliko satra gume kroz koji dan novi set...

Plocice prednje/zadnje koje si meka i cijena  :wink:
 
Mialic koje sam plocice uzeo?neam pojma tj zaboravio oko 220 kn komad u auto kresi.posto sam tek uzeo gsr-a i radim prve kilometre vozim se ko picka dok se ne naviknem malo tak da bitno da su nove i da grizu🙂
 
pozdrav ekipa , dali je itko probao prestelavati TPS senzor da bi se smanjio ono cuveno GSR trzanje na srednjim obrtajima?
malo sam cackao po netu i nasao ovo na UK forumu:  http://www.streetscene.net/index.php?topic=2735.0
 
mislim da ti micanje tps senzora nece pomoć nego odmoč, nediraj i navikni se na pravi motor , pa nije to Honda  (y)
a ako trza onda nešto nevalja a nije tps
 
drodin82 said:
pozdrav ekipa , dali je itko probao prestelavati TPS senzor da bi se smanjio ono cuveno GSR trzanje na srednjim obrtajima?
malo sam cackao po netu i nasao ovo na UK forumu:  http://www.streetscene.net/index.php?topic=2735.0

Je, ali nema baš puno pomoći. Provjeri da ti nije lanac otpušten jako i da su ti amortizirajuće gume ispod zadnjek lančanika dobre, tako da cijeli sustav nema praznog hoda.

Za probu zavuci ruku ispod lijeve strane rame i probaj na vijak od throttle bodies-a podići ler na 1600-1700 okretaja. Imaš isti efekt kao da si preštelavao TPS i namještao napon u "picinu dlaku". A nema puno posla i uvijek možeš vratiti na staro. Provjeri s dealer's modom da ti oznaka za TPS tek prijeđe sa srednje crtice na gornju i onda probaj voziti. Bude dosta bolje mada još uvijek ima tu neku trzavost je'o ih euro norme i gašenje injektora  :x
 
Malo da živnemo temu

bu3nel5.jpg

AjVrNqM.jpg

kDThjEi.jpg

bAVlpFx.jpg

5ARaXtz.jpg

NS7k99l.jpg

Z9vA2Av.jpg

VMrU22d.jpg
 
I dalje mi je top motor..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možda bi trebalo i treći put citirati slike  :mrgreen:
Nek se nađe
Edit:
stvarno bi trebalo, jer je nova stranica  :LOL:
 
kubik said:
Je, ali nema baš puno pomoći. Provjeri da ti nije lanac otpušten jako i da su ti amortizirajuće gume ispod zadnjek lančanika dobre, tako da cijeli sustav nema praznog hoda.

Za probu zavuci ruku ispod lijeve strane rame i probaj na vijak od throttle bodies-a podići ler na 1600-1700 okretaja. Imaš isti efekt kao da si preštelavao TPS i namještao napon u "picinu dlaku". A nema puno posla i uvijek možeš vratiti na staro. Provjeri s dealer's modom da ti oznaka za TPS tek prijeđe sa srednje crtice na gornju i onda probaj voziti. Bude dosta bolje mada još uvijek ima tu neku trzavost je'o ih euro norme i gašenje injektora  :x

kubik brate hvala na odgovoru  (y) (y)
 
Gospodo di nam je na gsr-u cep rashladne tekucine i koja vam je normalna tperatura po ovim malo jacim ljetnim temperaturama?htio bi si antifriz provjeriti al manual mi je na spanjolskom,talijanskom i nizozemskom brijem sto mi je necitljivo jbg
 
Xenomorph said:
Gospodo di nam je na gsr-u cep rashladne tekucine i koja vam je normalna tperatura po ovim malo jacim ljetnim temperaturama?htio bi si antifriz provjeriti al manual mi je na spanjolskom,talijanskom i nizozemskom brijem sto mi je necitljivo jbg

Čep je ispod desne plastike žmigavca.
Tank za intifriz je ispod tanka za benzin. Some (dis)assembly required  :mrgreen:
Temperatura 88-99, kad dođe na 99 brzo to ventilator stepe na 90-91 stupanj. Vožnja van grada 88-89 stupnjeva  (y)
 
di je stara ekipa -  prvi vlasnici GSRa u RRvata..live,switch,zdravko,roma,sayock,bajac,obby,tays etc. :misli: :misli: nema nikog samo ja posljedni mohikanac tu na forumu  :misli: :shock: ...
 
Pozdrav,

Evo polako ulazim u kupovinu motocikla i nekako sam se oduševio i zalijepio za gsr-a 600 prelijep mi je i cijena mi odgovara (do 30000 kn 2007-2009g)
e sad pitanje za sadašnje vlasnike kakav je odnos prema veličini vozača? naime visok sam 192 cm i imam 100 kg pa kad sjednem na neke motore izgledaju kao igračke ispod mene.
Zanima me i iskustvo na dužim putovanjima udvoje.

Zasad toliko da Vas ne zamorim odmah podužim postovima.

Hvala
Unaprijed
 
shegyi2000 said:
Pozdrav,

Evo polako ulazim u kupovinu motocikla i nekako sam se oduševio i zalijepio za gsr-a 600 prelijep mi je i cijena mi odgovara (do 30000 kn 2007-2009g)
e sad pitanje za sadašnje vlasnike kakav je odnos prema veličini vozača? naime visok sam 192 cm i imam 100 kg pa kad sjednem na neke motore izgledaju kao igračke ispod mene.
Zanima me i iskustvo na dužim putovanjima udvoje.

Zasad toliko da Vas ne zamorim odmah podužim postovima.

Hvala
Unaprijed

Svaki motor će izgledati bezveze ispod tebe. Osim možda GS-a ili nečeg sličnog.

Nađi nešto na čemu se možeš koliko toliko udobno smjestiti.

Znam to jer imam 193 cm i 110 Kg  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: