GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
Ali onda dočekat i malko višlje temperature da se može bez smrzavanja kroz Liku...
Ili još bolje. Dogovorimo se da svi dođemo na neki od susreta koji se nude. Samo ćemo biti na hrpi... :wink:

Pa da nas proglase nekom extrmističkom skupinom...emo bikers ili Al-GSR-a  :lipotan:

Ja sam isto za more i neku dugu rutu... 8)

 
Switch said:
Pa da nas proglase nekom extrmističkom skupinom...emo bikers ili Al-GSR-a  :lipotan:

Ja sam isto za more i neku dugu rutu... 8)

i tebi su Vinkovci ono taman za voznju... :jesus: (y) :misli:
 
Tko se voza s Gsr-om po zagrebu.....
ja danas s autom du tabla vozio do gsr-a i mislio da je Sayock..
ali mislim da nije...
zato jer su KR table.... i isto je imao kufer...
izgledao je lijepo, ali ne lijepse od mog.... :mrgreen:
 
Mene možeš prepoznati po srebrnom koferu. Ako je imao crni i KR tablice mogao bi to biti Flegma, ali izgleda da više nije na forumu...
 
jes crni je kufer bio...

Danas sam vidio velikoga brata....:naklon: :naklon: odlican je!!!!!
sad brzo se krecem za dubrvonik, u  moje krajeve, mom malom GSr-u :D

drugi put kad budem dolazio, najavit cu se pa ce mo se nac da popijemo koju... (y)
ovaj put sam bio prezaposlen :palacdolje: i kratko sam ostao u zg
 
Sayock said:
Ja sam za. jučer pred San Antoniom bio jedan srebrni GSR... ne znam da li je sa foruma. I onda mi je ekipa ukazala na to da su mi pukli šarafi nosača kofera... A ja se čudila što mi nekako lupa čudno kad idem preko pruge... Dok to ne sredim vozat ću se bez koferčeta... (ono ograničenje brzine s koferom nije bez veze napisano...  :mrgreen: 8) )

...nije ti to puklo zbog brzine, hladnoća i vibracije su ti razlog.
 
Bajac said:
pa zar nije veca brzina =veca vibracija....

zar nije tako????
..ovisno o rezonantnoj frekvenciji šarafa koji je puknuo ako ćemo u detalje  :mrgreen:, ali želim reći da velika brzina, a u ovom slučaju se definitivno misli na otpor zraka, nema utjecaj na puknuče šarafa :wink:
 
volim_se_voziti said:
..ovisno o rezonantnoj frekvenciji šarafa koji je puknuo ako ćemo u detalje  :mrgreen:, ali želim reći da velika brzina, a u ovom slučaju se definitivno misli na otpor zraka, nema utjecaj na puknuče šarafa :wink:

nisam mislio na otpor zraka...

nego na to kad pri 20km/h predes preko rupe manje su vibracije nego kad predes sa 120km/h preko rupe, zar ne???
 
ma bolje da preletis :mrgreen: a sta onda ako se vrabac zabije u kufer?? :misli:
 
Bajac said:
nisam mislio na otpor zraka...

nego na to kad pri 20km/h predes preko rupe manje su vibracije nego kad predes sa 120km/h preko rupe, zar ne???
....ili npr 90 koliko je dozvoljeno naspram 190. Teško da će takve vibracije ubiti kofer. Veći problem su one visokofrekventne koje ubijaju šarafe. Teško da će ti se odšarafit ili puknut neki šaraf koji ne trpi veliko opterečenje kod udarnih rupa, ali je jako velika vjerojatnost da se to desi  od vibracija samog motora...
 
volim_se_voziti said:
....ili npr 90 koliko je dozvoljeno naspram 190. Teško da će takve vibracije ubiti kofer. Veći problem su one visokofrekventne koje ubijaju šarafe. Teško da će ti se odšarafit ili puknut neki šaraf koji ne trpi veliko opterečenje kod udarnih rupa, ali je jako velika vjerojatnost da se to desi  od vibracija samog motora...

moze bit  (y)

nemam kufer, a na proslom motoru nisam imao problema s njime pa ne znam... :mrgreen:
 
Da ne pričam o vibracijama koje se javljaju kad ideš preko kockica ili željezničke pruge. A ja idem svaki dan ako ne i nekoliko puta na dan... :?
 
Moze se narucit u svakog ovlastenog distributera Suzuki-a samo ne znam cijenu
 
oko 200 kuna stara samoborska suzuki shop  8)....psssssst ja dobio free  :LOL: