GSR 600 2007 ! ! !

obby said:
ja ipak mislim citajuci po stranim forumima da ce ipak suzuki izbacit gsr 750

onda nece vise bit gsr600  :palacdolje:
 
tema nam ode na 3 stranicu  :shock:

da,da znam nemozete a da nevozikate se... 8)

..nego,htjedoh pitati jel ima tko mozda slucajno  :mrgreen: 'power curve'  iliti po naski krivulju od Devila za naseg geeserića ili mozda zna gdje bi se moglo pogledati... :misli:

mislim da cu se odlucit za njih... http://www.youtube.com/watch?v=di4UuFdkmTY&feature=related ...i jos onu elektroniku uzet od njih...
 
darko_b said:
tema nam ode na 3 stranicu  :shock:

da,da znam nemozete a da nevozikate se... 8)

..nego,htjedoh pitati jel ima tko mozda slucajno  :mrgreen: 'power curve'  iliti po naski krivulju od Devila za naseg geeserića ili mozda zna gdje bi se moglo pogledati... :misli:

mislim da cu se odlucit za njih... http://www.youtube.com/watch?v=di4UuFdkmTY&feature=related ...i jos onu elektroniku uzet od njih...
evo nasao sam ti ovo pa vidi koji ima bolji zvuk..http://it.youtube.com/watch?v=gNglMiOZMdo&feature=related
 
ma vidio sam to davno,ali mene nezanima previse zvuk tj samo zvuk,jer njega mogu dobit i s svim ostalim..
 
darko_b said:
ma vidio sam to davno,ali mene nezanima previse zvuk tj samo zvuk,jer njega mogu dobit i s svim ostalim..
hm....ne znam koliko možeš dobiti na snazi ili na momentu sa bilo kojim otvorenim. Ono što je kod tih nabrijanih motorčeka moguće izvući je zvuk. Sve ostale stvari poput snage i momenta su nezamjetne. Pogledaj na akrapovoj stranici krivulju momenta i snage za gsr-a. dobio je 2 konja. Koliko je za nekog vozača na cesti to isplativo ako ga ne zanima zvuk vrlo je upitno. Naravno da je to samo moje mišljenje, ali cijena koju čovjek plati za 2 konja i nešto malo momenta na 12000 okr/min je prevelika. Izgled i zvuk...svaka čast, performanse.... :misli:
 
imas tu 2-3 stranice prije sam postavio dijagrame od njih par..s Arrowom se dobije 4 ks....ma nisam mislio iskljucivo na performanse nego i zvuk,al sam htio reci da mogu zvuk dobit i s npr Djahom(nhf) za puno manje para...ocu nest konkretno  :wink: :mrgreen:

nego ima tko dijagram s Devilom ili?
 
ja si nabavio devila  :jesus:

stavim slikice za koji dan.... :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Bajac said:
ja si nabavio devila  :jesus:

stavim slikice za koji dan.... :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

znao sam,pizdo..... :jesus: :palacdolje:
e sad necu devila... :x :shock:
ma zezam se,ajde slike odmah bar topova,nemoraju bit na motoru  (y) 8) :mrgreen:
 
danas 'testirao' Puigov vizir,koji sam nekidan namontirao...dosta nizak,treba se dobrano zavuci,al onda odradjuje svoje...i meni osobno najljepsi od svih na trzistu za naseg GSR-a

..slikano s mobom...
 
darko_b said:
znao sam,pizdo..... :jesus: :palacdolje:
e sad necu devila... :x :shock:
ma zezam se,ajde slike odmah bar topova,nemoraju bit na motoru  (y) 8) :mrgreen:

smontirao ih...
nisam imao vremena danas, ali sutra budem stavio slike i probat cu i snimku... (y)

:jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
 
Bajac said:
smontirao ih...
nisam imao vremena danas, ali sutra budem stavio slike i probat cu i snimku... (y)

:jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

a sta sad ,radis?
brisi po slike.bar s mobom...ajde nebudi lijen...

p.s. di si uzeo(cvajkomotori ili?),koliko(4800 ili) i jesi uzimao jos sta ili?
 
darko_b said:
a sta sad ,radis?
brisi po slike.bar s mobom...ajde nebudi lijen...

p.s. di si uzeo(cvajkomotori ili?),koliko(4800 ili) i jesi uzimao jos sta ili?

Cvajko motori, crikvenica...

da 4800kn
Ljubazna gospodicna ili gospoda mi je sve sredila i cak mi ga poslala na kucnu adresu za dubrovnik (y)
Ja sam presretan s auspuhom... 8) :LOL:

evo i slikica.... (y)
 
ajde jedan i video opali...znaci salju kuci  :misli:,super.... :mrgreen: ...ma usluzni su skroz,pricao sam s njima,i ok su....

auspusi fenomenalni,a zvuk opcenito  (y)

Bajac nedaj se zaje.avat...