GSR 600 2007 ! ! !

igor_mac said:
zdravo da vas pozdravim prvo i imam neko pitanje ..
kako stoji gsr u ubrzanju i u max.brzine sas kawasaki z750 ? Sta je brze ? U dilemi sam izmedju ova dva .. sta preporucujete
Ja sam bio u istoj dilemi ali sam se na kraju odlucio na gsr-a zbog boljeg sica(uglavno se vozimo u dvoje)i same linije motora,a sta se tice motora z je nesto bolji na nizim okretaima zbog vece kubikaze.
 
Ako sa Malagutija ides na nesto od ova dva topla preporuka ide GSR-u, ne zbog toga sto ga ja imam, vec cisto zbog jednostavnosti voznje, ako ti je to prvi "ozbiljniji" motor mislim da bi ti bolje pasao GSR
 
igor_mac said:
zdravo da vas pozdravim prvo i imam neko pitanje ..
kako stoji gsr u ubrzanju i u max.brzine sas kawasaki z750 ? Sta je brze ? U dilemi sam izmedju ova dva .. sta preporucujete

To ti dosta ovisi i o vozaču. Jednom mi se jedan lik žalio kako ga je od semafora odrao GSR :mrgreen: (on je vozio Z750)
 
Sayock said:
To ti dosta ovisi i o vozaču. Jednom mi se jedan lik žalio kako ga je od semafora odrao GSR :mrgreen: (on je vozio Z750)
...meni se stalno žale :mrgreen:
S gsr-om češ imati dovoljno snage isto kao i sa zecom. Kao što sam ti napisao....ako voziš po gradu uzmi ljepši, ako više putuješ uzmi gsr-a (ustvari bandita 1250, nje baš tak puno skuplji) (y)
 
igor_mac said:
zdravo da vas pozdravim prvo i imam neko pitanje ..
kako stoji gsr u ubrzanju i u max.brzine sas kawasaki z750 ? Sta je brze ? U dilemi sam izmedju ova dva .. sta preporucujete

evo da te posavjetujem...
1.za ceg ti treba motor(ako za putovanja -Bandit ili 650 ili 1250 obavezno S verziju)...a ako stvarno zelis sport turer klasu uzmi GSRa,ako nista drugo bar zbog pokazivaca stupnja prijenosa,mnogo znaci pocetnicima...

inace,ja sam svoj vozio cca 200km/h bez vizira ,a GSR s vizirom i Yošama 242km/h i jos ima mjesta  :mrgreen:

uglavnom uzmi bilo koji ali da je SUZUKI  (y) :jesus:
 
strašan zvuk... :shock: :shock: :misli: :shock: 8)

Quill GP1:
http://www.youtube.com/watch?v=hOP3g4RRnfo
 
obby said:
nije lose ali yoschimura lijepse pijeva!

naravno da je Yoša na ,naj  (y)

nakon pretrage cijelog neta na svim mogucnim jezicima(osim talijnskog)nisam nasao ni jednu sliku GSRa sa oklopima,i na kraju naravno nadjem na talijanskom sajtu,naravno....
 
darko_b said:
naravno da je Yoša na ,naj  (y)

nakon pretrage cijelog neta na svim mogucnim jezicima(osim talijnskog)nisam nasao ni jednu sliku GSRa sa oklopima,i na kraju naravno nadjem na talijanskom sajtu,naravno....
ima tamo svega i svacega,sta mislis tako nesto naruciti za tvojega?
 
obby said:
ima tamo svega i svacega,sta mislis tako nesto naruciti za tvojega?

da vec sam pricao sa Frulexom(HRC Dudo) ...100% uzimam to...a kasnije sve ostalo...
 
live-for-ride said:
bože dragi...
http://www.youtube.com/watch?v=C4Et2YfOEq8&feature=related
:mrgreen:

Katastrofa...kak se koristi "ime"... :palacdolje:
 
ovo bi trebao biti gsr 750, razlikuje se samo u ispušnim granama,iskreno volio bi više razlike,redizajn ne bi škodio..
 
obicni PS....ako bude drugi GSR,onda ce biti samo 1000  :misli: