GSR 600 2007 ! ! !

Dodjite k nama... Ceste su zeznute jedino kada je juzno i mokro, ali bura vise manje ne smeta toliko, naviknes na nju s vremenom....
 
a šta je ovo gsr-ovci zamukli svi na punih tjedan dana bez novih postova, pa evo da ja malo. Konačno uvatia vrimena za montirat crash bar, meni je fenomenalan, slike ću kad uspijem ali ne očekujte ih tako brzo, u teškoj sam gužvi jedva vrimena i za ovo!
Pozdrav svima, uživajte i dajte malo življe šta se događa tu i tamo! :D
 
znaci,stavio si crash aj slike da vidimo :)

ma ovi ostali GSR-ovci spavaju zimski san a Bajac se vjerovatno vozika negdje pa nema vremena :)))
 
darko_b said:
znaci,stavio si crash aj slike da vidimo :)

ma ovi ostali GSR-ovci spavaju zimski san a Bajac se vjerovatno vozika negdje pa nema vremena :)))

Kažem slike ću ćim prije najvjerojatnije za vikend kad se dočepam fotića i vrimena za stavit to na net, pa računaj subota, nedjelja, ako ne tada ponediljak sigurno. 8)
I super da bar netko ne spava zimski san da nas ima još živih :mrgreen:
 
Ne spavaju svi zimski san, evo ja danas s motorom na posao... :mrgreen: A sad ćemo vidjet kako će upaliti pošto je stajao na opakoj zimi 8 sati... :?
 
ja se vozam svaki dan...
zima je i ovdje dosla...
ali pidama ispod i dosta hrabrosti i zima se izdrzi... :mrgreen:
u subotu ako bog da dobro vrijeme ide se u dir i na mezu...
pa budem stavio slike da mi malo zavidite... :jesus: :LOL:
 
Ja sam se danas i jucer malo vozikao i danas sam ga oprao i svjetli ko bozicno drvce...  (y)  (y)  (y)  (y)  (y)
 
Sayock said:
Ne spavaju svi zimski san, evo ja danas s motorom na posao... :mrgreen: A sad ćemo vidjet kako će upaliti pošto je stajao na opakoj zimi 8 sati... :?

Ja svog zbog određenih okolnosti nisam palio od ljeta, i neki dan je upalio iz prve.  (y)

P.S. isto stoji na opakoj zimi
 
ja sam se jucer izvozao....
nas 4, 2nakeda i 2R-a...
posli na mezu....
bila je odlicno vrijeme..
a i voznja je bila gust, nas dvojica s nakedima pratili r-ove... 8) :mrgreen:
imam par slika, stavit cu kasnije.... (y)
 
nest me zanima :jel mijenjao tko gume na gsru??
i dalje koristite bridgestone ili??
 
zvonko situm said:
ništa bridgi ne fali...čak naprotiv... (y)
heheh ma znam da nefali al vidim u katalogu da se BT-14 povlaci sad neznam jel mu ovaj nasljednik BT-16 ima iste karakteristike ili sta
 
Ja sam poslije 14-ki imao BT002, strava guma al se trosi ko blesava, sa njom mozes poglodat fuzice al mi je strajala cca 2500 km, a sad imam Dunlopice, pojma nemam koje, touring, prosle su 12000  :LOL: i jos nisu za baciti ali sa njima se mozes voziti turisticki, rijetko malo brze i zesce naginjanje...
Sad cemo na proljece probati Metzelerice, za njih imam puno pohvala, Dunlop bi opet stavio pred penziju, treba joj 30 km da se ugrije, drzanje je havarija....  :palacdolje:  :palacdolje:
 
Jeste li vidjeli novog GSR-a u katalogu MotoPulsa za 2008? Prelijep je.
A na netu sam našla još malo varijanti...
 
crni super,a ovaj zadnji bi bio mrak da nema crvene felge,ovak mi izgleda jako loše,prema srednjem sam neutralan  :mrgreen:
 
sa svim osobinama i auspusima u boji i malom zastitom sata(nemoze se drukcije nazvati)ne cini se lose,al trebali su jos ponesto dodati na njega(zastitu za hladnjak ili tako nest)
 
Odličan je crni.
nego,može jedno pitanje?
Zašto su im je svima desni retrovizor okrenut? :shock: Čudno mi je jer je i u MP testu usporednih nakeda skoro na svakoj slici izokrenut desni retrovizor... :misli:
 
To valjda treba pitati fotografe motocikala. Valjda ima neki razlog zašto tako fotkaju (osim da su motori tako fotogeničniji :mrgreen: )
 
ma gsr je fotogenicniji od bilo kojeg drugog i da mu retrovizori stoje naopacke  :LOL: :wink: