GSR 600 2007 ! ! !

Faber said:
ok na put..a gdje?
ideš sa mnom ili si cajka! ahaaa..da te sad vidim :jesus: :LOL:
p.s. jedan kvalitetan off topic..... natuknice:kava,bisage,predvečer? navečer?

city cafe sad odmah, imas pp...

a na put ce mo ic skupa ako budemo mogli, jer planiram radit cjelo ljeto ko crnac..... :mrgreen:
 
Bajac said:
city cafe sad odmah, imas pp...

a na put ce mo ic skupa ako budemo mogli, jer planiram radit cjelo ljeto ko crnac..... :mrgreen:
:misli: nemam PP...mao sam zadihn..kuhamo ručak ja i penny,ne mogu odmah sad...

i ja cijelo ljeto radim ko crnac! :( zapravo kao i svako proljeće ljeto i dio jeseni :LOL:
 
ajde gsrovci sta opet spavate  :mrgreen:
da pitam nest,nisam dugo,koje gorivo tocite i na kojim benzinskim(ina,petrol,omv,tifon)

ja cu ostati pri ovome gdje sam i dosad al me zanima
 
a ni mi je u Vinkovcima nemamo,ako nista drugo bio bi izbor veci...ovako smo ograniceni na Tifon,Inu,Petrol i Santini
 
Sayock said:
Uglavnom OMV 100    , a kad mi nikako nije uz put onda Tifon

Ma daj grijeh je uopće natočiti išta drugo u tu makinu, nego daj da se najdemo svi kad malo zatopli, ono ništ ofišl malo da ramijenimo karbonske dijelove, popijemo kafu i potrošimo rezervoar goriva... 8) pozzz
 
Ja sam za. jučer pred San Antoniom bio jedan srebrni GSR... ne znam da li je sa foruma. I onda mi je ekipa ukazala na to da su mi pukli šarafi nosača kofera... A ja se čudila što mi nekako lupa čudno kad idem preko pruge... Dok to ne sredim vozat ću se bez koferčeta... (ono ograničenje brzine s koferom nije bez veze napisano...  :mrgreen: 8) )
 
:mrgreen: moze i ja sam za al ako je sastanak bar u Osijeku da nebi rekli da hocu da bude kod kuce :LOL:
 
darko_b said:
:mrgreen: moze i ja sam za al ako je sastanak bar u Osijeku da nebi rekli da hocu da bude kod kuce :LOL:

A gle ja bi najradije da je na moru, a mozda i bude, vidjet čemo kaj nam sunčeko donosi... :vatrica:
 
More definitivno, ma ustvari može bilo di šta više vožnje i dalja lokacija to bolje! :mrgreen:
 
Ali onda dočekat i malko višlje temperature da se može bez smrzavanja kroz Liku...
Ili još bolje. Dogovorimo se da svi dođemo na neki od susreta koji se nude. Samo ćemo biti na hrpi... :wink:
 
ili jedno ili drugo  :LOL:
samo treba pricekati ljeto  (y) :misli: :mrgreen:
 
Suba said:
More definitivno, ma ustvari može bilo di šta više vožnje i dalja lokacija to bolje! :mrgreen:

pa eto do vinkovaca imas taman
i u 7mj moto susret,znaci