GSR 600 2007 ! ! !

tebe cu trebat za jednu uslugu,al cujemo se na pm....kasnije :wink:
 
jedno pitanje!
novi gsr 600, 320 km, razina ulja se smanjila 3mm ispod maksimuma na onom prozorcicu. znam da je normalno u razradi da trosi ulje, ali cini mi se puno za 320 km... ili zabrijavam?
kako je vama bilo???
razrađujem najnormalnije za takav motor. zivahna voznja, nikad preko 6500 okr/min, nikad po autocesti.
 
ša da? jer na oko 200 km je jos uvjek bio na mjerici FULL. i onda je u stotinjak km posiso ta tri mm  :(

 
mulac said:
ša da? jer na oko 200 km je jos uvjek bio na mjerici FULL. i onda je u stotinjak km posiso ta tri mm  :(

Ma totalno zabrijavaš ja na prvi servis i to na 1200km  i ne fali niti ta 3mm koja ti kažeš da ti već sad fale, jer i ja sam ga baš bia stalno kontrolira da nebi bilo nekih iznenađenja, a čak sam ga tu i tamo bia diza i do 8000-8500 điri, jer ti koliko mi se ćini u knjižici piše ne priko 7000 ali bez brige neće njemu ništa bit od toga, tako nema beda ne opterećuj se puno,ali za svaki slućaj samo ti kontroliraj i sve super (y)
 
...ja na svom od servisa do servisa ne natočim ništa. Kako stavi mehaničar, tako je do slijedećeg servisa. Stvar ti ej u tome da za mali kut nagiba motora, jako se pomakne razina ulja, tako da je ti vjerojatno motor ne stoji jednako ravno....nemoj se sekirat.....zašto bi u razradi trebao trošiti više!? samo peglaj do 7000okr/min i nebu ti krivo (y)
 
koliko na prozorčiću ima od min do max
pretpostavljam da se radi o nekih 1 litre ulje u tom razmaku
u razradi malo više troši ulje ali sve do 1 dcl na 1000 km je zanemarivo
ulje koje ide u novi motor ima dosta aditiva i drukčijeg je sastava nego ono koje se kasnije stavlja

ja se do 1000 km ne bi brinuo
mašina se polako uhodava i to je to :)
 
ne ne, stajao je ravno, pazio sam. bio je i ful hladan, znaci svo se ulje iscjedilo u karter i to je najvise sta pokazuje.
mislim da je oko litru od min do max., pratit cu jos do prvog servisa, valjda se nece vise spustat  :?
 
mulac said:
jedno pitanje!
novi gsr 600, 320 km, razina ulja se smanjila 3mm ispod maksimuma na onom prozorcicu. znam da je normalno u razradi da trosi ulje, ali cini mi se puno za 320 km... ili zabrijavam?
kako je vama bilo???
razrađujem najnormalnije za takav motor. zivahna voznja, nikad preko 6500 okr/min, nikad po autocesti.
Stari vise vozi i nebrini dobro je neko gori reka ZABRIJAVAS.  :LOL: (y)
 
Kao šta sami i reka, ako razlika i postoji to je jednostavno neprimjetno :jesus:
 
danas sam napravio 200 km, na vrucem motoru ostavio da se ulje slegne i bilo je do vrha, doslovno. ono pred par dana je vjerovatno krivo pokazivalo jer je motor bio full hladan. eto
 
ja stigao do 5 500km skoro pa u split na servis...

ni ja nevidim razliku....
uzivam i vozim se..... 8)
 
:misli: :misli: koliko sam skuzio i gledao i na YouTubeu nitko nema Akrapoviča na GSR-u :misli:
 
akrapovic ni ne radi auspuhe za gsr. barem ih ja nikad nisam vidio, a nema ih ni na sluzbenoj stranici
 
pa znam da ih nema,al opet se moze iskombinirat da ih 'ima'

konkretno ni na LeoVinceovoj stranici nisam vidio da ima za GSR-a pa ih ima