GSR 600 2007 ! ! !

Medo said:
Ne valja ti računica!  :mrgreen:

(y) po tome ispada da troši 5.5l  :misli:

adizonevic said:
Jel vam ovo uputstvo za upotrebu?
1. Lomljivo
2. Ne smije na kisu
3. Ne naginjati

... i još k tome nagrizajuče  :mrgreen:
 
Ej ljudi jel može netko stavit sliku gdje je GSR sa puknutom ramom...bila je negdje već..ne mogu nać...
Znam da kao vlasnici istih ne volite gledat te slike...al eto.... :mrgreen:
Bajac jel možda ti imaš? :misli: :mrgreen:
 
Šta se dogodilo s ovom ramom to samo zna vozač a to da je pukla iz čista mira zajebi! :palacdolje:
 
Moja B-Queen stigla jucer doma :peace: Oprema ce stici nesto kasnije. Sad zurim doma, pa na registraciju i na peglanje km :mrgreen:
 
Čestitam! Sretno!! (y)
 
Pitanje: Prika mi je narucia novu suzu gsxr 1000 K7 i ceka je vec pun kurac a posto je on pomorac jebiga prisa mu je. i sad vas pitam ima li di da neko zna ducan di se moze taj motor oma platiti u kesu i uzeti ili cekati mozda tjedan ili 2 .hvala  moje ime i ime mog prike  (y)
 
kawasaki636 said:
Pitanje: Prika mi je narucia novu suzu gsxr 1000 K7 i ceka je vec pun kurac a posto je on pomorac jebiga prisa mu je. i sad vas pitam ima li di da neko zna ducan di se moze taj motor oma platiti u kesu i uzeti ili cekati mozda tjedan ili 2 .hvala  moje ime i ime mog prike  (y)

ima plavo-bijela! 110.040,00 kn i vozi odma
lakacija: ZG, HRC-DUDO


pozdrav novim vlasnicima GSR-a!! od danas je jos jedan na cesti!!
 
frulex said:
ima plavo-bijela! 110.040,00 kn i vozi odma
lakacija: ZG, HRC-DUDO

Puno ti fala za taj info ali ima li mozda crna? Nije da cipidlacim jer ipak je on tija crnu a tebi svaka cast na tome a njmu cu javiti,  (y) (y)
 
kawasaki636 said:
Puno ti fala za taj info ali ima li mozda crna? Nije da cipidlacim jer ipak je on tija crnu a tebi svaka cast na tome a njmu cu javiti,  (y) (y)

:nono: Opet offtopičarite po mojoj temi  :shock:....bute malo :letim:
 
frulex said:
ima plavo-bijela! 110.040,00 kn i vozi odma
lakacija: ZG, HRC-DUDO


pozdrav novim vlasnicima GSR-a!! od danas je jos jedan na cesti!!
Ja posvjedočio.. :mrgreen:  8)
 
i??? kakvi su prvi dojmovi??

jel motor ispunio sva ocekivanja sto se tice ciklistike tj. voznosti?

razlike u odnosu na voznju xf-om?
 
Sayock said:
Moja B-Queen stigla jucer doma :peace: Oprema ce stici nesto kasnije. Sad zurim doma, pa na registraciju i na peglanje km :mrgreen:

SUPER A SAD NABIJAT KILOMETRE!!! SRETNO!!!  (y) (y) (y) (y) (y)